Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Wycieczka całodniowa

Z portu Akureyri: wycieczka na brzeg jeziora Mývatn

Organizator atrakcji: Saga Travel GeoIceland

Z portu Akureyri: wycieczka na brzeg jeziora Mývatn

Organizator atrakcji: Saga Travel GeoIceland

Od 659,39 zł za osobę

Poznaj geotermalne krajobrazy północnej Islandii podczas całodniowej wycieczki brzegowej do jeziora Mývatn z portu Akureyri. Wysiądź bezpośrednio na swój statek wycieczkowy z odpowiednim wyprzedzeniem przed jego wypłynięciem.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Czas trwania 6 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski
Mała grupa
Maksymalna liczba uczestników: 15

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odwiedź wodospad Goðafoss
 • Zobacz pseudokratery Skútustaðagígar
 • Stań na kontynentalnej przepaści między Europą a Amerykami
 • Podziwiaj pola lawy w Dimmuborgir
 • Podziwiaj wulkaniczną górę Namafjall
Pełny opis
Skorzystaj z odbioru ze statku wycieczkowego w porcie Akureyri, a następnie udaj się do jeziora Mývatn i okolicznych mokradeł w pobliżu wulkanu Krafla. Zatrzymaj się przy wodospadzie Goðafoss i dowiedz się o jego ważnej roli w historii Islandii. Kontynuuj podróż do pseudo kraterów Skútustaðagígar, powstałych w wyniku spotkania gorącej, płynącej lawy z lodowatą wodą z jeziora. Zobacz pola lawy Dimmuborgir, bogate w mityczne sagi i zachwycające filarami lawy i formacjami skalnymi. Odkryj wody termalne podziemnej rzeki w Grjotagja, gdzie staniesz na kontynentalnej szczelinie między Europą a Ameryką. Zakończ spojrzenie na wrzące kałuże błota w Hverir i spójrz z podziwem na parujące fumarole i doły siarki. Wróć do portu Akureyri co najmniej 1 godzinę przed odpłynięciem statku na koniec usługi turystycznej.
Wliczone w cenę
 • Odbiór i odbiór
 • Transport
 • Wycieczka z przewodnikiem
 • Poczęstunek

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Będziemy czekać na zewnątrz statku ze znakiem Saga Travel.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Wygodne obuwie
 • Aparat fotograficzny
 • Woda

Co trzeba wiedzieć

 • Przerwa na poczęstunek w lokalnej restauracji lub kawiarni
 • Trasa może ulec zmianie ze względu na pogodę lub warunki drogowe
 • Zostaniesz wysadzony w porcie co najmniej 1 godzinę przed godziną odpłynięcia statku wycieczkowego
 • Przed dokonaniem rezerwacji sprawdź, czy godziny przybycia i odpłynięcia Twojego statku są zgodne z harmonogramem
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,8 /5

na podstawie 144 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,8/5
 • Transport
  4,6/5
 • Jakość/cena
  4,6/5
 • Bezpieczeństwo
  4,9/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

To była bardzo przyjemna wycieczka, którą zapewniła Saga Travel, ale zorganizowała Get Your Guide. Naszym przewodnikiem była Dabba, kobieta, która jest rodowitą Islandką i która była bardzo kompetentna we wszystkim. Była zabawna i śmiała się przez cały czas i sprawiła, że podróż była przyjemna dla wszystkich. Nasza furgonetka była tylko w połowie pełna - podobało nam się to! Jedynym minusem całej wycieczki były midgies w Lake My'vatn, które były bardzo irytujące, ale na szczęście nie gryzły. A Dabba powiedział, że było ich prawie wcale w porównaniu z innymi latami! Pogoda też była dobra, co było dużym pomoc. Dabba bardzo dobrze udzielał informacji o przystankach toaletowych, co dalej robiliśmy i jak powinniśmy odkrywać różne obszary, w których się zatrzymaliśmy. Absolutnie najlepsza trasa, jaką odbyliśmy od wieków.

Czytaj dalej

15 sierpnia 2022

We had a good experience. Guide was at the port on time and did a good job explaining the stops and moving things along. The guide was friendly and we never felt rushed. First stop, Goðafoss waterfall. I love waterfalls, and Iceland has no shortage of them. I’ve seen a lot of waterfalls in my life and this one is up there. Next, Skútustaðagígar to see the pseudo craters. Many hiking trails around these craters and it was beautiful. Also, we got to taste some authentic lamb stew! At the entrance of the craters, there’s a little Café shop called Kaffi Sel. They sell this amazing lamb stew (unlimited refills) and some local beer. I had lamb stew at some other ports in Iceland, but this one was the best (and cheapest). Next, Dimmuborgir. This area is made of lava fields, with various rock formations and caves. This is one of Iceland’s most popular attractions due to its unique looking rocks, the folklores, and the filming of Game of Thrones. Much more to say but I'm out of space.

Czytaj dalej

28 listopada 2022

Przetłumacz

Our guide, Daba, was cheerful and welcoming. The depth of her local knowledge and the way in which she looked after us throughout the day was such an asset to our experience. It was a day full of wonders, waterfalls, mud pots, spa resorts, sulphur coloured mountains and tortuously shaped volcanic outcrops. This was the highlight of our visit to Iceland.

Czytaj dalej

17 września 2022

Przetłumacz

Numer identyfikacyjny produktu: 133107