Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Amstel

Amstel – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Amsterdam: Klasyczny rejs statkiem z opcją sera i wina

1. Amsterdam: Klasyczny rejs statkiem z opcją sera i wina

Zrelaksuj się podczas rejsu po kanałach złotego wieku w Amsterdamie wpisanych na listę dziedzictwa UNESCO. Zobacz najważniejsze miejsca w mieście, takie jak Chudy Most, dzielnica czerwonych latarni i Stary Port. Możesz wybrać wycieczkę standardową lub wycieczkę z nielimitowaną ilością pysznego holenderskiego sera, wina i innych napojów. Wsiądź na statek i posłuchaj opowieści kapitana o lokalnej historii, przepływając obok zabytków w dzielnicy Jordaan i Chudego Mostu na rzece Amstel. Podziwiaj widoki na część dzielnicy czerwonych latarni, dawne śluzy miejskie i Stary Port. Uwiecznij na zdjęciach okazałą architekturę Muzeum Morskiego i prestiżową dzielnicę Gouden Bocht. Poznaj fragmenty historii, przepływając obok takich miejsc jak dom Anne Frank. Zadaj swojemu przewodnikowi pytania dotyczące miasta i otrzymaj rekomendacje dotyczące atrakcji oraz miejsc, w których warto zjeść.

Amsterdam: Rejs luksusową łodzią po kanałach z nielimitowanymi napojami

2. Amsterdam: Rejs luksusową łodzią po kanałach z nielimitowanymi napojami

Podziwiaj malownicze zabytki Amsterdamu podczas w 100% elektrycznego rejsu. Podziwiaj niesamowite widoki na słynne zabytki miasta z otwartej łodzi i poznaj relaksujący sposób zwiedzania, wolny od ruchu ulicznego. Poznaj pouczające i zabawne spostrzeżenia na temat miejsc wzdłuż trasy. Zobacz XVII-wieczne budynki wzdłuż słynnych kanałów, a także nowe stylowe budynki pokazujące wpływowe miasto XXI wieku, jakim stał się Amsterdam. Przepłyń obok Muzeum Ermitażu, a następnie obok mostu Skinny Bridge, eleganckiego hotelu Amstel i uroczej dzielnicy Grachtengordel. Ciesz się rejsem łodzią na świeżym powietrzu w słoneczny dzień lub zachowaj ciepło dzięki osłonie w chłodniejsze dni. W miesiącach zimowych zrelaksuj się na zamkniętej łodzi, która zapewni Ci ciepło. Skorzystaj z elastyczności biletu jednorazowego użytku, który można wykorzystać na dowolny rejs odpływający w zarezerwowanej godzinie. Wybierz opcję nielimitowanych napojów, jeśli chcesz cieszyć się naszym asortymentem piwa, wina i napojów bezalkoholowych. Jeśli wybrano opcję bez napojów, możesz je kupić na pokładzie. Od listopada do lutego będziemy korzystać z otwartych łodzi, gdy tylko pozwolą na to warunki pogodowe, i przełączać się na zamknięte łodzie, gdy będzie to konieczne.

Amsterdam: Rejs statkiem miejskim z dymem i salonem

3. Amsterdam: Rejs statkiem miejskim z dymem i salonem

Ciesz się jedną z najbardziej relaksujących wycieczek łodzią dla palących w Amsterdamie. Wypij ulubionego drinka, zapal papierosa lub skorzystaj z jednej z sziszy na pokładzie za dodatkową opłatą. Rozpocznij w sercu Dzielnicy Czerwonych Latarni, jednej z najpopularniejszych lokalizacji w mieście, a następnie przepłyń przez centralny obszar, kanały Herengracht i Prinsengracht, Siedem Mostów, rzekę Amstel, Chudy Most i Tańczące Domy, zanim wrócisz do miejsca, w którym zacząłeś. Ciesz się oszałamiającym Festiwalem Światła w Amsterdamie od 1 grudnia 2022 r. do stycznia 2023 r. Połącz trasę łodzi z atrakcjami miasta z trasą wycieczki świetlnej, aby mieć to, co najlepsze z obu światów. Łódź może pomieścić do 22 osób. Niezależnie od pogody, łódź jest ustawiona tak, aby pasażerowie mogli spędzić przyjemnie czas. Latem wszystkie okna można otworzyć, zapewniając pełną widoczność kultowych zabytków i pomników Amsterdamu. Zimą wszystkie okna można zamknąć, a my mamy podgrzewane siedzenia, które zapewnią Ci ciepło.

