Dodaj daty

Al-Dżuna
Morska flora i fauna

Morska flora i fauna

Nasze najbardziej polecane Al-Dżuna Morska flora i fauna

Hurghada: Quad, Jeep, Wielbłąd i Buggy Safari z kolacją BBQ

1. Hurghada: Quad, Jeep, Wielbłąd i Buggy Safari z kolacją BBQ

Poznaj kulturę Beduinów podczas tej 1-dniowej wycieczki po pustyni Morza Czerwonego. Wybierz się na wycieczkę na Saharę jeepem, który jest przestronny i klimatyzowany. Zjedz pyszną kolację z grilla i skosztuj beduińskiej herbaty. Podróżuj przez pustynię na wielbłądzie i uchwyć zapierające dech w piersiach obrazy zachodu słońca między górami i wzgórzami Morza Czerwonego na rozległej pustyni. Weź udział w ekscytującym safari jeepem przez pustynię z Hurghady. Zostaniesz odebrany z hotelu i zawieziony na Saharę. Baw się dobrze z dala od zgiełku wielkiego miasta i podziwiaj cuda pustyni. Poznaj kulturę i codzienne życie mieszkańców, odwiedzając wioskę Beduinów. Przejażdżka na wielbłądzie po pustynnym piasku to również coś, co może Ci się spodobać. Obejrzyj wspaniały zachód słońca nad pustynią i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki. Ciesz się ekscytującą przejażdżką quadem ATV po pustyni, a następnie wybierz się na przejażdżkę buggy po wydmach - zjedz smaczną kolację z grilla i grillowane przysmaki. Obserwuj orientalną muzykę i bądź świadkiem tańca Tanoura i pokazów ognia w namiocie Beduinów.

Hurghada: Pustynna przygoda z obserwacją gwiazd jeepem z kolacją

2. Hurghada: Pustynna przygoda z obserwacją gwiazd jeepem z kolacją

Zanurz się w pięknie wielkiej pustyni Morza Czerwonego podczas tej wycieczki z Hurghady z transferem do hotelu. Wsiądź do jeepa i podziwiaj zachód słońca, a następnie przejedź się na wielbłądzie, wypij beduińską herbatę i zjedz kolację z grilla, a następnie ciesz się obserwacją gwiazd z astronomem. Zacznij od odbioru Jeepem do punktu początkowego wycieczki. Następnie przejedź 26 kilometrów przez malowniczą pustynię Hurghady. Przejedź przez obszar obserwacji zachodu słońca, aż dotrzesz do obozu Beduinów. Następnie otrzymasz chłodny i orzeźwiający napój powitalny oraz ziołową herbatę beduińską. Kontynuuj z przewodnikiem i doświadcz tradycyjnego życia Beduinów, w tym beduińskiej kolacji BBQ w formie bufetu. Po kolacji rozkoszuj się spokojem pustyni i milionami gwiazd z dala od zgiełku miasta. Podążaj za swoim przewodnikiem na wycieczkę, aby zobaczyć odległą Drogę Mleczną reprezentowaną przez gwiazdy. Na koniec zobacz niektóre planety przez teleskop i dowiedz się ekscytujących informacji o kosmosie i nauce o gwiazdach od astronoma. Gdy skończysz podziwiać gwiazdy, wróć do hotelu jeepem.

Hurghada: Rejs łodzią podwodną Royal Seascope z przystankiem na nurkowanie

3. Hurghada: Rejs łodzią podwodną Royal Seascope z przystankiem na nurkowanie

Odkryj podwodne cuda Morza Czerwonego podczas rejsu łodzią podwodną po Hurghadzie z klimatyzowanego miejsca na tarasie widokowym 3 metry poniżej poziomu morza. Ciesz się widokiem rybiego oka na wielobarwne i fascynujące egzotyczne życie morskie Morza Czerwonego - tętniące życiem rafy pełne zwierząt morskich o każdym kształcie, rozmiarze i kolorze. - Opuść przystań i popłyń w 15-minutowy rejs do jednej z najlepszych raf koralowych w pobliżu wybrzeża Sharm. - Zejście na klimatyzowany podwodny taras widokowy z przeszklonymi ścianami, aby przez około 45 minut oglądać niezwykły podwodny świat przez ogromne panoramiczne okna z własnego siedzenia - Przerwa na nurkowanie z rurką na 20 minut, po czym wracamy do przystani.

