Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Amsterdam

Miasto tolerancji, sztuki i rowerów oplata gęsta sieć kanałów.

Wycieczki dostępne w dniu

  • Rejsy po kanałach
  • Amsterdam nocą
  • Wiatraki i holenderska wieś
  • Muzea i nie tylko w Amsterdamie
  • Miejskie wycieczki rowerowe i inne
  • Coffee shopy z konopiami
Liczba znalezionych atrakcji: 537
Sortuj według:
Strona 1 z 34

Często zadawane pytania dotyczące: Amsterdam

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Amsterdam?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Amsterdam

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Amsterdam to:

Keukenhof

Amsterdam: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Amsterdam? Kliknij tutaj.

Amsterdam: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 155 893 opinii

Pomimo okropnej pogody była to fantastyczna wycieczka i warta przemoczenia. Przewodnik dodał zabawne komentarze podczas całej trasy i podał kilka świetnych faktów po drodze. Robienie chodaków było świetne do oglądania, podobnie jak produkcja i degustacja sera. Udało nam się dostać do dwóch wiatraków i zaryzykować wejście na szczyt jednego, chociaż surowa pogoda nie pozwalała nam zrobić znacznie więcej, mogę śmiało powiedzieć, że chciałbym powtórzyć tę jednodniową wycieczkę, gdybym miał szansę wrócić do Amsterdam latem. Autokar był czysty i wygodny tam iz powrotem. Czas wycieczki wynoszący 3,5 godziny obejmuje pół godziny podróży w jedną stronę.

To było bardzo niesamowite przeżycie. Otrzymaliśmy kasę biletową 15 minut wcześniej, dzieciaki dostały gratis lornetkę i szkicownik, wylądowaliśmy w rejsie punktualnie. Dostarczyli nam słuchawki, do których można je podłączyć i wybrać wybrany język dla przewodnika głosowego. Możesz wejść na pokład łodzi i robić zdjęcia. Łódź ma na sobie toaletę. To 69 do 70 minut jazdy. Ogólnie bardzo miłe doświadczenie i trzeba spróbować

Świetnie !!!!! Naprawdę podobała nam się ta aktywność. Dotarliśmy na miejsce bez problemu z biletami na telefon, dostaliśmy 2 torby piknikowe, bardzo mile widziane podczas tego rejsu. Słuchawki są dla nas dostępne, aby zrozumieć historię w naszym języku. Do zrobienia !

Nie opłaca się wziąć opcje sery i wina bo wszystko było dostępne również dla osób , które nie miały takiej opcji. Ale ogólnie było Super:)

wspaniały rejs, bardzo dużo zabytków, wszystko fajnie opowiedziane