Amsterdam: Rejs po kanałach z nieograniczoną ilością drinków

4. Amsterdam: Rejs po kanałach z nieograniczoną ilością drinków

Możesz pić w barze w każdym mieście na świecie, ale aby doświadczyć prawdziwego Amsterdamu, nie możesz zrobić nic lepszego niż rejs po słynnych na całym świecie kanałach, podziwiając widoki z zimnym piwem w ręku. Wybierz rejs prywatny lub wspólny. Wyrusz z centrum miasta i przepłyń przez niektóre z głównych kanałów miasta. Udaj się na rzekę Amstel, pod 7 mostami i odkryj ukryte skarby, które tylko lokalny kapitan i gospodarz (gospodarze) będą wiedzieć, jak znaleźć. Twój rejs ostatecznie powróci do tego samego miejsca, w którym zacząłeś, w samym centrum miasta, dokładnie tam, gdzie będziesz chciał być po rejsie z otwartym barem.

Amsterdam: Wieczorny rejs po kanałach i nielimitowane drinki

5. Amsterdam: Wieczorny rejs po kanałach i nielimitowane drinki

Pływaj po kanałach Amsterdamu na łodzi przystosowanej do każdych warunków pogodowych. Usiądź wygodnie z drinkiem w ręku. Zobacz jedne z najbardziej znanych zabytków oraz pomników w mieście. Łódź popłynie po wpisanych na listę UNESCO kanałach złotego wieku w Amsterdamie, w tym po wąskich kanałach w dzielnicy Jordaan, pełnej niezależnych butików, modnych restauracji i przytulnych pubów. Dzięki kompetentnemu kapitanowi i hostessom dowiesz się więcej o mieście i uzyskasz cenne wskazówki na temat ukrytych klejnotów oraz najlepszych barów w mieście. Zobacz niektóre z najpopularniejszych okolic Amsterdamu, płynąc po słynnym kanale Prinsengracht. Następnie udaj się w kierunku najbardziej romantycznego mostu w mieście – Magere Brug. Dowiedz się więcej o rzece Amstel, nad którą wznosi się most. Posłuchaj o jej związkach z holenderskim handlem piwem. Przepłyń obok tzw. Złotego Zakrętu (Gouden Bocht) – odcinka kanału Herengracht, który słynie z wielkich rezydencji wzniesionych podczas złotego wieku w Holandii. Następnie miniesz okolicę De 9 Straatjes i Dom Anny Frank.

Amsterdam: Luksusowy rejs z opcją piwa, wina i koktajli

6. Amsterdam: Luksusowy rejs z opcją piwa, wina i koktajli

Rozkoszuj się zmysłami podczas naszej klasycznej wycieczki łodzią po malowniczych kanałach Amsterdamu. Chociaż urok miasta jest niezaprzeczalny, to wyjątkowy wybór napojów naprawdę wyróżnia naszą wycieczkę. Niezależnie od pogody, nasza łódź dostosowuje się tak, aby zapewnić komfortowe i przyjemne wrażenia, pozwalając w pełni zanurzyć się w czarującym otoczeniu. Od musującego schłodzonego szampana po starannie wykonane koktajle, od orzeźwiających piw po wykwintne wina, od napojów bezalkoholowych po aromatyczną kawę i herbatę, oferujemy szeroki wybór, który pozwala delektować się i cieszyć smakami do wyboru. Nasza kompetentna i przyjazna załoga nie tylko poprowadzi Cię wzdłuż dróg wodnych, ale także raczy Cię urzekającymi opowieściami o bogatym dziedzictwie Amsterdamu. Odkryj kultowe zabytki, podziwiaj elegancką architekturę i zagłębij się w ukryte historie, które tchnęły życie w to tętniące życiem miasto. Zrelaksuj się w przytulnej atmosferze, poczuj delikatne kołysanie łodzi i zobacz, jak magia Amsterdamu rozwija się na twoich oczach. Ta klasyczna wycieczka łodzią obiecuje niezapomnianą podróż przez czas i kulturę, gdzie każdy łyk i każdy widok tworzą niezapomniane wspomnienia. Witamy na pokładzie naszej wciągającej przygody w kanałach, gdzie historia, napoje i osobista obsługa łączą się, zapewniając wrażenia, których szybko nie zapomnisz.

