Alcudia
na łodzi lub jachcie

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu na łodzi lub jachcie w: Alcudia

Oprócz atrakcji typu na łodzi lub jachcie jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Alcudia?

W: Alcudia są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu na łodzi lub jachcie w: Alcudia obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Alcudia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Alcudia? Kliknij tutaj.

Alcudia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 38 opinii

Wszystko jest super zorganizowane. Dowiesz się dokładnie, kiedy i gdzie się spotkać. W Alcudii masz wystarczająco dużo czasu, aby przejrzeć targ, zjeść lody i wypić espresso. Wycieczka łodzią jest bardzo przyjemna, podobnie jak czas wolny na plaży Formemtor. Ostatni przystanek, widok z Formentor jest naprawdę rewelacyjny. Wszystko jest bardzo dobrze przemyślane, otrzymujesz krótkie informacje informacyjne i możesz aktywnie wypoczywać. Mogę i polecam wszystkim.

Widzieliśmy bardzo piękny wschód słońca i mnóstwo delfinów! To było niesamowite! Personel był taktowny, a łódź pozostawała w rejonie delfinów przez dość długi czas. Śniadanie było dobre. Polecamy

Wszystko zgodnie z planem, piękny wschód słońca i delfiny. Śniadanie również było. Polecam ciepło się ubrać, naprawdę o tej godzinie można było zmarznąć

Polecam bardzo! Delfiny się pojawiły, załoga bardzo miła. Było cudownie! Dużym plusem było tez śniadanko wliczone w cenę biletu.

Rewelacyjna aktywność! Były tam delfiny. Mieliśmy okazję zobaczyć kilka z nich i dodatkowo skorzystać z pięknego wschodu słońca.