Wybierz daty

Albertina

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Karty miejskie
  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 26
Sortuj według:
1 - 16 / 26

Albertina: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Albertina? Kliknij tutaj.

Albertina: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1158 opinii

Bardzo polecam tę wycieczkę. Jesteś niezależny, ale nie zagubiony, instrukcje są bardzo jasne i masz szansę odkryć fajne miejsca. Sugerowałbym rozpoczęcie od pierwszej części dnia; historia prowadzi do uroczych zakątków Wiednia i zabytków. Będziesz potrzebował trochę czasu, aby spacerować po ulicach, robić zdjęcia, zatrzymać się na kawę lub lunch i odwiedzić pobliskie atrakcje. Pod koniec dnia będziesz chciał więcej. :)

Gra jest dobrze zbadana, a fabuła jest ciekawa. Naprawdę czujemy atmosferę średniowiecza wśród bardzo nowoczesnego miasta. Najlepsze jest odkrycie tych bardzo starych i popularnych stron, których zrobienie tego na własną rękę zajęłoby więcej czasu, ponieważ podróżowałem do tych miejsc bez korzystania z map Google. Oprócz zbierania ciekawostek wypiliśmy też kawę w Café Frauenhuber.

Pracownicy są bardzo pomocni i uprzejmi. Zawsze lubię odwiedzać Albertinę. Są najlepsi na świecie. Przez lata odwiedzałem wystawy w innych krajach, a później w Albertina i Albertina znacznie wyprzedziły inne muzea promieni

Łatwe wejście z biletem Get-Your-Guide, bez czekania - idealnie. Zwłaszcza, że nie ma okna czasowego.

Najlepsze miejsce w Wiedniu dla wszystkich miłośników sztuki.