Atrakcje i wycieczki Amalfi

Delektuj się owocami morza i widokami na Morze Tyrreńskie z tego pięknego nadmorskiego miasteczka.

Amalfi – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Amalfi

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Amalfi?

Najlepsze atrakcje to:

Amalfi: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Amalfi? Kliknij tutaj.

Amalfi: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 7481 opinii

Wycieczka była niesamowitym przeżyciem. Odbiór był punktualny. Podczas wycieczki była degustacja limoncello i czekolady i przejeżdżamy obok kilku nadmorskich miasteczek (zatrzymując się w kilku punktach na niesamowite zdjęcia) przed dotarciem na Wybrzeże Amalfi. Kierowca Antonio sprawnie pokonywał szalone wąskie nadmorskie drogi z szalonym ruchem ulicznym. Nasz główny przewodnik, Gabriel, był żywy i pełen humoru i udzielał nam informacji po drodze. Mieliśmy też przewodnika-stażystę, Giovanniego, który również był bardzo przyjazny. Na Wybrzeżu Amalfi mieliśmy godzinę wolnego czasu na zwiedzanie lub spędzanie czasu na plaży przed pójściem na smaczny lunch składający się z makaronu z małżami. Następnie udaliśmy się do Pompejów, gdzie spędziliśmy 2 godziny z innym przewodnikiem, Antonio, który również był świetny w wyjaśnianiu jak największej ilości informacji w tak krótkim czasie. Naprawdę podobała mi się ta piękna wycieczka i zdecydowanie polecam ją każdemu, kto rozważa. Cari Antonio^2,

Nasz przewodnik Roberto na ten dzień był doskonały, jestem małą grupą na straży, ale szczerze dziękuję mu za jego nieograniczoną życzliwość. Upewnił się, że wszyscy czuli się dobrze podczas tej małej podróży. Jest także znakomitym mówcą. Każdy z zabytków i przestrzeni historycznych został doskonale skonceptualizowany, dzięki czemu ten wypad jest bardzo zabawny i dostępny. Udzielili nam również wielu porad dotyczących miejsc do odwiedzenia, restauracji, napojów, typowych dań regionu. Chciałbym również podziękować Giuseppe, naszemu kierowcy. Jazda przez cały 15 dzień to nie lada wyczyn! Gratulacje dla niego. Na koniec chciałbym podziękować Elenie, która była naszym przewodnikiem po Pompejach. Podczas tej prezentacji była niezwykle pedagogiczna i potrafiła precyzyjnie odpowiedzieć na nasze pytania. Bardzo dziękuję całemu zespołowi! Gorąco polecam tę aktywność. Przybyli!

Dobrze zorganizowana wycieczka. Przewodnik Antonio i kierowca Rosario okazali się mili, kompetentni i bardzo pomocni, ponieważ cierpiąc na chorobę lokomocyjną, pozwolili mi usiąść przed furgonetką i rozpraszać mnie. Pierwszy przystanek zrobiliśmy w Meta di Sorrento, gdzie wzięliśmy udział w degustacji Limoncello. Potem zatrzymaliśmy się w Positano na kilka zdjęć. Po przybyciu do Amalfi, nawet jeśli nie wybraliśmy tej opcji, Antonio zdecydowanie doradził nam, abyśmy dołączyli do wycieczki łodzią (12 € każda, ponieważ byliśmy w grupie), co było naprawdę tego warte. Kolejną perełką tego dnia był przystanek w Ravello, z którego można podziwiać niepowtarzalny widok, będąc najwyżej położonym miastem na wybrzeżu. Wysoce rekomendowane!

Super wycieczka i wspaniale spedzony dzien. Nasi przewodnicy Roberto i Andrea byli super. Bardzo ciekawie opowiadali o miejsach ktore odwiedzilismy, kuchni i kulturze. Widoki byly niezapomniane. Organizacja na wysokim poziomie. W 100% polecam.

Super uśmiechnieta przewodniczka Andrea! oraz przemiły kierowca Salvador :) Widoki piękne! Degustacja limoncello. Bardzo dobry lunch. Wspaniała przejażdżka łodzią po wybrzeżu Amalfi i piękne Ravello. Polecam gorąco! Widoki cudowne!