Dodaj daty

Alcatraz

Alcatraz

Alcatraz – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

San Francisco: Rejs po zatoce Golden Gate

1. San Francisco: Rejs po zatoce Golden Gate

Wybierz się na rejs wycieczkowy po zatoce Golden Gate. Ciesz się pouczającym komentarzem, zobacz zabytki, takie jak wyspa Alcatraz, i kup jedzenie i napoje w barze na pokładzie. Uruchomiony w 1939 roku jako część Międzynarodowej Wystawy Golden Gate, ten 1-godzinny rejs jest atrakcją każdej wizyty w San Francisco od ponad 75 lat. Z 8-14 odlotami dziennie z Fisherman's Wharf, popłyniesz wzdłuż zapierającego dech w piersiach nabrzeża San Francisco, pod majestatycznym mostem Golden Gate i w pobliżu osławionej wyspy Alcatraz. Odkryj fascynującą historię San Francisco, ożywioną dzięki komentarzowi audio nadawanemu w 16 językach za pośrednictwem osobistych audioprzewodników. Po drodze wypatruj dzikich zwierząt, w tym pelikanów, lwów morskich, a nawet delfinów i wielorybów. Przepłyń obok tętniącej życiem dzielnicy North Beach, słynnych klubów pływackich Aquatic Park, historycznych statków na Hyde Street Pier i San Francisco Maritime National Park, a następnie udaj się na zachód w kierunku mostu Golden Gate. Podziwiaj widoki na Crissy Field i bujne wzgórza Presidio, a następnie przepłyń pod mostem Golden Gate. Wypłyń z powrotem na zatokę, mijając rezerwaty przyrody Marin Headlands i legendarne miasto Sausalito, niegdyś dom pokolenia kwiatów lat 60-tych. Z Angel Island State Park po lewej stronie, popłyń wokół niesławnego Alcatraz. Po pełnej godzinie ekscytujących widoków, szczekające lwy morskie na molo 39 powitają Cię z powrotem na molo 43 1/2. Pełen bar z napojami, przekąskami i towarami, w tym ubraniami z logo, jest dostępny w rozsądnych cenach na pokładzie kultowych czerwono-białych statków. Dołącz do nas podczas wypłynięcia o 5:30 na "Happiest Hour on The Bay", ciesząc się zniżkami na koktajle, piwo, wino i napoje bezalkoholowe. Zakończ dzień lub rozpocznij wieczór z Red and White, aby podziwiać najlepsze widoki na pokładzie kawałka historii San Francisco.

San Francisco: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off po San Francisco.

2. San Francisco: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off po San Francisco.

Przeżyj to, co najlepsze w mieście nad zatoką dzięki wycieczce autobusowej hop-on hop-off Big Bus San Francisco. Cyfrowo opowiedziana wycieczka zabierze Cię do najważniejszych zabytków i kultowych atrakcji miasta, zapewniając kompleksowe i wciągające doświadczenie San Francisco. Wskocz na pokład autobusu i przygotuj się na urzekające piękno mostu Golden Gate, prawdziwej ikony San Francisco. Przejeżdżając przez most, podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki na zatokę San Francisco, wyspę Alcatraz i okoliczne wzgórza. To okazja do zrobienia zdjęć, której nie możesz przegapić! Kontynuując wycieczkę, udaj się do serca miasta i odwiedź Union Square, tętniącą życiem dzielnicę handlową. Znajdziesz tu szereg butików projektantów, wysokiej klasy domów towarowych i modnych restauracji. Union Square jest także domem dla słynnej kolejki linowej, gdzie zobaczysz kultowe kolejki linowe w akcji. Wycieczka zabierze Cię również przez historyczną dzielnicę Haight-Ashbury, miejsce narodzin ruchu hipisowskiego. Spacerując ulicami, przeniesiesz się do lat 60. XX wieku, z kolorowymi wiktoriańskimi domami, sklepami z odzieżą vintage i muralami upamiętniającymi Lato Miłości. Żadna wycieczka do San Francisco nie jest kompletna bez wizyty w Fisherman's Wharf. Podziwiaj widoki i dźwięki tej słynnej dzielnicy nadbrzeżnej, gdzie możesz skosztować świeżych owoców morza, przejrzeć lokalne sklepy i obserwować lwy morskie wygrzewające się w słońcu. Stąd możesz również złapać prom na wyspę Alcatraz lub wybrać się w rejs po zatoce. Dzięki wycieczce autobusowej hop-on hop-off masz swobodę wsiadania i wysiadania na dowolnym z 20 przystanków na trasie, co pozwala na zwiedzanie miasta we własnym tempie. A ponieważ autobusy kursują co 10-15 minut, nie będziesz musiał długo czekać, aby kontynuować swoją przygodę. Niezależnie od tego, czy chcesz spędzić więcej czasu na zakupach na Union Square, czy na zwiedzaniu Golden Gate Park, wycieczka autobusowa Big Bus zapewni Ci wszystko. Uzupełnij swoją przygodę w SF półdniową wycieczką autobusową z przewodnikiem do Muir Woods. Zobacz sekwoje z bliska i osobiście, przejedź przez most Golden Gate Bridge i odkryj nadmorskie miasto Sausalito w drodze powrotnej.

