Wybierz daty

Amsterdam Autobusem/minivanem

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 10
Sortuj według:

Często zadawane pytania dotyczące: Amsterdam

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Amsterdam?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Amsterdam

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Amsterdam to:

Keukenhof

Amsterdam: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Amsterdam? Kliknij tutaj.

Amsterdam: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 9426 opinii

Pomimo okropnej pogody była to fantastyczna wycieczka i warta przemoczenia. Przewodnik dodał zabawne komentarze podczas całej trasy i podał kilka świetnych faktów po drodze. Robienie chodaków było świetne do oglądania, podobnie jak produkcja i degustacja sera. Udało nam się dostać do dwóch wiatraków i zaryzykować wejście na szczyt jednego, chociaż surowa pogoda nie pozwalała nam zrobić znacznie więcej, mogę śmiało powiedzieć, że chciałbym powtórzyć tę jednodniową wycieczkę, gdybym miał szansę wrócić do Amsterdam latem. Autokar był czysty i wygodny tam iz powrotem. Czas wycieczki wynoszący 3,5 godziny obejmuje pół godziny podróży w jedną stronę.

Nie mogę bardziej polecić tej podróży! Absolutnie niesamowity przewodnik, który podzielił się wieloma informacjami, których nie znajdziesz w przewodnikach użytkownika o Holandii i wiosce. Wieś jest wyjątkowa. Możesz zobaczyć wiatraki, możesz też wejść do jednego z nich - skorzystaj z okazji i zrób to!. Dowiesz się o społeczności, która uratowała wiatraki i domy przed rozbiórką i zniszczeniem, nie mówiąc już o drewniakach :) Obowiązkowa pozycja będąc w Amsterdamie.

nasz przewodnik był świetny i kompetentny. jeśli chcesz usłyszeć o historii wiatraków, zasugeruj rezerwację. jeśli nie, bardzo łatwo jest skorzystać z transportu publicznego w obie strony. zdecydowaliśmy się zostać dłużej, ponieważ 2,5 godziny wydawało się nam krótkie i wróciliśmy transportem publicznym do naszego hotelu. otwarte muzeum wiatraka było bardzo piękne i malownicze. ser był niesamowity.

To była naprawdę świetna wycieczka, ciekawa była też prezentacja produkcji sera i chodaków, mały wgląd w to, jak kiedyś żyła NL. Nasz przewodnik był świetny, ale niestety okazał się trochę za krótki, aby zobaczyć wszystko, niestety nie mogliśmy już zobaczyć wnętrza wiatraków, bylibyśmy tym bardzo zainteresowani, ale może nie zarezerwować go ponownie.

Nie przegap okazji tego doświadczenia! Poznawanie miasteczka jest wyjątkowym przeżyciem, bardzo nam się podobało oglądanie, jak powstają chodaki od podstaw, a degustacja sera była pyszna. Przewodnik opowiedział nam kilka ciekawostek w różnych językach. Wysoce rekomendowane.