Alvor

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Alvor: największe atrakcje

Alvor: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Alvor? Kliknij tutaj.

Alvor: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 2173 opinii

Bardzo ciekawy rejs wzdłuż wybrzeża, podczas którego udało się obejrzeć naprawdę wiele. Mimo, że łódka należy do większych (ok. 20 os), to z uwagi na jej konstrukcję (płytkie zanurzenie, o ile dobrze zrozumiałem kapitana jest to konstrukcja analogiczna do barek) do większości jaskiń udało się wpłynąć naprawdę głęboko. Oczywiście nie tak daleko, jak małą motorówką czy tym bardziej kajakiem, ale był to dobry kompromis pomiędzy chęcią zobaczenia klifowego wybrzeża Algarve a możliwością uczynienia tego z małym (3l) dzieckiem. W każdym razie w Benagil dotarliśmy równie głęboko, co motorówki. Zdecydowanie polecam. Jedyny minus (choć dla niektórych pewnie plus- kwestia ocenna) to grająca przez cały czas z głośników muzyka, mająca umilać podróż- jak dla mnie zupełnie zbędna w tych okolicznościach, jestem zwolennikiem raczej podziwiania krajobrazów i zwiedzania w spokoju i ciszy, ale się nie czepiam ;)

Miejsce spotkania bardzo charakterystyczne, nie sposób go nie znaleźć ( restauracja przy porcie). Sprawny boarding. Bardzo miła obsługa. Na łódkę mieści się ok 15/ 20 osób. W trakcie rejsu można chodzić i robić zdjęcia z różnych perspektyw. Na początku rejsu pilot przedstawił program wycieczki. Przy poszczególnych punktach, zatrzymywalismy się na chwilę i pilot opisywał miejsca. Dla każdego dostępna była zimna herbata i piwo odpłatnie. Była możliwość pływania ale listopadowa temperatura oceanu nie zachęcała. Polecam, bardzo przyjemny rejs, piękne widoki.

Świetny park, akurat kiedy my byłyśmy był otwarty od 9 do 17, i cały ten czas tam spędziłyśmy, ani chwilę się nie nudząc :) Plusem wizyty w listopadzie jest bardzo mała liczba osób - zero kolejek np. do zjeżdżalni (które szczerze polecamy). Pokazy z udziałem zwierząt wspaniałe, nastawione na edukację i zorganizowane tak, żeby na każdy udało się przyjść. Rewelacyjne akwarium, zwierzęta morskie, których jeszcze nie widziałyśmy (chociaż już w wielu takich miejscach byłyśmy), piękne eksponaty. No i delfiny... wisienka na torcie :) Polecamy gorąco!

Bardzo emocjonujący rejs motorówka wzdłuż wybrzeża. Zarówno niesamowite widoki, jak i pełny adrenaliny przejazd, dał nam doskonałą dawkę emocji i wprawił nas w zachwyt. Pan przewodnik opowiedział o najważniejszych miejscach oraz dopilnował żebyśmy czuli się bezpiecznie. Polecam

To wycieczka byla najwieksza atrakcja mojego krotkiego pobytu w Portimao. Wszystko bylo zorganizowane perfekcyjnie .Obsluga bardzo mila I troskliwa. Lodz bardzo wygoda I zapierajace dech malownicze widoki. Zdecydowanie polecam.