San Francisco: Rejs łodzią o zachodzie słońca w Kalifornii

3. San Francisco: Rejs łodzią o zachodzie słońca w Kalifornii

Podziwiaj zachód słońca, płynąc po pięknej zatoce San Francisco. Zobacz ważne zabytki, w tym Alcatraz i most Golden Gate. W miesiącach zimowych zamiast tego podziwiaj spokojne widoki o zmierzchu. Po drodze zobacz wiele narodowych zabytków i zabytków San Francisco, w tym Coit Tower, piramidę Transamerica, kościół św. Piotra, kościół Pawła i most San Francisco-Oakland Bay Bridge. Gdy słońce zaczyna zachodzić nad Marin Headlands, przepłyń obok Alcatraz, Angel Island i wybrzeży Tiburon, Belvedere i Sausalito. Obserwuj zachód słońca nad Oceanem Spokojnym, płynąc na zachód w kierunku Złotej Bramy. W drodze powrotnej do Fisherman's Wharf zobacz wiele innych znanych zabytków, w tym Presidio, dzielnicę Marina District i Fort Mason.

San Francisco: Inside Alcatraz Tour z Bay Cruise

4. San Francisco: Inside Alcatraz Tour z Bay Cruise

Będziesz eksplorować WEWNĄTRZ więzienia federalnego Alcatraz na wyspie Alcatraz z najbardziej bezwzględnymi przestępcami Ameryki, w tym Alem Capone. Prom odpłynie punktualnie o określonej godzinie, którą zarezerwowałeś. Musisz przybyć 30 minut przed planowanym czasem odlotu na molo 33. Spaceruj, jedź rowerem, skorzystaj z transportu publicznego lub jedź samochodem (w ostateczności, ponieważ znalezienie parkingu może być trudne), z łatwym dostępem z dowolnego miejsca w zatoce! Na wyspie obejrzyj 45-minutową wycieczkę audio Cellhouse „Doing Time” dostępną w języku niderlandzkim, angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, japońskim, koreańskim, mandaryńskim, portugalskim, rosyjskim i hiszpańskim. W cenę wliczony jest również niesamowity 1-godzinny rejs po zatoce SF. Przepłyń obok słynnych lwów morskich PIER 39 i wzdłuż historycznego nabrzeża San Francisco, odsłaniając fascynującą panoramę miasta. Możesz wybrać się w rejs dowolnego dnia o dowolnej dostępnej godzinie. Otrzymasz harmonogram. To są 2 oddzielne wycieczki.

