Ajos Nikolaos

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Ajos Nikolaos: największe atrakcje

Ajos Nikolaos – najciekawsze atrakcje

Ajos Nikolaos: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ajos Nikolaos? Kliknij tutaj.

Ajos Nikolaos: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 2134 opinii

Wycieczka ogółem udana :) Jeśli jest się we wschodniej części Krety to na pewno warto pojechać do Jerapetry aby wybrać się na Chrissi Island! Dojazd należy odpowiednio wcześnie zaplanować aby zapewnić sobie miejsce parkingowe w porcie. UWAGA: biletów wcale nie trzeba wymieniać w kasie - wystarczyło okazać voucher na statku! Informacja od GYG jest zatem troszkę myląca. Na statek zagonił nas Pan, który wydawał się bardzo spieszyć (jakbyśmy już za moment mieli odpływać!). Niemniej na samym statku czekaliśmy jeszcze około 1 godziny na odpłynięcie... Obsługa jak i rejs bardzo miły. Chrissi Island czarująca i pomimo wielu ludzi na statku nie odczuwało się tłumów na plaży - każdy znalazł swój kącik. Na statku można odpłatnie wypożyczyć parasole co może zdać się bardzo pomocne podczas 4 godzinnego pobytu na wyspie i na słońcu.

Wycieczka Dzień Spinalonga, Agios Nikolaos, Elounda i Plaka

Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana. Autobus przyjechał po nas punktualnie. Obsługa w 3 jezykach-angielskim, niemieckim i rosyjskim. Jak w jednym się czegoś nie zrozumiało to w innym się już wszystko wyjaśniło. Bez pośpiechu zrealizowalismy cały program. Polecam

Really interesting trip, tourguide told us a lot about places where we've been. The only flaw is that two mentioned by her attractions were too far to get there in the time that we had. Despite that we had a wonderful time.