Amsterdam Karty miejskie

  • Karty miejskie
Liczba znalezionych atrakcji: 10
Sortuj według:

Często zadawane pytania dotyczące: Amsterdam

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Amsterdam?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Amsterdam

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Amsterdam to:

Brugia

Amsterdam: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Amsterdam? Kliknij tutaj.

Amsterdam: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 9382 opinii

Poza tym, że transport publiczny w Amsterdamie jest droższy niż w Wiedniu, ten bilet bardzo się przydał. Korzystaliśmy tylko z jednego autobusu, za który musieliśmy dodatkowo zapłacić, nie był to autobus GVB. Z tym biletem w większości nie musisz się ciągle zastanawiać, czy prawidłowo podróżujesz komunikacją miejską - wiesz, że tak jest i nie musisz się już o to martwić.

Super wygodny do odwiedzenia Amsterdamu. Odebraliśmy nasze bilety na stacji Zuid, która była najbliżej naszego hotelu. W punkcie informacyjnym GVB byli bardzo przyjaźni i otrzymaliśmy niezbędne wyjaśnienia, jak korzystać z naszej karty. Możesz łatwo śledzić wszystkie linie na mapie. Zdecydowanie polecam, jeśli zatrzymujesz się w Amsterdamie na kilka dni.

W Amsterdamie metro jest niezbędne, jeśli mieszkasz na obrzeżach miasta; Obsługa systemu kartowego nieskomplikowana. Niezwykle negatywny jest fakt, że bilety trzeba odebrać w budynku na dworcu głównym. Jest (bardzo) trudno się tam dostać na różne imprezy... Zawsze mieliśmy miejsca w metrze!

Gorąco polecam, po prostu korzystaj z transportu publicznego w zrelaksowany sposób i poznaj Amsterdam na powierzchni i pod ziemią. Zwiedzanie pociągiem zapewnia przegląd rzeczy, które warto zobaczyć. Nigdy nie trzeba długo czekać na przystankach autobusowych, po prostu świetnie! Kochamy to.

System transportu był bardzo zorganizowany i prawie zawsze na czas. Kupiłem jednak bilet za pośrednictwem aplikacji (GetYourGuide) i spóźniłem się do Amsterdamu i nie mogłem odebrać biletu, ponieważ zamykają się o 6:00. Aby zdobyć bilety, musieliśmy iść z Overamstel do Zuid.