Atrakcje i wycieczki
Ajt Bin Haddu

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Ajt Bin Haddu: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ajt Bin Haddu? Kliknij tutaj.

Ajt Bin Haddu: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 5520 opinii

Eamon był naszym kierowcą i przewodnikiem i był fantastyczny. On rzeczywiście odbył trasę! Pełen lokalnej wiedzy poprowadził wycieczkę w naszym tempie, dając nam mnóstwo czasu na robienie zdjęć itp. Od ośnieżonych szczytów gór Atlas do gorących pustynnych równin. Zaproponował również, że będzie naszym przewodnikiem w Benhaddou i zabrał nas na sam szczyt wioski do domu rodziny, którą znał. Kiedy powiedziałem, że krajobrazy są piękne, starał się zabrać nas do domu malowniczą trasą, która była niesamowita, chociaż trwała znacznie dłużej. To była zdecydowanie najlepsza podróż, jaką odbyłem w Marrakeszu i chociaż długi dzień był jednym, który zapamiętam z właściwych powodów. Wielkie dzięki Eamon

Krajobrazy zapierają dech w piersiach, przewodnik (Mohamed O.) bardzo miły i otwarty. Przystanek w Górach Atlas pozwala na zapierające dech w piersiach widoki. Warto odwiedzić Atlas Studios. Uwaga, droga jest długa (3h-4h) i bardzo kręta z Marrakeszu.

Podróż była idealna! Piękne krajobrazy, przyjaźni i pomocni przewodnicy, piękna przyroda. Transport był dobry, kierowcy spotkali się rano, autobus był super czysty i super nowoczesny. Podróż była trochę dłuższa niż oczekiwano, wróciliśmy o 21.

Wspaniałe doświadczenie! Wszystko było idealne od początku do końca. Wielkie podziękowania dla naszego przewodnika Aziz Talaoul, który był pomocny przez cały czas i który jest obdarzony wielką życzliwością.

Great experience. Beautiful views of Atlas mountains and amazing visit in Atlas Studio. Driver very helpful and friendly.