San Francisco: Alcatraz z rejsem po zatoce San Francisco

5. San Francisco: Alcatraz z rejsem po zatoce San Francisco

Odkryj więzienie federalne Alcatraz na wyspie Alcatraz, aby poznać historie najbardziej bezwzględnych przestępców Ameryki, w tym Ala Capone'a i George'a „Machine Gun" Kelly'ego. Skorzystaj z transferu promem z San Francisco i biletu wstępu do słynnego więzienia. Wyrusz w malowniczy godzinny rejs po Zatoce San Francisco przed lub po wizycie. Wejdź na pokład promu i dotrzyj na wyspę Alcatraz, aby rozpocząć wycieczkę. Skorzystaj z wnikliwego i wielokrotnie nagradzanego audioprzewodnika w wielu językach, aby zanurzyć się w mrocznej historii Alcatraz i dowiedzieć się wszystkiego o jego dawnych więźniach i wielu fatalnych próbach ucieczki. Spędź tam tyle czasu, ile chcesz, zanim wrócisz promem na przystań. Dodatkowo możesz wybrać się na godzinny rejs po Zatoce San Francisco wygodną łodzią z miejscami do siedzenia wewnątrz i na zewnątrz. Podziwiaj malownicze widoki i przepłyń obok słynnych zabytków San Francisco, takich jak most Golden Gate, Fisherman's Wharf, Bay Bridge i wiele innych. Płyń wzdłuż zabytkowego nabrzeża, mijając słynne lwy morskie przy molo 39, i zachwyć się fascynującą panoramą miasta z wyjątkowego punktu widokowego Zatoki San Francisco.

San Francisco: Rejs od mostu do mostu

6. San Francisco: Rejs od mostu do mostu

Zobacz zarówno most Golden Gate, jak i most San Francisco-Oakland Bay Bridge podczas jednego rejsu wycieczkowego z osobistymi słuchawkami w zestawie. Poznaj słynne zabytki San Francisco, historię, historię naturalną, architekturę i kulturę rdzennych Amerykanów na pokładzie tego wyjątkowego rejsu po zatoce. Podczas 90-minutowego rejsu w obie strony wypłyniesz z Fisherman's Wharf, jednej z najbardziej ruchliwych atrakcji turystycznych miasta. Stamtąd przepłyniesz pod mostem Golden Gate. Ukończony w 1937 roku most Golden Gate jest jednym z najsłynniejszych i najpiękniejszych mostów na świecie, a w pewnym momencie był największym mostem wiszącym na świecie. Przepłyń obok wyspy Alcatraz, na której niegdyś znajdowało się jedno z najbardziej niesławnych więzień na świecie, i skorzystaj z okazji, aby podziwiać wspaniałe nabrzeże San Francisco. Łódź przepłynie wzdłuż portu, a następnie przepłynie pod kolosalnym mostem San Francisco-Oakland Bay Bridge. Następnie nadszedł czas, aby wrócić do urokliwego miasta San Francisco nad morzem. Przez ograniczony czas, wszystkie rejsy San Francisco Bridge to Bridge Cruises mają ofertę Buy One, Get One (BOGO) dla baru! Delektuj się pięknem zatoki San Francisco, wznosząc toast za niezapomniane chwile.

San Francisco: Muir Woods, Sausalito & Alcatraz - wycieczka z przewodnikiem

7. San Francisco: Muir Woods, Sausalito & Alcatraz - wycieczka z przewodnikiem

Spędź dzień z lokalnym mieszkańcem San Francisco, wyruszając na butikową wycieczkę w małej grupie do najważniejszych atrakcji okolicy. Ciesz się wyjątkowym połączeniem natury i historii, spacerując wśród starych drzew sekwoi, odwiedzając Sausalito i wsiadając na prom do Alcatraz. Wybierz opcję trasy, aby najpierw odwiedzić Muir Woods lub Alcatraz. Rozpocznij wycieczkę, gdy spotkasz się z przewodnikiem w San Francisco. Wyrusz do wybranego pierwszego miejsca docelowego, parku Muir Woods National Monument lub Alcatraz. Pamiętaj, że jeśli wybierzesz godzinę odjazdu 8:30, najpierw odwiedzisz Muir Woods i Sausalito, a następnie Alcatraz, a jeśli wybierzesz godzinę odjazdu 9:10, najpierw odwiedzisz Alcatraz, a następnie Muir Woods i Sausalito. Jeśli najpierw wybierzesz Muir Woods, zostaniesz odebrany luksusowym vanem Mercedes Sprinter. Po przybyciu do Muir Woods podziwiaj zapierający dech w piersiach majestat i świeże powietrze starożytnego lasu sekwoi. Następnie odwiedzisz nadmorską społeczność Sausalito. Podziwiaj śródziemnomorski klimat i duży wybór łodzi mieszkalnych. Następnie zostaniesz wysadzony na molo 33, skąd popłyniesz promem na wyspę Alcatraz i wejdziesz na teren więzienia. Podczas zwiedzania możesz posłuchać nagradzanej audiowycieczki Cellhouse. Jeśli zdecydujesz się najpierw odwiedzić Alcatraz, wsiądziesz na prom na molo 33, aby odwiedzić słynne więzienie na wyspie. Wędruj po korytarzach z audioprzewodnikiem i zwiedzaj wyspę. Dowiedz się o słynnych przestępcach, którzy byli tu osadzeni, takich jak Al Capone i George "Machine Gun" Kelly. Następnie o godzinie 12:50 zostaniesz odebrany luksusową furgonetką Mercedes Sprinter, aby odwiedzić park Muir Woods National Monument Park i kolorowe miasto Sausalito.

