Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Amsterdam

Miasto tolerancji, sztuki i rowerów oplata gęsta sieć kanałów.

Często zadawane pytania dotyczące: Amsterdam

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Amsterdam?

Na jakich wycieczkach w: Amsterdam obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Amsterdam: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Amsterdam? Kliknij tutaj.

Amsterdam: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 139 904 opinii

Genialne muzeum i audioprzewodnik naprawdę wzbogacają obrazy, zapewniając kontekst i historię. Możesz wybrać opcję podświetleń i skupić się na kluczowych obrazach lub wędrować w wolnym czasie, zatrzymując się przy każdym dziele sztuki, a następnie używając pokrętła do ponumerowanych elementów. Audioprzewodnik podkreśla również kluczowe cechy grafiki i jest bardzo interaktywny.

Fantastyczne doświadczenie! Tak się cieszę, że wybraliśmy ten z degustacją sera i napojami. To sprawiło, że wycieczka łodzią była jeszcze przyjemniejsza. Przewodnicy byli bardzo pouczający i mieli świetne poczucie humoru. Łódź nie była pełna, więc dla wszystkich była przyjemna i wygodna. Naprawdę podobała mi się wycieczka. Absolutnie warto jechać. Wysoce zalecane!

Nasza rodzina na rejsie wahała się od 66 do 11 lat i wszyscy byliśmy zadowoleni z podróży. Pokładowe audioprzewodniki były jasne i pouczające, nawet inny przewodnik dla młodszych, który szczególnie im się spodobał. Jedynym minusem był brak napojów na pokładzie, więc kup w sklepie przed wejściem na pokład. Piękny sposób na zobaczenie Amsterdamu.

To było wspaniałe doświadczenie! Godzina całkowitego relaksu przy jednoczesnym obserwowaniu miasta z innej perspektywy i zauważaniu innych niesamowitych szczegółów! Bardzo ciekawe i miłe są również wyjaśnienia przewodnika Sary i kapitana!

Wycieczka była super! Polecam zarezerwować jak ktoś się zastanawia. Warta Swojej ceny!