Hurghada: Zwiedzanie miasta z przewodnikiem i przystankami na zakupy

4. Hurghada: Zwiedzanie miasta z przewodnikiem i przystankami na zakupy

Odkryj różne dzielnice Hurghady podczas tej wycieczki po mieście. Poznaj zarówno tradycyjne stare miasto, jak i nowe, nowoczesne miasto. Zostaniesz odebrany z hotelu klimatyzowanym pojazdem i zawieziony do wioski rybackiej, gdzie będziesz mógł zobaczyć oryginalne, proste domy, które mają tylko jedno piętro. Ta część miasta znana jest z prostego i tradycyjnego stylu życia. Zobacz, jak tradycyjne metody są wykorzystywane do budowy i renowacji łodzi rybackich w stoczni, a także na targu rybnym. W pobliżu znajduje się największy meczet w Hurghadzie, który warto odwiedzić. To tutaj możesz zdobyć więcej wiedzy na temat islamu, głównej religii w Egipcie. Przejdź do najstarszego kościoła koptyjskiego w mieście. Przed powrotem do hotelu na koniec wycieczki odwiedzisz duży targ owocowo-warzywny.

Hurghada: Luksusowy rejs do Orange Bay z lunchem

5. Hurghada: Luksusowy rejs do Orange Bay z lunchem

Wyrusz w luksusowy rejs i odkryj piękną zatokę Orange Bay. Wybierz się na snorkeling w wodach Morza Czerwonego, aby zobaczyć błazenki, manty, delfiny i nie tylko, a następnie delektuj się pysznym lunchem w formie bufetu z owocami morza podczas rejsu. Rozpocznij rejs w stronę zatoki, gdzie spędzisz trochę czasu na plaży. Po drodze przeżyj sport wodny z bananami i kanapą. Ciesz się bogatym lunchem w formie bufetu nad Morzem Czerwonym i wzmocnij się dzięki naszym najlepszym owocom morza i grillowi. Wybierz się w rejs do innego malowniczego miejsca i zanurkuj z rurką, aby doświadczyć krystalicznie czystych wód Morza Czerwonego. Widoczność tutaj może sięgać nawet 45 metrów, a będziesz mógł zobaczyć błazenki, manty, delfiny i koralowce w różnych kolorach. Podczas podróży zostaniesz poddany relaksującemu masażowi pleców podczas rejsu po Morzu Czerwonym, aby osiągnąć maksymalny luksus i satysfakcję oraz uwolnić się od stresu. Bufet z owocami morza składa się z krewetek, ryb, zupy jarzynowej, ryżu, makaronu, kurczaka z piekarnika, panienki z kurczakiem oraz 5 różnych rodzajów sałatek i 2 rodzajów owoców.

Hurghada: Rejs wycieczkowy z nurkowaniem i snorkelingiem z lunchem i napojami

6. Hurghada: Rejs wycieczkowy z nurkowaniem i snorkelingiem z lunchem i napojami

Rozpocznij dzień od odbioru z hotelu i rejsu na miejsce nurkowania. Po przybyciu na miejsce rozpocznij wycieczkę z załogą jachtu. Następnym krokiem jest udanie się do najlepszego miejsca do snorkelingu i nurkowania. Relaks, odprężenie i cieszenie się pogodą Morza Czerwonego na środku otwartego morza to coś, co możesz robić podczas postojów. Ciesz się przejażdżką łodzią z miejscami do snorkelingu i 2 przystankami do nurkowania. Doświadczeni instruktorzy nurkowania poprowadzą Cię i poinformują o miejscach nurkowych przed każdym nurkowaniem. Zrelaksuj się przy lunchu serwowanym na pokładzie podczas rejsu i nieograniczonych napojach przez cały dzień. Po nurkowaniu, relaksie na pokładzie, lunchu i przystankach nurkowych wrócisz do portu i zostaniesz odwieziony samochodem do hotelu.

Hurghada: Spa Hammam i masaż z transferami

7. Hurghada: Spa Hammam i masaż z transferami

Po odebraniu z hotelu w Hurghadzie (odbiór i dowóz do hoteli w Makadi Bay, Sahl Hashish, El Gouna, Soma Bay lub Safaga są dostępne jako dodatek przy kasie), ciesz się wygodnym i wygodnym transferem do spa. Po przybyciu do budynku powita Cię szereg niesamowitych aromatów, które natychmiast zaczną Cię uspokajać. Delektuj się pyszną arabską herbatą w poczekalni wyposażonej w kilka prywatnych pokoi, które pomogą Ci się zrelaksować. Ciesz się niesamowitą łaźnią turecką i peelingiem całego ciała. Następnie zostaniesz poddany 45-minutowemu masażowi całego ciała (jeśli wybrano opcję). Skorzystaj z łaźni parowej i sauny, dzięki którym Twoje ciało będzie odmłodzone i odświeżone. Po zabiegu spa zostaniesz przeniesiony z powrotem do hotelu.

Hurghada: Luksusowa łaźnia turecka VIP i spa z transferem i napojami

8. Hurghada: Luksusowa łaźnia turecka VIP i spa z transferem i napojami

Wizytę w łaźni tureckiej w Hurghadzie rozpoczniesz od ciepłej i przytulnej atmosfery oraz wspaniałej piany. Koncentrujemy się na zmysłowym zapachu, który może kojarzyć się z zapachem Orientu. Wykwalifikowany personel Hammam zadba o Twoje stałe dobre samopoczucie. Łaźnia turecka w Hurghadzie to nie tylko przyjemna odmiana w chłodniejsze dni w Egipcie, ale także niesamowite orzeźwienie w letnie upały. Gorące kąpiele i kojące masaże w łaźni tureckiej są szczególnie pomocne w przypadku cierpień fizycznych, napięcia lub bólu mięśni. Po zakończeniu chętnie odwieziemy Cię z powrotem do hotelu.