San Francisco: Bilet na Alcatraz z 2-dniowym autobusem Hop-On Hop-Off

8. San Francisco: Bilet na Alcatraz z 2-dniowym autobusem Hop-On Hop-Off

Odkryj to, co najlepsze w San Francisco dzięki temu biletowi łączonemu, który obejmuje wizytę na wyspie Alcatraz, 2-dniowy bilet autobusowy hop-on-hop-off i pieszą wycieczkę po Chinatown. Dodatkowo przeżyj dreszczyk emocji w The Flyer lub 7D Experience, które znajdują się na Pier 39. Postaw stopę na osławionej wyspie Alcatraz i zanurz się w urzekającym świecie kultowego więzienia. Podczas zwiedzania cel i terenu posłuchaj trzymającego w napięciu audioprzewodnika, który ujawnia opowieści o śmiałych próbach ucieczki i życiu więźniów. Z 2-dniową przepustką Big Bus hop-on-hop-off możesz swobodnie zwiedzać San Francisco we własnym tempie. Wskakuj i wysiadaj z autobusu tyle razy, ile chcesz i ciesz się informacyjnym i zabawnym cyfrowym komentarzem audio. Podczas swojej przygody wybierz się na spokojną pieszą wycieczkę z przewodnikiem po tętniących życiem ulicach Chinatown. Odkryj bogatą kulturę i fascynującą historię tej wyjątkowej dzielnicy. Zapytaj agenta Big Bus o harmonogram wycieczek i wybierz tę, która najlepiej pasuje do Twojego planu podróży. Przeżyj wciągającą przygodę w San Francisco dzięki temu biletowi, oferując wybór między The Flyer lub 7D Experience na Pier 39. The Flyer zabierze Cię w wirtualną podróż po zabytkach San Francisco z 50-metrowego ekranu z ruchomymi fotelami. Szybuj nad mostem Golden Gate, China Town, Lombard Street i oszałamiającym lasem narodowym Redwood. Alternatywnie, 7D Experience to zaawansowana technologicznie przejażdżka łącząca kolejkę górską i grę laserową. W 20-osobowym kinie wejdziesz w nowy wymiar na ogromnym ekranie 3D. Najważniejsze atrakcje: - North Beach - Chinatown - Centrum Embarcadero - Nabrzeże Rybackie - Budynek promu - Union Square - Redemption Center - Civic Center - Plac Alamo - Haight Ashbury - Most Golden Gate - Park Golden Gate - Pałac Sztuk Pięknych - Marina - Lombard Street - Molo 35 - Molo 39