Amsterdam: Bilet turystyczny Amsterdam i region na 1-3 dni

7. Amsterdam: Bilet turystyczny Amsterdam i region na 1-3 dni

Z łatwością podróżuj po Amsterdamie i okolicach, kupując bilet podróżny do Amsterdamu i regionu (ARTT). Możesz korzystać z ARTT do nieograniczonego podróżowania pociągiem (2. klasy) między dowolną z następujących stacji w Amsterdamie i Regionie Amsterdamu: Amsterdam Amstel, Amsterdam Bijlmer ArenA, Amsterdam Central station, Amsterdam Holendrecht, Amsterdam Lelylaan, Amsterdam Muiderpoort, Amsterdam RAI, Amsterdam Sciencepark, Amsterdam Sloterdijk, Amsterdam Zuid, Duivendrecht, Schiphol Amsterdam Airport, Halfweg-Zwanenburg, Haarlem, Haarlem Spaarnwoude, Overveen, Zandvoort aan Zee, Zaandam, Zaandam Kogerveld, Purmerend Weidevenne, Purmerend, Purmerend Overwhere, Koog aan de Zaan, Zaandijk Zaanse Schans, Hoofddorp, Diemen, Weesp, Almere Poort, Almere Centrum, Almere Muziekwijk, Almere Parkwijk, Almere Buiten, Almere Oostvaarders, Lelystad Centrum, Diemen Zuid, Naarden-Bussum, Hilversum, Hilversum Mediapark, Hilversum Sportpark, Bloemendaal, Santpoort Zuid, Santpoort Noord, Driehuis, Uitgeest i Beverwijk. Bilet jest również ważny we wszystkich tramwajach, autobusach, autobusach nocnych, metrze i promach obsługiwanych przez amsterdamską firmę transportową GVB, EBS i Connexxion w Amsterdamie i regionie Amsterdamu, w tym w Amsterdam Airport Express Bus 397 i N97 (obsługiwane przez Connexxion). W sezonie Keukenhof ten bilet jest ważny: Z Amsterdamu (Europaplein) do Keukenhof autobusem linii 852 obsługiwanym przez firmę Arriva Z lotniska Schiphol do Keukenhof autobusem linii 858 obsługiwanym przez firmę Arriva Ze stacji Hoofddorp do Keukenhof autobusem linii 859 obsługiwanym przez firmę Arriva Ze stacji Haarlem do Keukenhof autobusem linii 50 obsługiwanym przez Connexxion

Amsterdam: rejs po kanałach i Rijksmuseum

8. Amsterdam: rejs po kanałach i Rijksmuseum

Poznaj Amsterdam dzięki 75-minutowemu rejsowi, podczas którego zobaczysz wspaniałe XVII-wieczne budynki usytuowane wzdłuż kanałów miejskich. Przepłyń obok nowych budynków i mostów, prezentujących miasto XXI wieku, jakim stał się Amsterdam. Odwiedź Rijksmuseum, by poznać 800 lat holenderskiej sztuki i historii. Wskocz na pokład komfortowej łodzi i słuchaj swojego indywidualnego komentarza audio. Obejmuje on nagrania w 19 różnych językach (organizator zapewnia też bezpłatne słuchawki). Wybierz opcję rejsu z pudełkiem z przekąskami, które obejmuje chipsy, popcorn, ciastka stroopwafel, solone orzeszki ziemne i wybrany napój (napój bezalkoholowy, piwo lub wino). Skorzystaj z biletu wstępu do Rijksmuseum z cenionymi na całym świecie kolekcjami, które obejmują niektóre z najsłynniejszych dzieł w kraju, w tym historyczne dzieła Vermeera, Fransa Halsa, a przede wszystkim obraz „Straż nocna” Rembrandta, który zajmuje honorowe miejsce w pięknie oświetlonej sali. Podziwiaj 800 lat historii Holandii i dzieje jej sztuki dzięki 8000 eksponatom, znajdującym się w 80 galeriach. Zobacz w Galerii Honorowej światowej sławy arcydzieła holenderskich mistrzów, takich jak Vermeer, Rembrandt, Frans Hals i Jan Steen. Obejrzyj także bogate kolekcje rękodzieła, rzeźb, archeologicznych artefaktów, strojów, sztuki azjatyckiej, grafik, pamiątek z morskiej historii Holandii i wielu innych ważnych kulturowo obiektów.

