Albertina

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Albertina: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Albertina? Kliknij tutaj.

Albertina: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 708 opinii

Tak wiele rzeczy do zrobienia i zobaczenia w Wiedniu, że czuliśmy, że tak naprawdę nie wiemy od czego zacząć. Mieliśmy tylko kilka dni. Znalazłem tę wycieczkę i pomyślałem, że może to być dobry sposób na zwiedzanie miasta. Proces przebiegał sprawnie ... właśnie zapłaciłem pieniądze (wyjątkowo rozsądne w porównaniu do takich autobusów typu open top itp.) Pobrałem aplikację i ruszyliśmy. Wędrowaliśmy po ulicach, jeśli Wiedeń rozwiązuje wskazówki i w ogóle zachwyca się, kiedy będzie można je zobaczyć. Historia Augustyna była zarówno pouczająca, jak i zabawna. Miałem cudowny przystanek w starej kawiarni w Vienese, gdzie zadzwonili do nas sławni ludzie ... niczego nie zdradzając. Piękny sposób na zwiedzanie miasta na piechotę z dodatkową radością rozwiązywania problemów po drodze.

Bardzo polecam tę wycieczkę. Jesteś niezależny, ale nie zagubiony, instrukcje są bardzo jasne i masz szansę odkryć fajne miejsca. Sugerowałbym rozpoczęcie od pierwszej części dnia; historia prowadzi do uroczych zakątków Wiednia i zabytków. Będziesz potrzebował trochę czasu, aby spacerować po ulicach, robić zdjęcia, zatrzymać się na kawę lub lunch i odwiedzić pobliskie atrakcje. Pod koniec dnia będziesz chciał więcej. :)

Zróżnicowane, pouczające i interesujące

Oboje cieszyliśmy się różnorodnością wystaw, jakie muzeum miało do zaoferowania. Były różne kolorowe sale z eksponowanymi dziełami sztuki. Wyznaczono również sale dla różnych dzieł sztuki różnych artystów. Był cały obszar z dziełami Picassa. Wszystko zostało przejrzyście przedstawione z jasnymi wyjaśnieniami.

Upewnij się, że pozostawiłeś wystarczająco dużo światła dziennego, aby zakończyć, ponieważ może to być prawie niemożliwe przy słabym oświetleniu lub ciemnej nocy, nawet przy dobrze oświetlonych ulicach, punktach orientacyjnych i obszarach

Super!!!! Polecam wszystkim. Było fantastycznie! Minusik jedynie za zbyt duża ilość osób wpuszczanych na raz.