Atrakcja wodna

Amsterdam: wieczorny rejs po kanałach

Amsterdam: wieczorny rejs po kanałach

Zaoszczędź nawet 20%

Od 116,39 zł 93,11 zł za osobę

Zobacz Amsterdam w jego najbardziej malowniczej postaci podczas nocnego rejsu po kanałach. Odkryj historyczne centrum miasta, płynąc obok Chudego Mostu, Złotego Zakrętu i oświetlonych domów kupieckich.

Informacje

Warunki odwołania rezerwacji
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Czas trwania 1.5 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Zawiera audioprzewodnik
hiszpański, tajski, chiński, chorwacki, czeski, niderlandzki, angielski, francuski, niemiecki, indonezyjski, włoski, japoński, polski, portugalski, rosyjski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Popłyń wieczorną porą po przepięknych drogach wodnych Amsterdamu
 • Zobacz oświetlone nocą malownicze mosty i domy kupieckie
 • Dowiedz się o godnych uwagi miejscach w obrębie amsterdamskiego węzła kanałów
Pełny opis

Ciesz się wieczornym rejsem po kanałach, który wprowadzi Cię w wyjątkową atmosferę Amsterdamu nocą. Zobacz miasto w innym świetle, płynąc wzdłuż kanałów, aby odkryć stare domy kupieckie, malownicze mosty i tętniącą życiem atmosferę miasta nocą. Bądź mile widziany na pokładzie i zamów zimny lub gorący napój. Wybierz jeden z 19 dostępnych języków w osobistym systemie audioprzewodnika. Poznaj fascynującą historię miasta i jego żywy współczesny charakter. Lub po prostu usiądź wygodnie i ciesz się widokami toczącymi się za twoim oknem, gdy nad Amsterdamem zapada noc.

Przepłyń pod Chudym Mostem i wokół Złotego Zakola, odkrywając, gdzie znajdują się lokalne hotspoty. Możesz również dodać do swojej rezerwacji pudełko z przekąskami, składające się z chipsów, popcornu, stroopwafelów, solonych orzeszków ziemnych i wybranego napoju.

Wliczone w cenę
 • Rejs statkiem po kanałach
 • Wielojęzyczny przewodnik audio
 • Przekąski na pokładzie (jeśli wybrano opcję)
 • Inne jedzenie lub napoje na pokładzie (przekąski i napoje do kupienia w kasie)
 • Rezerwacja miejsca

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Udaj się do kasy biletowej Blue Boat. Bądź na miejscu 15 minut przed godziną rozpoczęcia wycieczki. Wypatruj niebieskiego znaku Blue Boat znajdującego się przy wejściu. Wypatruj niebieskiego znaku Blue Boat znajdującego się przy wejściu. Wymień swój kupon na bilet w kasie biletowej i poinformuj, że rezerwacja dotyczy rejsu Blue Boat. Do biura można dojechać tramwajem linii 1, 2, 5, 7, 12 i 19. Najbliższy przystanek tramwajowy GVB to Leidse Plein.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Widoki na miasto uzależnione są od pogody i pory roku
 • Nie wszystkie łodzie wycieczkowe po kanałach mają toalety na pokładzie
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,4 /5

na podstawie 9656 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4/5
 • Transport
  4,4/5
 • Jakość/cena
  4,3/5
 • Bezpieczeństwo
  4,6/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Wszystko działało dobrze, a rejs był piękny, ale chcielibyśmy zabrać ze sobą +1 przyjaciela, ale rezerwacja była pełna. Jednak kiedy przyjechaliśmy, pierwsza łódź była pełna, a drugą dostaliśmy w połowie pustą. To oczywiście było dla nas miłe, ale z drugiej strony moglibyśmy łatwo zabrać naszego przyjaciela, gdybyśmy wiedzieli. Rejs był piękny, ale część na bardziej otwartej wodzie była trochę za długa. Statek z ozdobnymi ozdobami i tak był piękny!

Czytaj dalej

1 sierpnia 2022

Zrobiliśmy to o 21:00, kiedy zachodziło słońce, było idealnie. Było bardzo miło i polecam! Wyjaśnienia były naprawdę dobre. Mały punkt ujemny: dostarczone słuchawki działają tylko z jednej strony, a na 6 otworach do podłączenia słuchawek 3 działały, a 1 umiarkowanie. Pozostałe 2 nie działały. Mała wskazówka: masz zniżkę 5€ na małe karty w hotelach i różnych miejscach, a radzę usiąść po lewej stronie, bo tam wszystko się dzieje

Czytaj dalej

31 lipca 2022

Mogę tylko polecić zintegrowanie rejsu kanałowego z wycieczką i nie robienie tego na początku. Miejsce trzeba znaleźć, a miasto jest duże! Ponadto należy zabrać ze sobą pewną orientację, a tym samym mieć widok z wody na znane już miejsca. Informacje podczas wycieczki można wtedy szybciej sklasyfikować. Douszne tłumaczenie sterowane komputerem nie do końca nam się sprawdziło, znajomość języka angielskiego była warunkiem koniecznym, ster przejął ster. To skłania mnie do uświadomienia sobie między innymi, że A. stało się miastem turystycznym, tak jak m.in. B.Barcelona. Gdzie są Amsterdamczycy?

Czytaj dalej

28 lipca 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 42049