Wybierz daty

Alcatraz

Poznaj mrożącą krew w żyłach historię tego dawnego więzienia dla najgroźniejszych przestępców.

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Pakiety
  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki całodniowe
  • Przygody
Liczba znalezionych atrakcji: 28
Sortuj według:
1 - 16 / 28

Alcatraz: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Alcatraz? Kliknij tutaj.

Alcatraz: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 2863 opinii

Maggie była fantastycznym przewodnikiem! ! ! Jest tak pełna wiedzy na temat historii SF i miała tak wiele wskazówek, którymi mogła się z nami podzielić. Naprawdę zainwestowała w upewnienie się, że nasza grupa wyciągnie z trasy jak najwięcej z trasy. Dzięki jej bogatym osobistym doświadczeniom i badaniom, które przeprowadziła w Chinatown, dowiedzieliśmy się tak wiele o historii i współczesnym życiu tego obszaru. Jest tak ujmująca, że czułem się, jakby stary przyjaciel oprowadzał cię po SF i wskazywał na wszystkie dziwactwa miasta i pisanki. Nie mogę jej wystarczająco polecić!

Mieliśmy szczęście i świetną pogodę na wycieczkę rowerową, również pojechaliśmy w dzień powszedni, więc podróż przez most była znacznie mniej zatłoczona niż się spodziewam w weekend, co ułatwiło sprawę. Wiele przystanków po drodze i cierpliwy przewodnik wycieczek ułatwiły również wycieczkę rowerową. Zameldowanie było sprawne, wszyscy byli bardzo przyjaźni i pomocni. Zameldowanie na wycieczkę Alcatraz nie mogło być łatwiejsze. W sumie wspaniałe doświadczenie, z którego wszyscy korzystają.

Absolutnie uwielbiałem tę wycieczkę. Personel był bardzo przyjazny i kompetentny. Taki piękny rejs na most Golden Gate i wokół Alcatraz. Widoki niesamowite i mam świetne zdjęcia mostu i więzienia. Obowiązkowy rejs, jeśli w Bay Area, zrobiłbym to ponownie, jeśli kiedykolwiek wrócę do San Francisco, bardzo warto. Po prostu ubierz się ciepło, bo wiatr potrafi być bardzo mroźny i byliśmy tam w czerwcu.

Poprosiliśmy o odbiór z hotelu, ale nie otrzymaliśmy potwierdzenia. Tym bardziej byliśmy zdziwieni nad ranem, gdy autobus był gotowy. Szkoda, że cała wycieczka została przesunięta o godzinę. To było naprawdę wcześnie, jak na pierwszy dzień wakacji. Autobus był przestronny i dobrze temperowany, kierowca mówił wyraźnie i był bardzo zabawny. Wyjazd do Alcatraz i pobyt tam był super.

Niesamowita wycieczka! Przejście przez most GG było ekscytujące. 3 strome wzgórza do pokonania w drodze do mostu. Nie jest to wycieczka dla początkujących lub osób w złej kondycji, chyba że chcesz dużo chodzić. Wspaniale jest móc wrócić promem i jeździć na rowerze przez cały dzień. Scott był naszym przewodnikiem. Bardzo kompetentny. Gorąco polecam to zrobić.