Dodaj daty

Amaze Amsterdam
Zniżki i promocje

Zniżki i promocje

Brak wyników dla „Amaze Amsterdam Zniżki i promocje”

Amsterdam: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 802
Sortuj wg::

Nasze najbardziej polecane Amaze Amsterdam Zniżki i promocje

Amsterdam: AMAZE Immersive Audiovisual Experience Bilet wstępu

1. Amsterdam: AMAZE Immersive Audiovisual Experience Bilet wstępu

Zarezerwuj bilet wstępu z wyprzedzeniem i wejdź do wciągającego i wielozmysłowego doświadczenia, jakim jest AMAZE. Przeglądaj 7 pokoi zawierających interaktywne pokazy świateł, laserów, dźwięku, dymu, sztuki nowych mediów, wizualizacji i innych efektów specjalnych, które stymulują Twój umysł. Wzbogać swoje wrażenia z wybranym koktajlem. Odkryj najnowocześniejszą technologię od organizatorów wydarzeń z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży eventowej i muzycznej. Doświadczenie AMAZE jest dostarczane przez założycieli Dutch Dance, ID&T (Sensation, Tomorrowland). Ucieknij od rzeczywistości i spotkaj się z interaktywnymi obszarami, które wywołują szereg emocji, od relaksujących po intensywne. Wyrusz w podróż, która ponownie połączy cię z twoim wnętrzem. Wchodź w interakcję z otoczeniem za pomocą wielu czujników i kamer, aby jeszcze bardziej zanurzyć się w świecie.

Amsterdam: Karnet all inclusive z ponad 40 rzeczami do zrobienia

2. Amsterdam: Karnet all inclusive z ponad 40 rzeczami do zrobienia

Oszczędź do 50%* na najlepszych atrakcjach Amsterdamu dzięki Go City i nie płać nic przy wejściu. Ten poręczny 1-, 2-, 3- lub 5-dniowy karnet zapewni Ci bezpośredni dostęp do najlepszych atrakcji, wycieczek i aktywności w Amsterdamie. Odwiedź Muzeum Moco (Bansky i nie tylko), odkryj światowej sławy kolekcje sztuki historycznej w Rijksmuseum, odwiedź browar Heineken i podziwiaj miasto z kanałów podczas rejsu widokowego. Masz szczęście, że odwiedzasz miasto między 21 marca a 12 maja 2024 roku? Go City to jedyny karnet miejski, który obejmuje transport i wstęp na słynny na całym świecie festiwal tulipanów Keukenhof. Bilety mogą się wyprzedać, więc zarezerwuj swoje miejsce wcześniej. Z łatwością wyświetlaj swój karnet na telefonie i korzystaj z dołączonej aplikacji Go City, która pomoże Ci zaplanować trasę zwiedzania i dokonać rezerwacji w razie potrzeby. Wśród ponad 35 atrakcji i wycieczek każdy znajdzie coś dla siebie. Atrakcje/aktywności zawarte w Twojej karcie Amsterdam All-Inclusive Pass: - Heineken Experience (R) - Muzeum Moco - Punkt widokowy A'DAM - Rijksmuseum (R) - Wejście do Keukenhof plus autobus wahadłowy (21 marca - 12 maja 2024 r. | (R)) - Muzeum łodzi mieszkalnych - This Is Holland (R) - Doświadczenie z naszym domem - Doświadczenie Rembrandta w Amsterdamie - Tour de BonTon - Królewskie doświadczenie - Royal Coster Diamonds (R) - Madame Tussauds Amsterdam - Lochy Amsterdamu - Rejs na Festiwal Światła w Amsterdamie (1 grudnia - 21 stycznia | (R)) - Rejs po kanałach Amsterdamu - Życie Anny Frank i wycieczka po okolicy - 1-godzinny rejs rowerem wodnym - Wypożyczalnia rowerów MacBike - Muzeum diamentów w Amsterdamie - Muzeum fajek w Amsterdamie - Doświadczenie koktajlowe House of Bols - Muzeum Tulipanów w Amsterdamie - Boom Chicago - AMAZE Amsterdam - nowe wciągające doświadczenie od ID&T - Doświadczenie Rembrandtiusa - Prom do zamku Muiderslot (od kwietnia do października) - Zamek Muiderslot - Zaanse Schans Tour (R) - Wycieczka do Volendam, Edam i wiatraków (R) - Wycieczka do Rotterdamu, Delft i Hagi (R) - Narodowe Muzeum Morskie - RTXP Amsterdam - Wycieczka piesza z przewodnikiem - Hello Amsterdam (R) - Wycieczka z przewodnikiem po dzielnicy Jordaan (R) (R) Wymagana rezerwacja *Oszczędności na podstawie przykładowych planów zwiedzania na stronie Go City.

