Althing

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Althing: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Althing? Kliknij tutaj.

Althing: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1069 opinii

To było bardzo dobre, a przewodnik był doskonały.

Byłem rozczarowany, że Grayline nie może zorganizować odbioru na lotnisku Keflavik. Otrzymałem tę wiadomość 24 września: „Drogi pasażerze, Z przykrością informujemy, że nie jesteśmy w stanie odebrać Cię z preferowanego miejsca odbioru. Biorąc pod uwagę Twoją lokalizację, najlepiej byłoby spotkać się z nami w naszym głównym terminalu, który znajduje się pod adresem Klettagarðar 4, 104 Reykjavik. Proszę zameldować się przy naszym biurku piętnaście minut przed planowanym odlotem w dniu podróży. Nie było wzmianki o jakimkolwiek transporcie Grayline z Keflaviku.

Idealny na jeden krótki dzień w Reykjaviku

Nasz przewodnik Darren był bardzo kompetentny i dzielił się ciekawostkami z islandzkiej historii, które tak naprawdę się przyjęły, a ja wykorzystałem jako własną wiedzę następnego dnia. Decydując się na wycieczkę późnym rankiem, mieliśmy szczęście dostać się na trasę Golden Circle Express Tour! Żałuję, że nie mieliśmy więcej czasu na pierwszym przystanku - mogłem spędzić godziny na wyjeżdżaniu po parku narodowym, 30 minut to zdecydowanie za mało. Przystanek 2, wodospad, był piękny, a gejzer był niezawodny jak zawsze.

Idealny dzień, idealna wycieczka, najlepsza firma ******

To była specjalna wycieczka obserwująca wieloryby i Golden Circle firma Grayline odebrała nas ze statku i zabrała z powrotem na statek / port! Wycieczka była doskonała, nasz przewodnik „Wil-Willi” wyjaśnił nam wszystko z Islandii, a to było bardzo interesujące! Wielkie dzięki dla "willi i lulli (szofer) za ten wspaniały dzień wycieczki !!!!!!!!!"

Działania były w porządku

Mimo, że otrzymaliśmy potwierdzenie z Belgii przez Expedię, że od 8:15 zostaniemy odebrani z naszego pensjonatu, z poprawnym adresem, to o 9:00 okazało się, że po kontakcie telefonicznym powinniśmy być gotowi na przystanku 7! Z tego powodu rano przegapiliśmy rejs statkiem. Gray Line dał nam wtedy nową rezerwację na następny poranek.