Atrakcja wodna

Amsterdam: 1-godzinny rejs po kanałach z audioprzewodnikiem

Amsterdam: 1-godzinny rejs po kanałach z audioprzewodnikiem

Zaoszczędź nawet 25%

Od 79,66 zł 59,76 zł za osobę

Podczas 1-godzinnego rejsu możesz podziwiać domy, usytuowane wzdłuż kanałów oraz łodzie mieszkalne. Zobacz domy kupieckie z XVI i XVII wieku, czyli Złotego Wieku Holandii. Kwitł wówczas handel, co znalazło odzwierciedlenie w pięknie zdobionych fasadach.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 1 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie
Zawiera audioprzewodnik
hiszpański, chiński, angielski, francuski, niemiecki, hebrajski, włoski, japoński, portugalski, rosyjski, tajski, turecki, kataloński, niderlandzki, indonezyjski, arabski, polski, hindi, koreański, koreański

Czego możesz się spodziewać

Pełny opis
Weź udział w 1-godzinnym rejsie po Amsterdamie. Przepłyń przez niezwykły system kanałów wpisany na listę UNESCO i zobacz liczne zabytki w centrum Amsterdamu. Podziwiaj wspaniałe domy kupieckie z czasów Złotego Wieku Holandii, malownicze wzgórza, piękne kościoły, słynny Chudy Most (Magere Brug) i wiele innych znanych atrakcji. Wysłuchaj nagrań z audioprzewodnika w 19 językach. Rejsy odbywają wielokrotnie w ciągu dnia i są dostępne 7 dni w tygodniu. W trakcie rezerwacji wybierz miejsce wyjazdu. Dostępne są następujące opcje: Central Station, dom Anny Frank, plac Muzealny lub plac Leidse.
Wliczone w cenę
 • Piesza wycieczka z przewodnikiem
 • Audioprzewodnik z nawigacją GPS i nagraniami w 19 językach
  Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
  Zastosowane środki bezpieczeństwa
  • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
  • Wewnątrz pojazdów należy zachowywać dystans od innych osób
  • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Przygotuj się

  Miejsce zbiórki

  Okaż swój (elektroniczny) kupon w biurze organizacji rejsów Lovers przy Prins Hendrikkade 25, naprzeciwko dworca centralnego w Amsterdamie. Do miejsca zbiórki możesz dojechać tramwajem linii 2, 4, 12, 13, 14, 17, 24 i 26, metrem linii 51, 52, 53 i 54 lub autobusem linii 21, 22, 43 i 48. Najbliższy przystanek tramwajowy i autobusowy oraz stacja metra GVB to „Amsterdam Centraal”.

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Ważne informacje

  Co trzeba wiedzieć

  • Dzieci w wieku poniżej 4 lat mogą wziąć udział w rejsie bezpłatnie (pod warunkiem, że nie zajmują osobnego miejsca siedzącego).
  • Sam rejs trwa 1 godzinę, ale pamiętaj, że należy doliczyć czas na wejście na pokład, więc cała atrakcja może potrwać do 1,5 godziny w szczycie sezonu.
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,3 /5

  na podstawie 1644 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Transport
   4,2/5
  • Jakość/cena
   4,2/5
  • Bezpieczeństwo
   4,5/5
  • Jakość usług
   4,3/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  Bardzo fajna trasa ... trochę dogłębne wyjaśnienia, pomyślałem coś więcej niż zwykłe wyjaśnienie, jak narodziło się miasto Amsterdam. Ogólnie jednak bardzo fajnie, zwłaszcza jeśli zrobione wieczorem, kiedy wszystko w Amsterdamie się świeci. Jedyną poważną wadą jest półtorej godziny niezgłoszonego ogona. Gdybyśmy wiedzieli w momencie rezerwacji biletów, że czeka nas półtorej godziny, zdecydowalibyśmy się na inny termin.

  Czytaj dalej

  3 stycznia 2020

  Zdecydowanie warte podróży!

  Myślę, że tam, gdzie to możliwe, koniecznie trzeba zobaczyć miasto kanałem. Zobaczysz dziwaczne małe uliczki i my też zobaczyliśmy dom Anne Franks. Przewodnik był zabawny i bardzo pouczający. Jedynym minusem było to, że był reklamowany jako 1-godzinna wycieczka, ale byliśmy na 1 godzinę 45 minut! Co sprawiło, że wpadliśmy w panikę, ponieważ mieliśmy autobus z powrotem do Rotterdamu, aby złapać! Na szczęście trener się spóźnił, inaczej byśmy tego nie przeoczyli !! Zdecydowanie polecam to każdemu, kto odwiedza Amsterdam w ciągu dnia, ponieważ pozwala to na chwilę opuścić główny węzeł komunikacyjny.

  Czytaj dalej

  17 maja 2019

  Trasa rejsu dobrze zaplanowana, synchronizacja audio chwilami nie trafiła, obsługa rejsu wraz z kapitanem bardzo dobra, w zależności od Łodzi i pogody należy siadać w części szklanej a nie foliowanej..bo jakość robionych zdjęć w tej pierwszej jest zdecydowanie lepsza. Ogólnie polecam ten rejs, bo zawsze inna perspektywa jest ciekawsza od tej standardowej :)

  Czytaj dalej

  1 maja 2019

  Organizator:

  Numer identyfikacyjny produktu: 56671