Amsterdam: Przyjazny dla dymu rejs łodzią Bulldog Boat

9. Amsterdam: Przyjazny dla dymu rejs łodzią Bulldog Boat

Usiądź wygodnie i zrelaksuj się podczas przyjaznego dla palących rejsu kanałami przez serce Amsterdamu na pokładzie rejsu widokowego, podczas którego możesz podziwiać wszystkie oświetlone sceny Amsterdamu. Uzyskaj fascynujący wgląd w mijane atrakcje i delektuj się napojami alkoholowymi lub bezalkoholowymi podczas rejsu po kanałach. Wskocz na pokład i rozkoszuj się romantycznym rejsem w dół kanału. Możesz zabrać ze sobą własne jedzenie i chwasty, aby cieszyć się nimi na pokładzie. Najpierw przejdź przez Dzielnicę Czerwonych Latarni, która otacza Stary Kościół. Podziwiaj widoki na nabrzeże i wschodni dok. Podążaj wzdłuż murów Starego Miasta do rzeki Amstel i zobacz Most Moneta, który został rozsławiony przez obraz artysty przedstawiający to miejsce. Uśmiechnij się do zwariowanego dekonstruktywizmu Tańczących Domów i zrób zdjęcie Niebieskiego Mostu. Wejdź na pas kanałów od Herengracht wzdłuż Domu Burmistrza i popłyń Złotym Zakrętem do Siedmiu Mostów. Skorzystaj z kanału Reguliersgracht, aby przejść przez kanał Keizersgracht do kanału Prinsengracht. Zobacz wiele łodzi mieszkalnych, w tym najstarszą łódź mieszkalną w Amsterdamie i podziwiaj fantastyczne projekty niektórych typowych hipisowskich łodzi mieszkalnych z lat 60. i 70. ubiegłego wieku. Wróć nad rzekę Amstel i zobacz Skinny Bridge, najstarszy i najbardziej malowniczy most w Amsterdamie. Wzdłuż Ermitażu i Stopery zobacz z bliska "Widok na Groenburgwal" namalowany przez Moneta w 1884 roku, a następnie wróć do Redlight District.

Amsterdam: Rejs po pizzę z napojami

10. Amsterdam: Rejs po pizzę z napojami

Po wejściu na pokład łodzi wypłyń w 30-minutowy rejs, a następnie zatrzymaj się na chwilę w przystani, aby skosztować świeżej, ciepłej pizzy domowej roboty, którą zamówisz podczas dokonywania rezerwacji. Zostanie ona przygotowana w kuchni szefa i podana prosto do Twojego stolika. Kawałek pysznego, domowego ciasta brownie będzie uzupełnieniem Twojego posiłku i napojów. Pizze do wyboru Pizza margherita: sos pomidorowy, mozzarella i olej czosnkowy na krawędzi pizzy Pizza pepperoni: sos pomidorowy, mozzarella, pepperoni i olej czosnkowy na krawędzi pizzy Pizza hawajska: sos pomidorowy, mozzarella, szynka (indyk), ananas i dodatkowa mozzarella oraz olej czosnkowy na krawędzi pizzy Pizza kurczak chilli: sos pomidorowy, 100% mozzarella, pikantny kurczak, sałata lodowa, słodki sos chili i olej czosnkowy na krawędzi pizzy Pizza Californian Veggie (wegetariańska): sos pomidorowy, mozzarella, czerwona cebula, papryka, pieczarki, oliwki i dodatkowa mozzarella. Z olejem czosnkowym na krawędzi Pizza wegańska margherita (ser wegański): sos pomidorowy, wegański ser i olej czosnkowy na krawędzi pizzy Pizza margherita 20 cm (dla dzieci): sos pomidorowy, mozzarella i olej czosnkowy na krawędzi pizzy

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 56
Sortuj wg::

Amstel: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Amstel? Kliknij tutaj.

Amstel: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 18 967 opinii

Świetne przewodniki! Świetne poczucie humoru, udzielił wielu świetnych informacji i był hojny w przypadku swobodnie płynącego wina! Zdecydowanie lepsze niż nagrane wcześniej trasy, których ledwo możesz zrozumieć. Co roku przyprowadzamy tu dużą grupę i zdecydowanie polecamy tę firmę turystyczną! !

Wspaniały spacer kanałami dzięki Alicji, która jest doskonałym przewodnikiem, zarażającym radością i dobrym humorem! Dowiedzieliśmy się wiele o Amsterdamie. Gorąco polecam!

przyjemna trasa, dzięki której można poznać prawdziwy charakter Amsterdamu. zabawna równowaga humoru i historii.

Fantastyczni przewodnicy, ser i wino były pyszne i bardzo obfite. Dziękuję za niesamowity czas.

po prostu idealnie, obsłużono nas od początku do końca, naprawdę warto. . .