Wycieczka z przewodnikiem

Amsterdam: Anne Frank i II wojna światowa – wycieczka piesza

Amsterdam: Anne Frank i II wojna światowa – wycieczka piesza

Organizator atrakcji: 360 Amsterdam
Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 131,92 zł za osobę

Poznaj życie Anne Frank podczas pieszej wycieczki po Amsterdamie, prywatnej lub w małej grupie. Posłuchaj opowieści przewodnika o dorastaniu autorki słynnego dziennika, o historii dzielnicy żydowskiej oraz o czasach II wojny światowej.

Informacja o wycieczce

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Czas trwania 2 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Przewodnik
francuski, angielski, hiszpański, włoski, portugalski, niemiecki, niderlandzki
Prywatna grupa jest dostępna

Atrakcja z serii Originals

W skrócie
 • Poznaj historię Anny Frank i jej pamiętnika podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem
 • Odwiedź Dzielnicę Kultury Żydowskiej i poznaj jej historię od przewodnika
 • Zobacz Synagogę Portugalską, Żydowskie Muzeum Historyczne i Pomnik Auschwitz
 • Wybierz spośród małej grupy lub prywatnego przewodnika
 • Posłuchaj o holenderskim ruchu oporu podczas II wojny światowej
Pełny opis

Dowiedz się więcej o Anne Frank podczas małej grupy lub prywatnej pieszej wycieczki z przewodnikiem po Amsterdamie, prowadzonej przez doświadczonego przewodnika. Odkryj wielowiekową dzielnicę żydowską miasta w małej grupie, podczas gdy Twój przewodnik snuje anegdoty o życiu Anny Frank i II wojnie światowej. Dowiesz się wszystkiego o dynamice rodziny Anne Frank, jej przeprowadzce z Niemiec, czasie ukrywania się i powojennym życiu jej ojca. Rozpocznij wycieczkę poza Portugalską Synagogą, XVII-wieczną sefardyjską budowlą, która do dziś funkcjonuje jako synagoga. Dowiedz się o pochodzeniu pierwotnej dzielnicy żydowskiej i jej rozwoju na przestrzeni wieków. Twój przewodnik opowie historie o zamiłowaniu Anny Frank do pisania, warunkach, w jakich żyła w Amsterdamie w latach 30. i 40. XX wieku oraz o tym, jak jej pamiętnik stał się tak sławny. Usłyszysz także o holenderskim ruchu oporu podczas II wojny światowej i zobaczysz, gdzie znajdowały się tajne kryjówki. W trakcie wycieczki przejdziesz obok Żydowskiego Muzeum Historycznego, zatrzymasz się przy Pomniku Auschwitz i zobaczysz zewnętrzną fasadę Domu Anny Frank. Zakończ wycieczkę małą niespodzianką w lokalnej holenderskiej kawiarni.

Wliczone w cenę
 • Profesjonalny przewodnik
 • Piesza wycieczka
 • Wejście do Domu Anny Frank
 • Transfery do miejsca spotkania

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Spotkaj się ze swoim przewodnikiem przed portugalską synagogą przy Mr. Visserplein 3. Będą oni stali przy drzewach oliwnych i drewnianej ławce naprzeciwko głównego wejścia do portugalskiej synagogi. Będą nosić strój GetYourGuide i trzymać czerwoną flagę GetYourGuide. Najbliższa stacja metra to „Waterlooplein” i znajduje się 15 minut spacerem od placu Dam.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co należy przynieść

 • Wygodne obuwie
 • Woda
 • Smartfon z naładowaną baterią

Niedozwolone

 • Bagaż lub duże torby

Co trzeba wiedzieć

 • Ta wycieczka nie obejmuje wstępu ani biletów do Domu Anny Frank
 • Jeśli chcesz również odwiedzić Dom Anny Frank na własną rękę, zalecamy rezerwację biletów z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, ponieważ często wyprzedają się one z wyprzedzeniem
 • Wspólne opcje grupowe i prywatne nie zawsze oferują te same języki. Sprawdź wszystkie interesujące Cię języki, aby znaleźć preferowany typ opcji
 • Dzieci w wieku do 3 lat mogą brać udział w tej wycieczce za darmo
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,8 /5

na podstawie 1210 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,9/5
 • Jakość/cena
  4,5/5
 • Jakość usług
  4,8/5
 • Organizacja
  4,8/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Trasa była dobra, a informacje dotyczyły głównie historii, a nie życia Anny Frank. Założono, że przeczytaliśmy pamiętnik i jak dotąd nie wszyscy. Tak więc przewodnik nie wdał się w zbyt wiele szczegółów. Nie znalazłem przewodnika zapraszającego jak innych przewodników, których mieliśmy podczas tej podróży. Być może było to spowodowane treścią.

Czytaj dalej

12 grudnia 2019

Timo był bardzo dobrze czytany na ten temat, dzięki czemu było to bardzo pouczające i pouczające doświadczenie. Timo najwyraźniej troszczy się o swoją publiczność, zawsze angażując się i sprawdzając, czy śledzimy informacje, które przekazuje. było dużo czasu na dalsze pytania i dyskusje. wycieczka przebiegła w dobrym tempie z dużą ilością czasu na zapoznanie się z historią i zwiedzanie okolicy.

Czytaj dalej

4 grudnia 2019

A lovely two hour walk with Libby who was a great tour guide. Fantastic insight in to the life of Anne Frank and Amsterdam in WW11. Just loved understanding about the metal plaques on the floor - so sad. Pity we couldn’t get tickets for Anne Frank House but that was not the fault of this tour. You need to book about 6 weeks ahead to get tickets.

Czytaj dalej

16 maja 2022

Przetłumacz

Numer identyfikacyjny produktu: 250362