Dodaj daty

Amaze Amsterdam

Amaze Amsterdam

Amaze Amsterdam – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Amsterdam: Bilet AMAZE Immersive Audiovisual Experience

1. Amsterdam: Bilet AMAZE Immersive Audiovisual Experience

Zarezerwuj bilet wstępu z wyprzedzeniem i wejdź do wciągającego i wielozmysłowego doświadczenia, jakim jest AMAZE. Przeglądaj 7 pokoi zawierających interaktywne pokazy świateł, laserów, dźwięku, dymu, sztuki nowych mediów, wizualizacji i innych efektów specjalnych, które stymulują Twój umysł. Wzbogać swoje wrażenia z wybranym koktajlem. Odkryj najnowocześniejszą technologię od organizatorów wydarzeń z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży eventowej i muzycznej. Doświadczenie AMAZE jest dostarczane przez założycieli Dutch Dance, ID&T (Sensation, Tomorrowland). Ucieknij od rzeczywistości i spotkaj się z interaktywnymi obszarami, które wywołują szereg emocji, od relaksujących po intensywne. Wyrusz w podróż, która ponownie połączy cię z twoim wnętrzem. Wchodź w interakcję z otoczeniem za pomocą wielu czujników i kamer, aby jeszcze bardziej zanurzyć się w świecie.

Amsterdam: 1, 2, 3 lub 5-dniowy karnet Go City All-Inclusive

2. Amsterdam: 1, 2, 3 lub 5-dniowy karnet Go City All-Inclusive

Ciesz się nieograniczonym dostępem do najgorętszych atrakcji Amsterdamu dzięki karnetowi ważnemu przez 1, 2, 3 lub 5 dni. Z Go City nie płacisz nic przy wejściu, ale możesz zaoszczędzić do 50%* na najlepszych atrakcjach Amsterdamu. Odwiedź Muzeum Moco (Bansky i nie tylko), odkryj światowej sławy kolekcje sztuki historycznej w Rijksmuseum, odwiedź browar Heinekena i podziwiaj miasto z kanałów podczas rejsu widokowego. Z łatwością wyświetlaj swoją przepustkę na telefonie i korzystaj z dołączonej aplikacji Go City, aby zaplanować trasę i dokonać rezerwacji w razie potrzeby. Wśród ponad 30 atrakcji i wycieczek każdy znajdzie coś dla siebie. Atrakcje/aktywności zawarte w Twojej karcie Amsterdam All-Inclusive Pass: - Heineken Experience (wymagana rezerwacja) - Muzeum Moco - Punkt widokowy A'DAM - Rijksmuseum (wymagana rezerwacja) - Muzeum łodzi mieszkalnych - This Is Holland (wymagana rezerwacja) - Doświadczenie Rembrandta w Amsterdamie - Tour de BonTon - Royal Experience - Royal Coster Diamonds (wymagane rezerwacje) - Madame Tussauds Amsterdam - Lochy Amsterdamu - Amsterdam Light Festival Cruise (1 grudnia - 21 stycznia | wymagana rezerwacja) - Rejs po kanałach Amsterdamu - Życie Anny Frank i wycieczka po okolicy - 1-godzinny rejs rowerem wodnym - Wypożyczalnia rowerów MacBike - Muzeum diamentów w Amsterdamie - Muzeum fajek w Amsterdamie - Doświadczenie koktajlowe House of Bols - Muzeum Tulipanów w Amsterdamie - Boom Chicago - AMAZE Amsterdam - nowe wciągające doświadczenie od ID&T - Doświadczenie Rembrandtiusa - Prom do zamku Muiderslot (od kwietnia do października) - Zamek Muiderslot - Zwiedzanie Keukenhof (wiosna) - Wejście do Keukenhof z pominięciem kolejki i transfery autokarowe (sezonowo/wymagana rezerwacja) - Zaanse Schans Tour (wymagana rezerwacja) - Volendam, Edam i wycieczka po wiatrakach (wymagana rezerwacja) - Wycieczka do Rotterdamu, Delft i Hagi (wymagana rezerwacja) - Jednodniowa wycieczka do Antwerpii z Amsterdamu - Narodowe Muzeum Morskie - RTXP Amsterdam - Wycieczka piesza wprowadzająca - Hello Amsterdam (wymagana rezerwacja) - Wycieczka kulinarna z przewodnikiem po Jordaan (wymagana rezerwacja) *Oszczędności oparte na przykładowych planach podróży na stronie Go City.

Amsterdam: Go City Explorer Pass - wybierz od 3 do 7 atrakcji

3. Amsterdam: Go City Explorer Pass - wybierz od 3 do 7 atrakcji

Odwiedź 3, 4, 5, 6 lub 7 najlepszych atrakcji do wyboru i zaoszczędź do 50%* w porównaniu do zakupu pojedynczych biletów z Amsterdam Explorer Pass. Przejrzyj dołączony przewodnik cyfrowy, aby zaplanować i zarezerwować z wyprzedzeniem atrakcje, które chcesz odwiedzić, a następnie pokaż cyfrową lub wydrukowaną kopię przepustki w dniu wizyty. Odkryj This is Holland i wznieś się nad Holandią na symulatorze lotu 5D, dowiedz się wszystkiego o procesie warzenia piwa w Heineken Experience, zobacz kolekcję diamentów podczas prywatnej wycieczki z przewodnikiem w Royal Experience, podziwiaj widoki podczas rejsu 100 Highlights Cruise i wiele więcej Z Amsterdam Explorer Pass możesz wybrać 3, 4, 5, 6 lub 7 atrakcji spośród następujących: - Heineken Experience - Rijksmuseum - TO JEST HOLANDIA - Muzeum Moco - Banksy i nie tylko - PUNKT WIDOKOWY A'DAM - Rejs po kanałach Amsterdamu - Rotterdam, Delft i Haga z przewodnikiem na żywo - Tour de BonTon - Życie Anny Frank i wycieczka po okolicy - Doświadczenie Rembrandta w Amsterdamie - Doświadczenie koktajlowe House of Bols - Królewskie doświadczenie - Royal Coster Diamonds - Amsterdam Light Festival Cruise (1 grudnia - 21 stycznia | wymagana rezerwacja) - 1-godzinny rejs łodzią na pedały - Wypożyczalnia rowerów MacBike - Muzeum łodzi mieszkalnych - Boom Chicago - Prom do zamku Muiderslot (sezonowo - od kwietnia do października) - Zamek Muiderslot w Amsterdamie - Wycieczka do Volendam, Edam i wiatraków - Muzeum diamentów w Amsterdamie - Wycieczka do Zaanse Schans - Muzeum Het Rembrandthuis - AMAZE Amsterdam - wciągające doświadczenie audiowizualne ID&T - Muzeum Stedelijk w Amsterdamie - Madame Tussauds Amsterdam - Lochy Amsterdamu - RTXP Amsterdam - Wycieczka piesza z przewodnikiem - Hello Amsterdam (wymagana rezerwacja) - Wycieczka kulinarna z przewodnikiem po Jordaan (wymagana rezerwacja) - Keukenhof Tour (sezonowo - powrót wiosną) Atrakcje i wycieczki mogą ulec zmianie. Sprawdź cyfrowy przewodnik Go City dołączony do vouchera potwierdzającego, aby uzyskać pełną listę atrakcji, godziny otwarcia i instrukcje dotyczące rezerwacji, jeśli dotyczy, przed wyjazdem. *Oszczędności oparte na planach podróży na stronie Go City.

Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Amaze Amsterdam: najlepsze atrakcje w pobliżu

Amaze Amsterdam: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Amaze Amsterdam? Kliknij tutaj.