Algarve

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Algarve: największe atrakcje

Algarve : autres lieux à visiter

Vous souhaitez découvrir tout ce que Algarve a à offrir ? Pour voir la liste complète, cliquez ici.

Algarve: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 22 554 opinii

Marzenia się spełniają. Obcowanie z tymi zwierzakami "twarzą w twarz" jest niesamowite. Bardzo podobało mi się ze w całym zoo-marine, podczas każdego pokazu, edukuje się dzieciaki. mowa o plastiku w morzu, zachowaniu wobec zwierząt. cudowne miejsce. tego się nigdy nie da zapomnieć. Po prostu

Doskonała zabawa, niesamowite widoki i mnóstwo ciekawych informacji. Gorąco polecam bo naprawdę warto. Dzięki podpowiedzi od przewodnika wybraliśmy się na wycieczkę lądem zobaczyć jak to wygląda z innej perspektywy. Polecam pieszą wyprawę do Algar Seco i Caneires naprawdę warto!

Przemily przewodnik podpłynął z nami do wielu jaskiń i pięknych miejsc dzieląc się z nami swoją wiedzą. Podróż trwała 2h, przyniosla dużo radości i była warta swojej ceny! Mi zalezalo na małej Łodzi i kameralnej grupie i tak też się stało. To był Świetny wybór!

Piękna pełna niezaomnianych chwil wycieczka. Delfiny piękne, cudowne Przeżycie moc je oglądać w naturalnym środowisku. Ekipa rozbawiała gości i gościł uśmiech na naszych twarzach podczas całego rejsu. Dziękujemy.

Great trip. Super friendly staff, amazing skill of the capitain navigate through some incredibly narrow caves.