Dodaj daty

Amsterdam Cruise Port

Amsterdam Cruise Port – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Port wycieczkowy w Amsterdamie: transfer w jedną stronę do/z Amsterdamu

1. Port wycieczkowy w Amsterdamie: transfer w jedną stronę do/z Amsterdamu

Ciesz się bezpiecznym i niezawodnym transferem między Amsterdamem a portem wycieczkowym w Amsterdamie. Przeżyj komfortową podróż samochodem marki Mercedes. Przyjazny kierowca spotka się z Tobą i przywita w Twoim hotelu. Twój kierowca przystąpi do eskortowania Ciebie i Twojego bagażu do pojazdu. Podróżuj wygodnie prywatnym pojazdem bezpośrednio z hotelu lub z portu wycieczkowego. Pozwól swojemu kierowcy płynnie poprowadzić Cię przez ruch uliczny. Ciesz się bezproblemową jazdą, nie martwiąc się o hotelowy transport lub taksówki. Kiedy dotrzesz do terminalu pasażerskiego w Amsterdamie, kierowca będzie czekał w miejscu zbiórki z tabliczką z Twoim imieniem i nazwiskiem. Jeśli przybędziesz rejsem po rzece, zostaniesz odebrany z holu łodzi.

Amsterdam: Prywatny transfer w jedną stronę z portu wycieczkowego do hotelu

2. Amsterdam: Prywatny transfer w jedną stronę z portu wycieczkowego do hotelu

Pomiń stres, aby zorganizować transfer z portu wycieczkowego w Amsterdamie do hotelu w Amsterdamie. Zostaniesz odebrany przez profesjonalnego kierowcę. Twój kierowca, który pomoże ci wnieść bagaż, mówi po angielsku i nosi garnitur z krawatem. Więc zrelaksuj się i ciesz się, ponieważ zostaniesz przetransportowany luksusowym sedanem Mercedes lub minivanem Mercedes z klimatyzacją, WiFi, butelkami wody i skórzanymi siedzeniami. Maks. Dozwolony 1 duży i 1 bagaż podręczny na osobę.

Amsterdam: rejs widokowy Skyline

3. Amsterdam: rejs widokowy Skyline

Wyrusz w rejs po kanałach w Amsterdamie, przepływając przez miejski port i rzekę IJ. Zobacz cuda architektury, takie jak Muzeum Filmowe Eye i imponująca Wieża Adama, podczas rejsu obok Wysp Wschodnich i kultowych zabytków, w towarzystwie audioprzewodnika do pobrania. Wyjątkowy charakter tego rejsu po kanałach rozpoczyna się w dawnej stoczni NDSM, po przekątnej ulicy od Dworca Centralnego w Amsterdamie Północnym. Nabrzeże NDSM to surowy, pełen przygód i kultowy obszar nad rzeką IJ. Jego swobodny charakter, postindustrialne budynki i kreatywna atmosfera tworzą tło, w którym łączą się kultura, samoorganizacja i rozwój miast. Z tego miejsca żeglarskiego popłyń trochę przez port w Amsterdamie (gdzie zwykle nigdy się nie wybierasz), a gdy tylko popłyniesz w górę IJ, zobaczysz między innymi futurystyczny budynek Film Museum Eye i imponującą wieżę Adam Tower. Przepłyń obok Wysp Wschodnich z Muziekgebouw aan 't IJ i Terminalem Pasażerskim Amsterdam, gdzie co roku cumuje wiele dużych statków wycieczkowych. Nowoczesną i nową architekturę wzdłuż Amsterdam IJ najlepiej podziwiać z wody. Twój entuzjastyczny kapitan oczywiście opowie Ci o wszystkim, co można zobaczyć podczas rejsu. Przy dobrej pogodzie możesz cieszyć się panoramicznym pokładem statku, z którego roztacza się niezakłócony widok na panoramę Amsterdamu. Przy złej pogodzie masz komfort luksusowego wnętrza statku, gdzie możesz delektować się pysznymi napojami i przekąskami.

Amsterdam: Prywatny transfer w jedną stronę z hotelu do portu wycieczkowego

4. Amsterdam: Prywatny transfer w jedną stronę z hotelu do portu wycieczkowego

Pomiń stres, aby zorganizować transfer z hotelu w Amsterdamie lub innego adresu w Amsterdamie do terminalu wycieczkowego / portowego w Amsterdamie. Zostaniesz odebrany z recepcji hotelu lub innego miejsca w Amsterdamie przez profesjonalnego kierowcę. Twój kierowca, który pomoże ci wnieść bagaż, mówi po angielsku i nosi garnitur z krawatem. Więc zrelaksuj się i ciesz się, ponieważ zostaniesz przetransportowany luksusowym sedanem Mercedes lub minivanem Mercedes z klimatyzacją, WiFi, butelkami wody i skórzanymi siedzeniami. Maks. Dozwolony 1 duży i 1 bagaż podręczny na osobę.

Lotnisko w Amsterdamie (AMS): Przejazd do portu wycieczkowego w Amsterdamie

5. Lotnisko w Amsterdamie (AMS): Przejazd do portu wycieczkowego w Amsterdamie

Komfortowy prywatny transfer z lotniska Schiphol w Amsterdamie do/z portu wycieczkowego w Amsterdamie. Wszystkie pojazdy w pełni licencjonowane i ubezpieczone. Nasze samochody wyposażone są we wszystkie niezbędne udogodnienia do wyjazdu w każdy zakątek świata w każdych warunkach pogodowych, w tym dodatkowe mocowania sprzętu sportowego i innego. Na życzenie Państwa turystów posiadamy foteliki dla dzieci w każdym wieku. Pojazdy są czyste wewnątrz i na zewnątrz; nasi kierowcy zawsze są dobrze ubrani i zawsze zwracają uwagę na naszych gości. Mówią w języku angielskim. Spotkają cię z tabliczką z imieniem; pomoc z bagażem i po przybyciu na lotnisko/port.

Dostępne atrakcje

Amsterdam Cruise Port: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Amsterdam Cruise Port? Kliknij tutaj.