Dodaj daty

Allianz Arena

Allianz Arena

Allianz Arena – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Monachium: Wycieczka po mieście autobusem i FC Bayern Monachium Allianz Arena Tour

1. Monachium: Wycieczka po mieście autobusem i FC Bayern Monachium Allianz Arena Tour

Odkryj najważniejsze atrakcje Monachium podczas wycieczki autobusowej, a następnie odwiedź z przewodnikiem siedzibę europejskich gigantów piłkarskich FC Bayern München. Poznaj Allianz Arena i boisko treningowe, na którym drużyna przygotowuje się do meczów. Najpierw wybierz się na wycieczkę autobusową po Monachium, aby zobaczyć najważniejsze zabytki miasta. Poznaj historię stolicy Bawarii i jej znaczenie jako kulturalnego i finansowego centrum Niemiec. Przejdź obok boisk treningowych, aby zobaczyć, gdzie obecna drużyna przygotowuje się do meczów. Następnie odwiedź Allianz Arena, świątynię piłki nożnej położoną w północnej części miasta. Podziwiaj unikalną konstrukcję jego zewnętrznej części, znaną z tego, że jest to pierwszy stadion na świecie ze zmienną powierzchnią zewnętrzną. Wybierz się na wycieczkę po tym kultowym obiekcie i dowiedz się wszystkiego o historii Bayernu Monachium, jednej z najbardziej utytułowanych drużyn piłkarskich w Europie. Po zwiedzaniu stadionu udaj się do Muzeum FC Bayern. Odkryj kolekcję trofeów, strojów i pamiątek, które pokazują dumną historię rekordzistów Bundesligi i dowiedz się więcej o wielkich piłkarzach, którzy nosili koszulkę Bayernu.

Monachium: Wycieczka prywatna samochodem z najważniejszymi atrakcjami

2. Monachium: Wycieczka prywatna samochodem z najważniejszymi atrakcjami

Wykorzystaj maksymalnie czas w Monachium dzięki spersonalizowanej wycieczce po jego hotspotach w towarzystwie prywatnego przewodnika. Odwiedź miejsca tak stare jak Karlstor i tak nowe, jak Nowy Ratusz. Wybierz między 2, 4 i 6-godzinnymi opcjami, aby dostosować swoje wrażenia i zobaczyć wszystkie miejsca, które chcesz. Spotkaj się ze swoim kierowcą i przewodnikiem w miejscu zakwaterowania i wyrusz na zwiedzanie miasta samochodem. Mając inną osobę jako kierowcę, Twój przewodnik może w pełni skoncentrować się na opowiedzeniu Ci o każdym obszarze, zaplanowaniu preferowanej trasy i sprawdzeniu, czy chcesz się zatrzymać i spacerować. 2-godzinna wycieczka zapewni panoramiczną jazdę, podczas gdy opcje 4-godzinne i 6-godzinne oferują połączenie spaceru po centrum miasta i przejazdu do zabytków poza nim. Przejedź przez znane na całym świecie miejsca, takie jak piękny Pałac Nymphenburg lub Ogród Angielski. Rozciągnij nogi w miejscach takich jak Marienplatz, aby znaleźć historyczne klejnoty, które warto zobaczyć z bliska. Pogłęb swoje zrozumienie przeszłości Monachium, mijając Ratusz Staromiejski, Hofbräuhaus lub Odeonsplatz. Podziwiaj spektakularny Nowy Ratusz i niektóre kościoły w mieście. Skorzystaj z okazji, aby kupić pamiątki lub coś przekąsić z co najmniej dwiema przerwami w każdej wycieczce. Dzięki dłuższym opcjom wycieczek możesz nawet zobaczyć Stadion Olimpijski, BMW World, Muzeum BMW lub Allianz Arena. Poinformuj swojego przewodnika, jakie są Twoje główne zainteresowania i stwórz własną trasę.

