Alcudia
motorówką/skuterem wodnym

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu motorówką/skuterem wodnym w: Alcudia

Oprócz atrakcji typu motorówką/skuterem wodnym jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Alcudia?

W: Alcudia są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu motorówką/skuterem wodnym w: Alcudia obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Alcudia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Alcudia? Kliknij tutaj.

Alcudia: Co mówią inni?

Wspaniała wycieczka :) trzy małe, ale bardzo zwrotne i szybkie łodzie, zbrały nas o wschodzie słońca w głąb morza, gdzie faktycznie mogliśmy zobaczyć delfiny <3 cudowne doświadczenie. Na miejscu były też dwa wielkie wycieczkowce, które po chwili zawróciły w stronę brzegu - i dopiero wtedy delfiny pokazały nas się w pełnej krasie, skakały i podpływały naprawdę blisko. W drodze powrotnej mogliśmy podziwiać skaliste wybrzeże, był przystanek przy odludnej plaży, gdzie można było się kąpać i trochę szaleństw na wodzie. Super!

Spędziłem dużo czasu oglądając delfiny i zbliżyliśmy się do klifów, aby zobaczyć wspaniałe formacje skalne. Widziałem nawet meduzę, czekając na zacisznej plaży. Świetny

Mimo kilkukrotnego przekładania trasy (z powodu złych warunków pogodowych) i tak udało nam się odbyć wycieczkę i zdecydowanie warto było czekać! To było wspaniałe!

Wspaniała wycieczka o wschodzie słońca z dużą ilością delfinów, idealną wielkością grupy i bardzo przyjemnym przewodnikiem. Wysoce rekomendowane!

Podróżujesz dość daleko w morze i może być wyboista, więc musisz mocno się trzymać. Powiedziałbym, że nie nadaje się do bardzo małych dzieci.