Akropol ateński

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Akropol ateński: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 7082 opinii

poznać ciekawe miejsca w Atenach rowerem

Tak się złożyło, ze w 3-godzinnej wycieczce brałiśmy udzaił tylko we dwoje. Przemiły przewodnik Dimos Kontovounisios z dużą wiedzą, którą potrafił przekazać w fajny sposób, pokazał nam częśc miasta rowerem. Byliśmy już cały poprzedni dzień w Atenach, ale nie zobaczyliśmy tego co dzięki wycieczce z nim. Od razu inaczej spojrzeliśmy na miasto, po prostu zaczęło nam się podobać. Trzy godziny minęły niestety bardzo szybko, ale wspomnienia pozostały.

Interesująca, dobrze zorganizowana i w miłej atmosferze

Wybraliśmy tę wycieczkę aby lepiej poznać miejsca w Atenach i ominąć kolejki na Akropol. Zdecydowanie nasze oczekiwania zostały spełnione. Tempo dostosowane do każdego, wiele przystanków na których kolejne ciekawostki były przedstawiane. Każdy przystanek w miarę możliwości w cieniu. Dłuższe postoje w ważniejszych miejscach z przerwami na toaletę czy napełnienie wody. Bardzo udana wycieczka.

Bez żadnego problemu wchodziliśmy do wszystkich atrakcji bez kolejki. Audio Guide działał bez zarzutu tylko szkoda, że nie był w naszym ojczystym języku. Kiedy wreszcie będzie więcej przewodników i informacji turystycznych w języku polskim.

Bardzo klarowne instrukcje pobrania nagrań. Świetny sposób na Akropol we własnym zakresie. Koniecznie należy pobrać wszystkie pliki przed wejściem na wzgórze - są tam problemy z internetem

Trochę trudno było znaleźć miejsca o których opowiadał przewodnik. Bardziej interaktywna mapa byłaby pomocna.