Więcej zdjęć

Od 221 zł za osobę

Bez kolejki: Pałac Alhambra i ogrody Generalife

Numer identyfikacyjny produktu: 30422
Najważniejsze informacje
Czas trwania
3 godz.
Bez kolejki
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
hiszpański, angielski, francuski, niemiecki, włoski
Dla osób na wózkach inwalidzkich

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Odwiedź zespół pałacowy Alhambra i ekskluzywne ogrody Generalife
  • Pomiń kolejkę do pałaców Nasridów, twierdzy Alcazaba i ogrodów
  • Wybierz się na wycieczkę po kompleksie Alhambra z profesjonalnym lokalnym przewodnikiem
Wycieczka w skrócie
Odwiedź zespół pałacowy Alhambra i ogrody Generalife podczas tej fascynującej 3-godzinnej wycieczki. Pod eskortą sympatycznego lokalnego przewodnika zobaczysz piękną architekturę mauretańską jednego z najchętniej odwiedzanych zabytków na świecie.
Tego możesz się spodziewać
Każda osoba odwiedzająca Granadę powinna wybrać się na spacer po zespole pałacowym Alhambra, zabytku wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Jest to dzieło sztuki, zachwycające turystów pięknymi i starannie urządzonymi pokojami, zabytkową i monumentalną fasadą oraz niezwykłym urokiem subtelnej sztuki i architektury islamskiej.

Wizyta w pałacu jest niezwykłym przeżyciem, wzbogacającym wiedzę o historii. Podczas tej 3-godzinnej wycieczki po Alhambrze, będziesz pod opieką jednego z oficjalnych przewodników po obiekcie. Opowie Ci on o dziedzictwie Granady, oprowadzi po każdym zakątku „Czerwonej wieży” i odpowie na każde pytanie dotyczące tego niezwykłego zabytku.

Zwiedzisz też Alcazabę - niegdysiejszą twierdzę wojskową i najstarszą część kompleksu Alhambra oraz pałace Nasrydów: pałac Mexuar, pałac Comares i Dziedziniec Lwów. Na końcu zwiedzisz Generalife - letni pałac emira, położony na wschód od Alhambry i otoczony rozległymi ogrodami, pełnymi wybujałej wegetacji i obramowany pięknym islamskim krajobrazem.
Wliczone w cenę
  • Bilety na teren całego kompleksu Alhambra otwartego dla zwiedzających (pałace Nasrydów, twierdza Alcazaba, ogrody Generalife
  • Oficjalny przewodnik wycieczki
Niewliczone w cenę
  • Odbiór z hotelu i transport powrotny
  • Lunch lub inne atrakcje w mieście
Miejsce zbiórki
Co trzeba wiedzieć
Grupy są zróżnicowane pod względem wielkości i narodowości. W celu zniwelowania tych różnic wycieczki mogą odbywać się jednocześnie w 2 różnych językach. Wycieczki prywatne odbywają się zawsze w 1 języku.

Zainteresowanie turystów wycieczkami po zespole pałacowym Alhambra jest bardzo duże. Jeśli wybrany przez Ciebie przedział czasowy okaże się niedostępny, organizator zarezerwuje dla Ciebie nowy przedział czasowy.
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 1068)

Organizator:

Granavision

Numer identyfikacyjny produktu: 30422

Te wycieczki też mogą Cię zainteresować…