Wybierz daty

Alcatraz

Poznaj mrożącą krew w żyłach historię tego dawnego więzienia dla najgroźniejszych przestępców.

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki kilkudniowe
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 48
Sortuj według:
Strona 1 z 3

Alcatraz: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Alcatraz? Kliknij tutaj.

Alcatraz: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 6635 opinii

Tak bardzo podobała nam się ta krótka podróż! Dzień, w którym tam byliśmy, był chłodny, więc doceniliśmy możliwość znalezienia schronienia na dolnym pokładzie, gdy zimny wiatr był dla mnie zbyt silny. Dziwne było to, że chociaż w miejscu, w którym wyszliśmy, było słonecznie, wokół mostu było bardzo mgliście. Było gdzie kupić przekąski i napoje, ale my tam nie poszliśmy. Robienie zdjęć na dziobie bez innych ludzi było trochę trudne, a wiatr był bardziej intensywny, niż się spodziewałem. Myślę jednak, że był to o wiele bardziej relaksujący sposób na zobaczenie mostu niż próba objechania go.

Maggie była fantastycznym przewodnikiem! ! ! Jest tak pełna wiedzy na temat historii SF i miała tak wiele wskazówek, którymi mogła się z nami podzielić. Naprawdę zainwestowała w upewnienie się, że nasza grupa wyciągnie z trasy jak najwięcej z trasy. Dzięki jej bogatym osobistym doświadczeniom i badaniom, które przeprowadziła w Chinatown, dowiedzieliśmy się tak wiele o historii i współczesnym życiu tego obszaru. Jest tak ujmująca, że czułem się, jakby stary przyjaciel oprowadzał cię po SF i wskazywał na wszystkie dziwactwa miasta i pisanki. Nie mogę jej wystarczająco polecić!

Świetnie się bawiliśmy podczas luksusowego rejsu katamaranem o zachodzie słońca. Kapitan i jego załoga byli bardzo mili, a trasa bardzo atrakcyjna. Nawet latem należy pamiętać, że na statku robi się dość chłodno, więc nie ubieraj się zbyt lekko. W razie potrzeby na statku znajdują się bezpłatne kurtki. Statek nie był zatłoczony i wspaniale było pływać pod mostem Golden Gate. Most widać z wody z daleka, a w drodze powrotnej widok na miasto jest wspaniały. Zrobilibyśmy to ponownie!

Korzystny pakiet. Big Bus to doskonały sposób na odkrywanie miasta. Kurs nocny pozwolił nam zobaczyć San Francisco oświetlone z Bay Bridge, wspaniale! Trasa Alcatraz była bardzo interesująca. Wycieczka audio w języku francuskim dostępna na miejscu. Uwaga: wybrana data rezerwacji będzie odpowiadać dacie Twojej wizyty w Alcatraz.

Bardzo ładny słoneczny wieczór z bardzo małą mgłą. Większość rejsu odbywała się pod żaglami.Wspaniałe widoki na Golden Gate i wyspę Alcatraz. Duży wygodny katamaran z wieloma pasażerami i napojem bezalkoholowym w cenie. Dla bardziej ostrożnych, takich jak my, wypożyczono duże, ciepłe anoraki. Bardzo mile widziane!!!