Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Wycieczka całodniowa

Amsterdam: Giethoorn, Volendam i Zaanse Schans Tour

4,7 / 5

Opinie: 57

Amsterdam: Giethoorn, Volendam i Zaanse Schans Tour

Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 532,55 zł za osobę

Przeżyj Giethoorn, Volendam i Zaanse Schans podczas połączonego zwiedzania kilku miejsc docelowych przedstawionych w prosty i niesamowity sposób. Po tej trasie pozostanie Ci doskonałe zrozumienie holenderskiej kultury.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Czas trwania 10 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Przewodnik
angielski, niderlandzki, indonezyjski, arabski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odkryj czarującą wioskę Giethoorn na północy Holandii, znaną jako „Wenecja Północy”
 • Wybierz się na spacer po porcie Volendam, jednej z najpopularniejszych atrakcji turystycznych w wiosce od 1875 roku
 • Ciesz się malowniczą XVII-wieczną wioską, w której znajduje się kolekcja pięknie zachowanych wiatraków
Pełny opis
Zaczniesz od wycieczki do urokliwej wioski Giethoorn na północy Holandii, aby przeżyć niepowtarzalne wrażenia. Wioska znana jako „Wenecja Północy” wyróżnia się wieloma kanałami i całkowitym brakiem dróg. Odkryjesz tę bajkową wioskę, w której mieszka mniej niż 3000 osób, podczas godzinnej wycieczki łodzią z przewodnikiem. Przeglądaj pieszo zachowaną wioskę i zobacz, jak każdy dom wiejski zbudowany jest na małej sztucznej wyspie. Wędruj wąskimi ścieżkami, aby odkryć setki mostów i cieszyć się spokojną atmosferą wioski. Twoja podróż będzie kontynuowana do miejscowości Volendam, gdzie możesz podziwiać jaskrawo pomalowane drewniane domy i zobaczyć mieszkańców ubranych w kolorowe stroje regionalne. Twój przewodnik zabierze Cię na krótki spacer po porcie Volendam, który jest jedną z najpopularniejszych atrakcji turystycznych w wiosce od 1875 roku. Jest to doskonałe miejsce na zakup pamiątek i prezentów dla osób w domu lub dla siebie, oraz robić zdjęcia w tradycyjnym holenderskim stroju w jednym z wielu studiach fotograficznych w wiosce. Twoim ostatnim celem jest odkrycie najbardziej malowniczej tradycyjnej wioski Zaanse Schans z XVII wieku, która zawiera domy i kolekcję pięknie zachowanych wiatraków z przemysłowego dziedzictwa narodowego. We wsi Zaanse Schans można przejść obok urokliwych szklarni i odwiedzić fabrykę, w której produkowane są popularne chodaki w tej części kraju. Nie ma też nic bardziej holenderskiego niż ser, a tam możesz spróbować trochę w Catharina Hoeve Farm, gdzie również dowiesz się o jego produkcji.
Wliczone w cenę
 • Jednodniowa wycieczka z Amsterdamu
 • Demonstracja na żywo
 • Próbowanie jedzenia
 • Profesjonalny lokalny sterownik / przewodnik
 • Transport samochodem / minivanem / autokarem
 • Rejs kanałem w Giethoorn
 • Jedzenie i napoje
 • Wydatki osobiste
 • napiwki
Nie zaleca się następującym osobom
 • Osoby z dysfunkcjami ruchowymi

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Prosimy o przybycie 15 minut przed rozpoczęciem aktywności. Musisz wymienić swój kupon w miejscu spotkania przed rozpoczęciem wycieczki.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Ta wycieczka nie jest zalecana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej
 • Ta trasa odbędzie się w deszczu lub świeci
 • To doświadczenie wymaga minimalnej liczby 4 podróżnych (jeśli zostanie anulowane, ponieważ minimum nie jest spełnione, zaoferowana zostanie inna data / doświadczenie lub pełny zwrot pieniędzy)
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,7 /5

na podstawie 57 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,8/5
 • Transport
  4,8/5
 • Jakość/cena
  4,3/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Jest to obowiązkowe doświadczenie podczas wizyty w Holandii, Giethoorn, Volendam i Zaanse Schans są warte odwiedzenia. Nasz przewodnik był taki miły, zabawny i świetny żeglarz :) nawet 1,5h przejażdżka była tak fajna, dzięki naszemu przewodnikowi, który opowiada nam ciekawe fakty o Amsterdamie, wszystkich miejscach docelowych i ogólnie o kraju! Z całego serca polecam tę wycieczkę każdemu! Na pewno ponownie wybierzemy się na tę wycieczkę, gdy tylko nadarzy się okazja.

Czytaj dalej

2 lipca 2020

Mimo że był to deszczowy dzień, kierowca furgonetki był doskonały, udzielając nam wielu informacji na drodze. Do Giethoorn mieliśmy jeszcze okazję odbyć mały rejs łodzią, a wioska była piękna nawet z deszczem. Volendam to wioska, którą musisz odwiedzić, tak wyjątkowa, a Zaanse Schans ma długą historię - kto nie chciałby, aby wiatraki nadal działały?!?

Czytaj dalej

13 marca 2020

Bellissimo tour molto ben organizzato! Ritrovo di fronte alla stazione centrale e partenza con bus e guida per Zaanse Schans dove abbiamo visto la fabbricazione di zoccoli e formaggio e abbiamo avuto tempo libero per foto e souvenir. Abbiamo proseguito per Volendam dove ci siamo fermati per pranzo e tempo libero e, chi voleva, poteva fare una foto in costume tipico. Infine, la meraviglia...Dopo un viaggio di circa 1 ora e mezza arriviamo a Giethoorn dove facciamo una rilassante crociera sui canali commentata dal capitano! In questo tour si vedono luoghi tipici olandesi ed il viaggio in bus consente di vedere la vita nelle campagne...oltre alle distese di campi di tulipani!

Czytaj dalej

3 maja 2022

Przetłumacz

Numer identyfikacyjny produktu: 354790