Amsterdam: Go City Explorer Pass - wybierz od 3 do 7 atrakcji

3. Amsterdam: Go City Explorer Pass - wybierz od 3 do 7 atrakcji

Zwiedzaj 3, 4, 5, 6 lub 7 najlepszych atrakcji do wyboru i zaoszczędź do 50%* w porównaniu do zakupu pojedynczych biletów z Amsterdam Explorer Pass. Dowiedz się wszystkiego o procesie warzenia piwa w Heineken Experience, wznieś się nad Holandią na symulatorze lotu 5D w THIS IS HOLLAND, ciesz się zakupami na prywatnej wycieczce z przewodnikiem w Royal Coster Diamonds, podziwiaj widoki podczas 100 Highlights Canal Cruise i wiele więcej. Odwiedzasz Amsterdam od 21 marca do 12 maja 2024 roku? Koniecznie odwiedź festiwal tulipanów Keukenhof! Rozciągające się jak okiem sięgnąć pola kolorowych kwiatów są naprawdę oszałamiające. Bilety są wyprzedane, więc zarezerwuj swoje miejsce wcześniej. Przejrzyj dołączony przewodnik cyfrowy, aby zaplanować i zarezerwować z wyprzedzeniem atrakcje, które chcesz odwiedzić, a następnie pokaż cyfrową lub wydrukowaną kopię swojej przepustki w dniu festiwalu. Z Amsterdam Explorer Pass możesz wybrać 3, 4, 5, 6 lub 7 atrakcji spośród następujących: - Heineken Experience - Rijksmuseum - Wejście do Keukenhof i autobus wahadłowy (21 marca - 12 maja '24 | wymagana rezerwacja) - TO JEST HOLANDIA - Muzeum Moco - Banksy i nie tylko - PUNKT WIDOKOWY A'DAM - Rejs po kanałach Amsterdamu - Madame Tussauds Amsterdam - Rotterdam, Delft i Haga - wycieczka z przewodnikiem na żywo - Tour de BonTon - Życie Anny Frank i wycieczka po okolicy - Doświadczenie Rembrandta w Amsterdamie - Doświadczenie koktajlowe House of Bols - Królewskie doświadczenie - Royal Coster Diamonds - Amsterdam Light Festival Cruise (1 grudnia - 21 stycznia | wymagana rezerwacja) - 1-godzinny rejs łodzią na pedały - Wypożyczalnia rowerów MacBike - Muzeum łodzi mieszkalnych - Doświadczenie z naszym domem - Boom Chicago - Prom do zamku Muiderslot (sezonowo - od kwietnia do października) - Zamek Muiderslot w Amsterdamie - Wycieczka do Volendam, Edam i wiatraków - Muzeum diamentów w Amsterdamie - Wycieczka do Zaanse Schans - Muzeum Het Rembrandthuis - AMAZE Amsterdam - wciągające doświadczenie audiowizualne ID&T - Muzeum Stedelijk w Amsterdamie - Lochy Amsterdamu - RTXP Amsterdam - Wycieczka piesza z przewodnikiem - Hello Amsterdam (wymagana rezerwacja) - Wycieczka z przewodnikiem Foodie Tour po Jordaan (wymagana rezerwacja) Atrakcje i wycieczki mogą ulec zmianie. Sprawdź cyfrowy przewodnik Go City dołączony do kuponu potwierdzającego, aby uzyskać pełną listę atrakcji, godziny otwarcia i instrukcje dotyczące rezerwacji, jeśli dotyczy, przed wyjazdem. *Oszczędności oparte na planach zwiedzania na stronie Go City.

Amsterdam

Amsterdam

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Zniżki i promocje w: Amaze Amsterdam

Oprócz atrakcji typu Zniżki i promocje w: Amaze Amsterdam jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Amsterdam?

W: Amsterdam są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Amaze Amsterdam: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Amaze Amsterdam? Kliknij tutaj.