Wybierz daty

Alcatraz

Poznaj mrożącą krew w żyłach historię tego dawnego więzienia dla najgroźniejszych przestępców.

Liczba znalezionych atrakcji: 30
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Alcatraz: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Alcatraz? Kliknij tutaj.

Alcatraz: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 7753 opinii

Świetnie się bawiliśmy podczas luksusowego rejsu katamaranem o zachodzie słońca. Kapitan i jego załoga byli bardzo mili, a trasa bardzo atrakcyjna. Nawet latem należy pamiętać, że na statku robi się dość chłodno, więc nie ubieraj się zbyt lekko. W razie potrzeby na statku znajdują się bezpłatne kurtki. Statek nie był zatłoczony i wspaniale było pływać pod mostem Golden Gate. Most widać z wody z daleka, a w drodze powrotnej widok na miasto jest wspaniały. Zrobilibyśmy to ponownie!

Po wymianie vouchera na bilety na miejscu wszystko działało cudownie. Byliśmy w Big Bus w San Francisco przez dwa dni i zrobiliśmy kilka przystanków. Zawsze był inny autobus, do którego mogliśmy wsiąść i zawsze było wystarczająco dużo wolnych miejsc. Godna polecenia jest również wycieczka wieczorna. Alcatraz też był świetny i świetnie się sprawdził.

Korzystny pakiet. Big Bus to doskonały sposób na odkrywanie miasta. Kurs nocny pozwolił nam zobaczyć San Francisco oświetlone z Bay Bridge, wspaniale! Trasa Alcatraz była bardzo interesująca. Wycieczka audio w języku francuskim dostępna na miejscu. Uwaga: wybrana data rezerwacji będzie odpowiadać dacie Twojej wizyty w Alcatraz.

Bardzo ładny słoneczny wieczór z bardzo małą mgłą. Większość rejsu odbywała się pod żaglami.Wspaniałe widoki na Golden Gate i wyspę Alcatraz. Duży wygodny katamaran z wieloma pasażerami i napojem bezalkoholowym w cenie. Dla bardziej ostrożnych, takich jak my, wypożyczono duże, ciepłe anoraki. Bardzo mile widziane!!!

Zbieranie dokumentów zadziałało wspaniale. Personel był bardzo przyjazny i pomocny. Powinieneś poświęcić dwa dni, w przeciwnym razie będziesz biec od przystanku do przystanku tylko po to, by być tam przez krótki czas i nie zawsze jest gwarantowane, że dostaniesz miejsce na pokładzie.