Atrakcja wodna

Amsterdam: 1-godzinny rejs po kanałach z audioprzewodnikiem

Organizator atrakcji: Tours & Tickets

Amsterdam: 1-godzinny rejs po kanałach z audioprzewodnikiem

Organizator atrakcji: Tours & Tickets
Zaoszczędź nawet 20%

Od 87,55 zł 70,04 zł za osobę

Weź udział w 1-godzinnym rejsie po kanałach i podziwiaj domy położone wzdłuż kanałów oraz łodzie mieszkalne.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Czas trwania 1 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać. Dowiedz się więcej
Zawiera audioprzewodnik
hiszpański, chiński, angielski, francuski, niemiecki, hebrajski, włoski, japoński, portugalski, rosyjski, tajski, turecki, kataloński, niderlandzki, indonezyjski, arabski, polski, hindi, koreański, koreański

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Wybierz się na 1-godzinny rejs po wpisanej na listę UNESCO dzielnicy kanałów w Amsterdamie
 • Podziwiaj eleganckie domy wzdłuż kanałów oraz piękne kościoły i mosty?
 • Dowiedz się więcej o Amsterdamie dzięki dostarczonym przewodnikom audio
Pełny opis

Wyrusz w rejs po unikalnej, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO dzielnicy Amsterdamu. Ciesz się możliwością podziwiania wielu zabytków w centrum miasta.

Wyjedź z Dworca Centralnego i odkryj zabytkowe budynki i kanały miasta. Podziwiaj eleganckie domy kupieckie, które pochodzą z holenderskiego złotego wieku. Zobacz wspaniałe szczyty, piękne kościoły, kultowy Magere Brug (Chudy most) i wiele innych najważniejszych atrakcji.

Podczas rejsu posłuchaj nagranego komentarza audio w wybranych przez siebie 19 językach. Zobacz budynki kupieckie z XVI i XVII wieku, złotego wieku Amsterdamu, kiedy handel kwitł i znalazł odzwierciedlenie w misternie zdobionych fasadach. Wróć na Dworzec Centralny, aby zakończyć wycieczkę.

Wliczone w cenę
 • godzinny rejs po kanałach

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Miejsce zbiórki

  Okaż swój (elektroniczny) kupon w biurze organizacji rejsów Lovers Canal Cruises przy Prins Hendrikkade 25, naprzeciwko dworca centralnego w Amsterdamie. Do miejsca zbiórki możesz dojechać tramwajem linii 2, 4, 12, 13, 14, 17, 24 i 26, metrem linii 51, 52, 53 i 54 lub autobusem linii 21, 22, 43 i 48. Najbliższy przystanek tramwajowy i autobusowy oraz stacja metra GVB to „Amsterdam Centraal”.

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Ważne informacje

  Co trzeba wiedzieć

  • Dzieci w wieku poniżej 4 lat mogą brać udział w atrakcji bezpłatnie (jeśli nie zajmują osobnego miejsca siedzącego).
  • Czas trwania samego rejsu to 1 godzina, ale należy pamiętać, że wejście na pokład łodzi zajmuje trochę czasu, więc całkowity czas trwania atrakcji może wynosić do 90 minut w szczycie sezonu.
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,3 /5

  na podstawie 2020 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Transport
   4,3/5
  • Jakość/cena
   4,2/5
  • Bezpieczeństwo
   4,5/5
  • Jakość usług
   4,3/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  Ogólnie rzecz biorąc, doświadczenie było miłe, a wycieczka audio daje krótki przegląd głównych zabytków. A w środku było ciepło, dzięki czemu można cieszyć się podróżą nawet w mroźny zimowy dzień. Jednak miałem problemy techniczne z trasą audio, połączenie kablowe z wtyczką było niespójne, więc czasami nie było dźwięku. Byłoby miło, gdybyś mógł to naprawić.

  Czytaj dalej

  19 lutego 2022

  Bardzo fajna trasa ... trochę dogłębne wyjaśnienia, pomyślałem coś więcej niż zwykłe wyjaśnienie, jak narodziło się miasto Amsterdam. Ogólnie jednak bardzo fajnie, zwłaszcza jeśli zrobione wieczorem, kiedy wszystko w Amsterdamie się świeci. Jedyną poważną wadą jest półtorej godziny niezgłoszonego ogona. Gdybyśmy wiedzieli w momencie rezerwacji biletów, że czeka nas półtorej godziny, zdecydowalibyśmy się na inny termin.

  Czytaj dalej

  3 stycznia 2020

  Zdecydowanie warte podróży!

  Myślę, że tam, gdzie to możliwe, koniecznie trzeba zobaczyć miasto kanałem. Zobaczysz dziwaczne małe uliczki i my też zobaczyliśmy dom Anne Franks. Przewodnik był zabawny i bardzo pouczający. Jedynym minusem było to, że był reklamowany jako 1-godzinna wycieczka, ale byliśmy na 1 godzinę 45 minut! Co sprawiło, że wpadliśmy w panikę, ponieważ mieliśmy autobus z powrotem do Rotterdamu, aby złapać! Na szczęście trener się spóźnił, inaczej byśmy tego nie przeoczyli !! Zdecydowanie polecam to każdemu, kto odwiedza Amsterdam w ciągu dnia, ponieważ pozwala to na chwilę opuścić główny węzeł komunikacyjny.

  Czytaj dalej

  17 maja 2019

  Numer identyfikacyjny produktu: 56671