Akropol ateński

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
Liczba znalezionych atrakcji: 140
Sortuj według:
Strona 1 z 9

Akropol ateński: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Akropol ateński? Kliknij tutaj.

Akropol ateński: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 11 345 opinii

Dzięki tej kombinacji możesz odwiedzić wszystkie główne atrakcje Aten, ponadto przewodnik audio pozwala obserwować i śledzić wyjaśnienia w tym samym czasie, co wizyta, pomaga śledzić wycieczkę z przewodnikiem, nie tracąc niczego. Polecam pobrać aplikację i audioprzewodnik, ponieważ na akropolu linie telefoniczne nie działają zbyt dobrze, w ten sposób, po pobraniu już wszystkiego, można łatwo zrobić wizytę bez nieoczekiwanych zdarzeń.

To była dobra opcja, nadal trzeba było czekać w kolejce, ponieważ wiele osób miało bilety, ale kolejka do zakupu biletów była dłuższa i wolniejsza. Dotrzyj tam o 8 rano, dotarliśmy tam około 9:30 i było tłoczno. Zwróć też uwagę na mapę, przegapiliśmy teatr Dyonisios, myśląc, że znajduje się poza Akropolem i nie możesz do niego wrócić.

Kiedy jest gorąco, bardzo przyjemnie jest ominąć długą kolejkę i wsiąść do środka - zarówno w muzeum, jak i na sam Akropolu. Oszczędzasz dużo czasu. Przynajmniej w sezonie. W przypadku przewodnika audio należy wcześniej pobrać wszystkie pliki na smartfona. Połączenie internetowe nie było tak świetne, kiedy tam byliśmy.

Udało się wejść bez kolejki, wszystko było ok. Widoki piękne, warto zobaczyć monumentalne i epickie budowle. Warto zaopatrzyć się w przyczepne buty, bo marmur jest dosyć śliski

Świetny przewodnik wyjaśnił wszystko szczegółowo, a podczas wycieczki pokazuje najważniejsze z Aten autobusem i cały Akropol na piechotę.