Atrakcja wodna

Amsterdam: 1,5-godzinny wieczorny rejs po kanałach

Amsterdam: 1,5-godzinny wieczorny rejs po kanałach

Zaoszczędź nawet 20%

Od 117,45 zł 93,96 zł za osobę

Zobacz najbardziej malowniczą stronę Amsterdamu podczas 1,5-godzinnego rejsu po kanałach po zmroku. Odkryj historyczne centrum miasta, mijając most Magere Brug i dzielnicę Gouden Bocht. Zobacz domy kupieckie i poznaj najlepsze miejsca w mieście.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Czas trwania 1.5 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Zawiera audioprzewodnik
hiszpański, tajski, chiński, chorwacki, czeski, niderlandzki, angielski, francuski, niemiecki, indonezyjski, włoski, japoński, polski, portugalski, rosyjski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Popłyń wieczorną porą po przepięknych drogach wodnych Amsterdamu
 • Zobacz oświetlone nocą malownicze mosty i domy kupieckie
 • Dowiedz się o godnych uwagi miejscach w obrębie amsterdamskiego węzła kanałów
Pełny opis

Wejdź na pokład łodzi kanałowej, aby doświadczyć Amsterdamu w jego najpiękniejszej formie – kiedy zachodzi słońce i zapalają się światła miasta. Ciesz się widokiem, gdy zobaczysz tysiące świateł podkreślających setki mostów i kultowe budynki wzdłuż kanałów. Płyń wzdłuż jednych z najbardziej malowniczych dróg wodnych w pasie kanałów w Amsterdamie, mijając oświetlone budynki, mosty i łodzie, które nadają miastu niemal bajkowy wygląd. Ciesz się przestrzenią na świeżym powietrzu zarówno zimą, jak i latem. Gospodarz powita Cię na pokładzie i opowie Ci wiele historii, legend i faktów historycznych o Amsterdamie podczas żeglugi. Usiądź wygodnie, aby dowiedzieć się o lokalnych hotspotach, w tym znanych restauracjach i klubach nocnych. Uzupełnij swoje doświadczenie podczas rejsu po kanałach, kupując napoje i przekąski w kasie biletowej przed wejściem na pokład.

Wliczone w cenę
 • Rejs statkiem po kanałach
 • Wielojęzyczny przewodnik audio
 • Przekąski na pokładzie (jeśli wybrano opcję)
 • Inne jedzenie lub napoje na pokładzie (przekąski i napoje do kupienia w kasie)
 • Rezerwacja miejsca

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Udaj się do kasy biletowej Blue Boat. Bądź na miejscu 15 minut przed godziną rozpoczęcia wycieczki. Wypatruj niebieskiego znaku Blue Boat znajdującego się przy wejściu. Wypatruj niebieskiego znaku Blue Boat znajdującego się przy wejściu. Wymień swój kupon na bilet w kasie biletowej i poinformuj, że rezerwacja dotyczy rejsu Blue Boat. Do biura można dojechać tramwajem linii 1, 2, 5, 7, 12 i 19. Najbliższy przystanek tramwajowy GVB to Leidse Plein.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Uwaga! Widoki na miasto są zależne od pogody i pory roku
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,4 /5

na podstawie 9339 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4/5
 • Transport
  4,4/5
 • Jakość/cena
  4,3/5
 • Bezpieczeństwo
  4,6/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Miły rejs kanałem z przyjazną obsługą, w dobrze utrzymanej łodzi po dobrej scenerii. Godziny rozpoczęcia i zakończenia rejsu były dotrzymywane punktualnie. spóźniliśmy się na nasz zarezerwowany wyjazd (ruch w centrum Amsterdamu), ale zadzwoniliśmy do nich około 10-15 minut wcześniej i byli elastyczni, aby zarezerwować nam następny rejs o 21:00. Polecamy biznes na następny rejs w Amsterdamie, zwłaszcza jeśli połączysz go z wcześniejszą wizytą w Rieksmuseum i / lub Muzeum Van Gogha.

Czytaj dalej

3 lutego 2020

Podobał nam się nasz wieczorny rejs po kanałach Amsterdamu. Komentarz naszej kobiety-kierowcy był punktem kulminacyjnym wieczoru - wnikliwy, zabawny, pomocny. Procedura wejścia na pokład może wymagać trochę pracy, aby była bardziej sprawiedliwa i aby grupy mogły usiąść razem. Audioprzewodnik (angielski) był jednym z najgorszych, jakich doświadczyłem, więc po prostu przestałem słuchać. Koniecznie lepiej posłuchaj komentarza na żywo, chociaż niektóre głośne grupy na pokładzie mogą czasami utrudniać słyszenie. To był dobry rejs, a kanały są bardzo ładne w nocy. Poleciłbym to.

Czytaj dalej

22 grudnia 2019

Po wstępie wyłączyli światło i zrobiło się romantycznie. Co 5–10 minut kapitan opowiadał nam fakty i dowcipy o Amsterdamie. Moja żona i ja byliśmy zabawni. W nocy Światła były naprawdę miłe. Możesz wyjść na zewnątrz i zapalić papierosa lub jointa, jeśli chcesz. Naprawdę tego nakazałem. Miłego Bożego Narodzenia, moi przyjaciele.

21 grudnia 2019

Numer identyfikacyjny produktu: 42049