Hurghada: Snorkeling 6 w 1 Wycieczka jachtem do Orange Bay i lunch

9. Hurghada: Snorkeling 6 w 1 Wycieczka jachtem do Orange Bay i lunch

Po odebraniu z miejsca zakwaterowania wyrusz na pokład luksusowego jachtu. Wyrusz na całodniową wycieczkę po Morzu Czerwonym, podczas której będziesz miał okazję wziąć udział w szeregu zajęć wodnych. Najpierw odkryj podwodny świat z osobistym Dive Masterem, nurkując ramię w ramię w jednym z najbardziej kolorowych miejsc do nurkowania w Hurghadzie. Następnie nurkuj ze stylem, odkrywając skalary pasiaste, manty, żółwie morskie i delfiny w ich naturalnym środowisku. Następnie podnieś poziom adrenaliny dzięki wspaniałemu przystankowi do uprawiania sportów wodnych, a następnie zrelaksuj się na malowniczym przystanku na wyspie Orange Bay. W porze lunchu zapraszamy na bogaty bufet z owocami morza, grillem i różnymi sałatkami przygotowanymi w tradycyjny sposób. Również podczas wycieczki zrelaksuj się podczas bezpłatnego masażu pleców wykonywanego na pokładzie przez członka załogi, aby uwolnić się od stresu. Wróć na brzeg, gdzie zakończy się Twój niezapomniany dzień na morzu, a następnie skorzystaj z transferu powrotnego do miejsca zakwaterowania.

Transfer na lotnisko Hurghada z Hurghady, Al-Dżuny i Makadi

10. Transfer na lotnisko Hurghada z Hurghady, Al-Dżuny i Makadi

Odpocznij w komfortowych warunkach i skorzystaj z wygodnego transferu wraz z osobami towarzyszącymi na lotnisko Hurghada (port lotniczy Hurghada) z Hurghady lub w drugą stronę. Unikniesz zamieszania związanego z szukaniem taksówki lub korzystaniem z transportu publicznego wraz z ciężkimi bagażami. Profesjonalny kierowca przywita Cię na miejscu i pomoże z bagażami. Szczegółowe informacje dotyczące kierowcy otrzymasz przed podróżą. Cena obejmuje powitanie przy głównym wejściu na lotnisko. Osoba reprezentująca organizatora na lotnisku będzie trzymać tabliczkę z Twoim nazwiskiem oraz logo GetYourGuide. Cena obejmuje 90-minutowe oczekiwanie na lotnisku, licząc od godziny przylotu. W przypadku jakiejkolwiek nagłej sytuacji, czas oczekiwania na pasażerów, którzy mają problemy z bagażem lub kontrolą urzędu imigracyjnego, zostanie wydłużony.

Liczba znalezionych atrakcji: 86
Sortuj wg::

Niezwykłe doznania

Al-Dżuna

Al-Dżuna

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Morska flora i fauna w: Al-Dżuna

Oprócz atrakcji typu Morska flora i fauna jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Al-Dżuna?

W: Al-Dżuna są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Al-Dżuna: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Al-Dżuna? Kliknij tutaj.

Al-Dżuna: Co mówią inni?

Sebastian i cały jego zespół byli super! Wszystko zostało szczegółowo wyjaśnione i doskonale Cię zapoznano. Tym, którzy nie mówili po angielsku, Sebastian wyjaśnił wszystko perfekcyjnie po niemiecku. Stosunek ceny do wydajności Bardzo, bardzo dobry! Masażysta Abdul również był wyjątkowy. Zawsze polecam to każdemu. Dziękuję Sebastianowi i jego zespołowi

Miałem wspaniałe doświadczenie w odkrywaniu wodnego świata ze świetnymi instruktorami nurkowania i cały zespół był bardzo pomocny. Filmy i zdjęcia robione pod wodą były wspaniałymi wspomnieniami. Z przyjemnością powtórzę ponownie.

Młot. TYLKO zalecane. Załoga przez cały czas bardzo dbała o swoich towarzyszy podróży. Jedzenie było wspaniałe, podobnie jak cała trasa. Nawet nurkowanie było możliwe. Wybierz się na tę wycieczkę, nie pożałujesz ani minuty.

Niesamowite od początku do końca! Uprzejmy personel, łódź była czysta, przestronna, sprzęt do snorkelingu prawie nowy i smaczne jedzenie. Świetny, niezapomniany dzień!

dobre wskazówki i wyjaśnienia, bardzo piękne miejsca do snorkelingu