Aleja Andrassyego

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Aleja Andrassyego: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Aleja Andrassyego? Kliknij tutaj.

Aleja Andrassyego: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 2321 opinii

Po przyjeździe zostaliśmy powitani w biurze turystycznym przez 3 najbardziej ponure dziewczyny, jakie kiedykolwiek spotkałem. Nie jest to dobre, ponieważ pierwsze wrażenie może zrobić lub zepsuć cały dzień. Uśmiech i przyjemny sposób przeszły długą drogę. Trasa była jednak doskonała, podobnie jak Robert, nasz przewodnik. Miał ogromną wiedzę na temat wszystkich aspektów węgierskiej historii. Minibus był wygodny i ciepły, co było świetne, ponieważ był chłodny dzień. Poleciłbym tę aktywność podczas pobytu w Budapeszcie. Po prostu idź prosto autobusem, ale nie przez biuro turystyczne.

Greg był świetnym przewodnikiem, który dostarczył wiele wiedzy historycznej i ogólnych informacji, ale sprawił, że był interesujący. Miał też złe poczucie humoru. Tylko 4 w naszej podróży, więc było to jak prywatna wycieczka po mieście. Naprawdę podobały mi się miejsca, które odwiedziliśmy, a pogoda się sprawdziła.

Idealna wycieczka! Nienaganna organizacja i terminowość. Super przewodnik! Doskonała włoska Interesujące są również dodatkowe pojęcia przewodnika, zaktualizowane do 360 stopni !!!

Wycieczka super, bardzo miła i przekazała wiele informacji. Można zobaczyć główne miejsca w Budapeszcie. Przemieszczaliśmy się małym busem. Polecam.

Doskonała wycieczka po Budapeszcie po włosku. 3 godziny między transferem autobusem a historiami z przewodnika