San Francisco: Wycieczka z przewodnikiem po nabrzeżu i bilet na Alcatraz

9. San Francisco: Wycieczka z przewodnikiem po nabrzeżu i bilet na Alcatraz

Zobacz najlepsze w San Francisco podczas pieszej wycieczki po angielsku i poznaj historię za każdym zakrętem od swojego przewodnika. Podziwiaj widoki na panoramę na promie do Alcatraz, zanim odkryjesz to osławione więzienie. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem na północnym krańcu Fisherman's Wharf i rozpocznij przygodę, podziwiając niesamowite widoki na zatokę, most Golden Gate i Alcatraz. Posłuchaj, jak San Francisco przekształciło się z sennej wioski w kwitnące miasto portowe, gdy gorączka złota ogarnęła kraj w 1849 roku. Dowiedz się o życiu włoskiego producenta czekolady Domenico Ghirardelli w słynnej dawnej fabryce czekolady na placu Ghirardelli. Spaceruj wzdłuż pokrytego mgłą nabrzeża i ślinij się nad licznymi straganami sprzedającymi zupę z krabów i małży w miskach na chleb na zakwasie. Przejdź fragment historycznego szlaku Barbary Coast, podczas gdy przewodnik opowie Ci o jego barwnej przeszłości. Ty i Twoja grupa udacie się następnie do Pier 39 i podziwiacie zabytkowe statki w porcie. Zobacz kolonię lwów morskich, które przejęły wiele z jej doków. Kontynuuj wzdłuż promenady Embarcadero i poznaj jej ewolucję od tradycyjnego portu morskiego do nowoczesnego miejskiego nabrzeża wypełnionego modnymi restauracjami i molami rozrywki. Wycieczka piesza kończy się w Pier 33, gdzie przedstawisz swój dokument tożsamości ze zdjęciem, aby otrzymać bilety Alcatraz. Wejdź na pokład promu i ciesz się samodzielną wycieczką po Alcatraz na wyspie. Dowiedz się o historii celi i jej byłych mieszkańców dzięki nagradzanej wycieczce audio dostępnej w wielu językach. Możesz spodziewać się, że skończysz z całym doświadczeniem późnym popołudniem.

San Francisco: Ucieczka bez kolejki z The Rock Bay Cruise

10. San Francisco: Ucieczka bez kolejki z The Rock Bay Cruise

Wejdź na pokład łodzi i popłyń wokół wyspy Alcatraz i obok innych atrakcji zatoki San Francisco w ramach tego rejsu obejmującego podróż w obie strony. Skorzystaj z biletu wstępu zapewniającego bezpośredni dostęp do bramek i słuchaj ciekawego komentarza w drodze. Ten rejs łodzią to 90-minutowa wycieczka z komentarzem po zatoce San Francisco i wokół wyspy Alcatraz. Trasa prowadzi też pod mostem Golden Gate. Omiń kolejki do kasy biletowej i udaj się prosto do bramki wejściowej. Podziwiaj z wody wyspę Alcatraz, słuchając opowieści o próbach ucieczki oraz owianych złą sławą przestępcach, którzy odsiadywali wyroki w więzieniu. Na pokładzie możesz kupić jedzenie i napoje. Wykonaj pełne okrążenie wokół wyspy Alcatraz i zobacz z każdej strony to tajemnicze miejsce, w którym przebywali tacy więźniowie jak Al Capone, zabójca Billy Cook czy Clyde Johnson, którego próba ucieczki przeszła do historii. Uzyskaj jasny obraz tego, jak wyglądało życie w najbardziej strzeżonym więzieniu, które budziło największy postrach spośród wszystkich instytucji amerykańskiego systemu karnego.

Liczba znalezionych atrakcji: 71
Sortuj wg::

Alcatraz: najlepsze atrakcje w pobliżu

Alcatraz: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Alcatraz? Kliknij tutaj.

Alcatraz: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(7753 recenzji)

Trzeba więc mieć świadomość, że jest to impreza masowa. Ale możesz swobodnie poruszać się po witrynie, dzięki czemu wszystko jest rozproszone. Weź audioprzewodnik i w drogę. Przewodnik uważam za bardzo świetny, dobrze opowiedziany i zawierający wiele historii. Wyspą zainteresowałam się ze względu na to, że byłam więziona przez Stasi. Widzisz to zupełnie innymi oczami...

Obiekt wyobrażałem sobie trochę inaczej po obejrzeniu wielu filmów z tym więzieniem. Przede wszystkim myślałem, że jest większe. Nie zmienia to faktu, iż samo zwiedzanie z przewodnikiem było bardzo interesujące. Jedyne co nam przeszkadzało to wszechobecny smród odchodów kormoranów, które zadomowiły się na wyspie

Bardzo dobry spacer, pozwala odwiedzić niektóre z głównych atrakcji miasta. Autobus jest wygodny, czysty i ma słuchawki ze świetną narracją w Twoim własnym języku. Wysoce polecany.

Wycieczka była tego warta. Obejmował wszystkie punkty turystyczne w SF. Wycieczka audio była najlepszym i miłym doświadczeniem na najwyższym piętrze.

Fantastyczna podróż, bardzo interesująca. Ogólne doświadczenie było dobrze zaplanowane.