Wybierz daty

Aleja Andrassyego

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Pakiety
  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 43
Sortuj według:
Strona 1 z 3

Aleja Andrassyego: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Aleja Andrassyego? Kliknij tutaj.

Aleja Andrassyego: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 3463 opinii

Prywatna wizyta (brak innych francuskich rezerwacji dokonanych przez przewodnika tylko dla nas dwojga) trwająca trzy godziny w Van z bardzo miłym przewodnikiem. Zmusiła nas do odkrycia wszystkich najbardziej niezwykłych miejsc Budapesztu opery placu bohaterów zadaszonego targu wzgórza Buda z kościołem Macieja i basztą rybaków zapierającą dech w piersiach panoramę. Mnóstwo wyjaśnień i przewodnik, który potrafił dostosować się do naszych zainteresowań. Wszystko było idealne

Absolutnie idealna wycieczka dla tych, którzy mają kilka godzin wolnego. Odbyliśmy tę wycieczkę w oczekiwaniu na lot i nie było problemu, że zostawiliśmy bagaż w ich biurze. Mieliśmy bardzo dobrego, niefrasobliwego i ciekawego przewodnika i można było powiedzieć, że podobało jej się to, co robiła. Trasa była dostosowana dla wszystkich grup wiekowych i udało nam się zobaczyć wiele pięknych miejsc.

Zarezerwowaliśmy i zapłaciliśmy za te wycieczki po mieście w dniu naszego przyjazdu. Niestety, spóźnieni wypadkami, dotarliśmy za późno. Firma zareagowała bardzo dobrze i zabrała nas ze sobą na następny dzień bez dodatkowych opłat. Wycieczka była świetna. Nasza sympatyczna grupa liczyła 6 osób. Nasz przewodnik Attila bardzo dobrze mówił po niemiecku. Gorąco polecam tę wycieczkę po mieście.

Gorąco polecam tę aktywność, szczególnie jeśli jest to twój pierwszy raz w Budapeszcie. Ingrid, nasza przewodniczka była świetna, bardzo szczegółowo wyjaśniła historię Budapesztu i była bardzo miła. Wybraliśmy opcję odbioru z hotelu i byli na czas. Przyjechał taksówkarz i zabrał nas na miejsce spotkania.

jak zawsze wybieramy się na wycieczkę z przewodnikiem po mieście i zrobiliśmy to również tutaj, w Budapeszcie. miło było dużo widzieć, a jednocześnie czerpać inspirację do zdobywania jeszcze większej liczby doświadczeń w nadchodzących dniach.