Alcudia

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Alcudia: największe atrakcje

Alcudia – najciekawsze atrakcje

Alcudia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Alcudia? Kliknij tutaj.

Alcudia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 1616 opinii

Nasz rejs odbył się 27 lipca 2019r. Jak najbardziej polecam ten rejs, było fantastycznie, wspaniała przygoda, trzy przystanki przy pięknych zatoczkach, skoki do wody, nurkowanie z maską, kajaki. Wspaniała wyprawa, wspaniała organizacja a lunch pyszny i można się najeść do syta. Mimo strasznej pogody, która nas przestraszyła na koniec rejsu ( deszcz i silny wiatr, brak możliwości dobicia do brzegu ), jeszcze raz powtórzyłabym tę przygodę. Kapitan i załoga wspaniale się spisali podczas niedogodności pogodowych. Serdeczne pozdrowienia dla załogi.

Pierwszy raz wybraliśmy się Coastering i to był bardzo dobry wybór. Przewodnicy bardzo rozmowni, mili i pomocni. Wszytko wytłumaczone na spokojnie i bez zbędnych nacisków. Robisz tylko to co uważasz za bezpieczne dla Ciebie. Skoki do wody z wysokości ok 8m najlepszą atrakcją :), dodatkowo trochę wspinaczki i zwiedzanie bardzo starej jaskini zamieszkiwanej kiedyś przez ludzi. Jednym słowem polecamy :).

Everything was perfect. We had three stops for swimming and resting in the water. In the middle of the trip smell of a barbecue began to waft through the air.

Niesamowite doświadczenie skakać z klifu do wody z wysokości 10 m! Polecam każdemu kto nie boi się wysokości i wody i chce przeżyć niezapomnianą przygodę!

Wycieczka bardzo sprawnie zorganizowana, cudowne widoki i super przewodnik. Polecam każdemu. Paulina