Amalfi

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Amalfi: największe atrakcje

Amalfi – najciekawsze atrakcje

Amalfi: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Amalfi? Kliknij tutaj.

Amalfi: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 4464 opinii

Wycieczka była zorganizowana naprawdę dobrze. Wszystko zostało nam zapewnione, a wycieczka była niezwykle ciekawa. Na dodatkową pochwałę zasługuje przewodniczka Christina, która prowadziła wycieczkę w niezwykle miłej atmosferze, pytała czy ktoś czegoś nie potrzebuje oraz sama z siebie chętnie udzielała pomocy. Dodatkowo kierowca Antonio bezpiecznie i sprawnie przeprowadził całą podróż.

Wycieczka warta swojej ceny. Przewodnik Tony bardzo pozytywny i uprzejmy. Za niedużą kwotę można sporo zobaczyć. Wszędzie postój po godzinie.. więc, aby rzucić okiem idealnie, natomiast gdy ktoś potrzebuje więcej czasu radzę wypożyczyć auto i jechać samemu. Lunch lekki z ładnym widokiem. Ogólnie wycieczka na plus!

Bardzo dobrze zorganizowana podróż, dużo ciekawych miejsc zobaczyłem oraz dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy. Przewodniczka (Christina) udzielała nam odpowiedzi na każde pytania oraz służyła pomocą.

Super wyprawa,widoki ciężkie do opisania.podziękowania dla massimo lorenzo! Właściwy człowiek na właściwym miejscu(ps żartowałem, życzę szybkiego awansu na który w pełni zasługujesz)

Wycieczka bardzo nam się podobała. Została bardzo dobrze zorganizowana, dokładnie zgodnie z opisem.