Monachium: Prywatna wycieczka samochodem, w tym obóz koncentracyjny Dachau

3. Monachium: Prywatna wycieczka samochodem, w tym obóz koncentracyjny Dachau

Wykorzystaj maksymalnie czas w Monachium podczas prywatnej wycieczki z przewodnikiem po głównych zabytkach połączonej z wycieczką do Miejsca Pamięci Obozu Koncentracyjnego w Dachau. Odbierz z hotelu pasjonat lokalnego przewodnika i usiądź wygodnie w klimatyzowanym samochodzie. Spotkaj się ze swoim kierowcą i przewodnikiem w wybranym punkcie odbioru, aby zapoznać się z najnowszą historią Niemiec i Monachium. Z oddzielnym dedykowanym kierowcą, Twój przewodnik może w pełni skupić się na opowiadaniu Ci o każdym obszarze, planowaniu preferowanej trasy i sprawdzaniu, czy chcesz się zatrzymać i spacerować. Rozpocznij wycieczkę od zwiedzania centrum miasta. Przejedź przez znane na całym świecie miejsca, takie jak królewski Pałac Nymphenburg i Ogród Angielski. Rozciągnij nogi w miejscach takich jak Marienplatz, aby znaleźć historyczne klejnoty, które warto zobaczyć z bliska. Podziwiaj spektakularny Nowy Ratusz w Monachium z 43 dzwonami zabytkowego zegara wybijającymi godzinę. Zobacz jedne z najpiękniejszych kościołów w Monachium, takich jak Frauenkirche lub Kościół św. Piotra. Następnie zrelaksuj się w swoim prywatnym pojeździe jako kierowca i przewodnik zabierze Cię do Miejsca Pamięci Dachau Concentration Camp Memorial, znajdującego się poza Monachium. Tutaj pogłębisz swoje zrozumienie mrocznej przeszłości Niemiec, spacerując po terenie Miejsca Pamięci ze swoim prywatnym przewodnikiem. Wybierz dłuższą 8-godzinną wycieczkę i dodaj wycieczkę do niektórych atrakcji poza centrum miasta, takich jak Stadion Olimpijski, BMW World, Muzeum BMW lub Allianz Arena. Skorzystaj z okazji, aby kupić pamiątki lub coś przekąsić z co najmniej dwiema przerwami na każdej wycieczce. Pamiętaj, aby poinformować swojego przewodnika, jakie zabytki znajdują się na szczycie listy i czy są jakieś restauracje lub kawiarnie, które chciałbyś zobaczyć.

Liczba znalezionych atrakcji: 4
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Allianz Arena: najlepsze atrakcje w pobliżu

Allianz Arena: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Allianz Arena? Kliknij tutaj.

Allianz Arena: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 743 opinii

Bardzo fajny! Jako entuzjasta piłki nożnej nie może ci się przydarzyć nic lepszego niż przeżycie tej areny z bliska. Ale w sumie przewodnik na stadionie był świetny! Ale pani, która nam cały czas towarzyszyła, była bardzo, bardzo miła i sprawiła, że wycieczka po mieście stała się czymś wyjątkowym! Zdecydowanie było warto! Dziękuję bardzo i pozdrawiam

Wycieczka po mieście była bardzo dobra. Zwiedzanie stadionu trwa bardzo krótko, trwa godzinę, ponieważ odległości są duże, a ty przeszedłeś go bardzo szybko, więc nie mógłbyś tak naprawdę złapać mega wrażeń, bo w przeciwnym razie utraciłbyś połączenie. Ale w zasadzie trasa była po prostu rewelacyjna.

Być może przewodnik powinien był zaczekać na wszystkich gości po wyjściu z autobusu, prawie by przegrali. Ogólnie rzecz biorąc, dobra i polecana wycieczka, jeśli lubisz piłkę nożną.

Świetna wycieczka!!! Godzina na stronie głównej nie jest poprawna, może być nawet dłuższa, na Karlsplatz wrócisz dopiero o 14:45, więc jeszcze więcej wydajności za te pieniądze!

Bardzo miła i bardzo dobrze zorganizowana wycieczka