Bilet wstępu

Amsterdam: Art of Play Wondr Experience

Organizator atrakcji: Wondr Experience

Amsterdam: Art of Play Wondr Experience

Organizator atrakcji: Wondr Experience
Prawie wyprzedane

Od 114,47 zł za osobę

Prawie wyprzedane

Wejdź na teren pierwszego w Amsterdamie artystycznego placu zabaw dla dorosłych. Wejdź do pełnego confetti świata kolorów i doznań, który zachęci Cię do zabawy i odkrywania.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Czas trwania 1.5 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Opiekun uczestników lub osoba witająca
niderlandzki, angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, chiński, włoski, hiszpański

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Pobaw się w kolorowej dżungli
 • Ciesz się prysznicem konfetti
 • Pobaw się w basenie z piłkami o powierzchni 100 metrów kwadratowych
 • Zaśpiewaj karaoke
 • Popływaj w basenie pełnym pianek
Pełny opis
Wejdź na teren pierwszego artystycznego placu zabaw dla osób dorosłych w Amsterdamie: do pełnego konfetti świata kolorów i doznań, który zachęci Cię do zabawy i odkrywania. Bądź kreatywny(-na) i zrób wspaniałe zdjęcia, aby zapamiętać tą przygodę. W środku znajdziesz wizualne królestwo na powierzchni 1200 metrów kwadratowych z ponad 15 interaktywnymi instalacjami, które powstały we współpracy z najbardziej twórczymi umysłami w mieście. Jest to wyjątkowe doświadczenie, którego nie można porównać z żadnym innym. Zagub się w nieziemskiej dżungli. Zanurz się w morzu różowych pianek. Zatańcz pod błyszczącym niebem. Śpiewaj pełnym głosem. Popuść wodze swojej fantazji i doświadcza sztuki.
Wliczone w cenę
 • Wejście WONDR Experience
 • Bezpłatne korzystanie z szafek
 • Zdjęcia za pomocą unikalnego systemu kamer
  Nie zaleca się następującym osobom
  • Dzieci poniżej 10. roku życia

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Miejsce zbiórki

  Atrakcja będzie miała miejsce w WONDR, który znajduje się w odległości zaledwie 10 minut drogi od Dworca Centralnego w Amsterdamie. Jedź linią mera nr 52 w kierunku Noord i wysiądź na stacji Noorderpark (przejażdżka będzie trwała 2 minuty). WONDR znajduje się w odległości 5 minut spacerem od stacji Noorderpark w różówym budynku przy ulicy Meeuwenlaan 88. Jeżeli przyjedziesz samochodem, na miejscu jest mnóstwo wolnych miejsc parkingowych.

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Ważne informacje

  Niedozwolone

  • Bagaż lub duże torby
  • Statywy

  Co trzeba wiedzieć

  • Doświadczenie to zostało zaprojektowane z myślą o osobach dorosłych, dlatego ze względów bezpieczeństwa dzieci w wieku poniżej 10. roku życia nie mogą wziąć udziału w przygodzie.
  • Atrakcja ta jest częściowo dostosowana dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich Możesz odwiedzić wszystkie pomieszczenia, ale niektóre atrakcje nie są dostępne.
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,6 /5

  na podstawie 309 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Przewodnik
   4,7/5
  • Jakość/cena
   4,2/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  Na początku wątpiłem, kiedy dotarłem na miejsce, czy to miejsce będzie dobre! Ale to prawda, że nie należy oceniać książki po okładce! Gdy wejdziesz do pierwszego pokoju, będziesz wiedział, że jesteś w zupełnie innym świecie! Jasne kolory dodały innego akcentu całemu doświadczeniu! Nie rozpieszczę się zbytnio, ale warto odwiedzić to miejsce, jest super ZABAWA! A najlepsze jest to, że zajmuje to maksymalnie 2 godziny, a do tego darmowe zdjęcia HD do mojej skrzynki odbiorczej z zajęć!

  Czytaj dalej

  12 sierpnia 2020

  Koncepcja higieny jest świetna, jeden pracownik na pokój i dbają o to, aby w jednym pomieszczeniu nigdy nie było zbyt wiele osób i aby każdy dezynfekował ręce przy wejściu do nowego pomieszczenia. Personel jest przyjazny, pomaga przy robieniu zdjęć, daje wskazówki, która poza jest najlepsza. Koncepcja Wonder Experience jest po prostu świetna….. i jak się przekonaliśmy z perspektywy czasu, wydaje się, że co roku powstaje nowa gra (pokój)

  Czytaj dalej

  6 sierpnia 2020

  My experience was great at Wondr. We had a good experience and had a lot of fun. Was able to tap into that child like wonder even as an adult. Would definitely recommend to go with a partner and/or friends. You do get sweaty though from the activities so keep that in mind, however there were a few opportunities to cool down with the fans spotted around the building and the cafe at the end of the experience. Staff were friendly and the QR code system to get photos was easy to use and a great idea, although it was a tad awkward to sign up and set up, staff were there to help though and I think it was only awkward as there was 5 of us to sign up. Lockers were available for bags.

  Czytaj dalej

  6 sierpnia 2022

  Przetłumacz

  Numer identyfikacyjny produktu: 324113