Ajn Suchna
Atrakcje wodne

Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 8

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Ajn Suchna: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 18
Sortuj wg::

Nasze najbardziej polecane Ajn Suchna Atrakcje wodne

Kair/Giza: Wycieczka z przewodnikiem po piramidach, Sfinksie i Muzeum Egipskim

Kair/Giza: Wycieczka z przewodnikiem po piramidach, Sfinksie i Muzeum Egipskim

Z przewodnikiem egiptologa ta jednodniowa wycieczka do Kairu pozwala odwiedzić kultowe miejsca starożytnego Egiptu, w tym piramidy w Gizie i Wielkiego Sfinksa, a następnie odwiedzić Muzeum Egipskie. Możesz wybrać wycieczkę prywatną lub dołączyć do wycieczki grupowej. Twoja wycieczka z przewodnikiem rozpoczyna się przy Wielkich Piramidach w Gizie. W tym kultowym miejscu znajdują się trzy duże starożytne piramidy egipskie, a także Wielki Sfinks i pozostałości wioski robotniczej. Największą atrakcją jest Piramida Cheopsa lub Chufu, która jest powszechnie znana jako Wielka Piramida. Jest to ostatni z siedmiu cudów starożytnego świata. Ta wspaniała budowla jest niesamowitym świadectwem pomysłowości starożytnych egipskich budowniczych tysiące lat temu.  Często fotografowana piramida Chefrena lub Chefrena jest jedyną z trzech piramid, w której zachowały się niektóre oryginalna obudowa wapienna. Mniejsza Piramida Menkauresza lub Mykerinos tworzy trio. W okolicy piramidy dostępnych jest kilka opcjonalnych atrakcji kompleks obejmujący przejażdżki na wielbłądach, przejażdżki konne i powozem, rejsy po Nilu i wejście do wnętrza piramid. Te zajęcia są opcjonalne i wiążą się z dodatkowymi opłatami, które należy uiścić w danym dniu. Zakaz zwiedzania Piramidy w Gizie kompleks byłby kompletny bez spojrzenia z bliska na tajemniczego Wielkiego Sfinksa. Dzięki długiej i burzliwej historii ten pomnik będący pół faraonem, pół lwem od wieków intryguje podróżników udających się do Egiptu. Kto jest twarzą Sfinksa? Możesz także odwiedzić Świątynię Doliny, która należy do piramidy Chefre. Świątynia pełniła ważną rolę w przygotowaniu i mumifikacji króla przed pochówkiem. Posiadanie pod ręką przewodnika egiptologa podczas wizyty w Gizie z pewnością przyda się przy tak bogatej historii.  Niedaleko piramid znajdziesz krótki przystanek w Instytucie Papirusu. Tutaj możesz zobaczyć, jak starożytni Egipcjanie stworzyli pierwszy na świecie papier. Sprawdź swoje umiejętności negocjacyjne i wynegocjuj dobrą cenę za pamiątkę z papirusu, którą możesz zabrać do domu. Zjedz opcjonalny lunch w restauracji w Kairze, a następnie udaj się do słynnego na całym świecie Muzeum Egipskiego. W muzeum znajduje się ogromna kolekcja rzadkich i cennych artefaktów z okresu faraonów, w tym mumie, rydwany, biżuteria i przedmioty codziennego użytku. Najsłynniejsze Muzeum Egipskie jest domem dla hipnotyzującej wystawy poświęconej kolekcji skarbów, złota i biżuterii Tutenchamona. Błyszczące artefakty zostały odkryte w nienaruszonym stanie w zapieczętowanej komorze grobowej króla Tuta w 1922 roku przez Howarda Cartera. Z ponad Twój przewodnik egiptologa, zawierający 250 000 artefaktów, ponownie poprowadzi Cię przez fascynującą historię starożytnego Egiptu i pomoże Ci poruszać się po wypełnionym po brzegi muzeum. Twoja jednodniowa wycieczka do Kairu kończy się transferem z powrotem do hotelu.

Kair: Jednodniowa wycieczka nad Morze Czerwone z lunchem

Kair: Jednodniowa wycieczka nad Morze Czerwone z lunchem

Twój kierowca odbierze Cię o 7:00 na około 2-godzinną przejażdżkę do El Ein Sohkna nad Morzem Czerwonym. Po przejechaniu 120 kilometrów do pracy możesz popływać, zrelaksować się i cieszyć się słonecznym dniem na plaży. Będziesz mieć pokój na cały dzień w hotelu przy plaży, a lunch jest wliczony w hotelową restaurację (która może być również serwowana na plaży na twoje życzenie). Podczas pobytu na plaży będziesz mógł cieszyć się butelkowaną wodą i przekąskami, a po kasie o 16:00 kierowca zawiezie Cię z powrotem do hotelu w Kairze.

Z Kairu: całodniowa wycieczka nad Morze Czerwone z opcjonalną przejażdżką skuterem wodnym

Z Kairu: całodniowa wycieczka nad Morze Czerwone z opcjonalną przejażdżką skuterem wodnym

Wymień zgiełk miasta na odmładzający dzień na plaży Ain Sokhna nad Morzem Czerwonym. Zrelaksuj się w pokoju przy plaży (jeśli wybrano dodatek), pluskaj się w falach i delektuj się lunchem i pikantnymi przekąskami, podziwiając panoramiczne piękno. Twój kierowca odbierze Cię z hotelu lub wybranej lokalizacji w Kairze o 8:00. Podziwiaj scenerię podczas 2-godzinnej jazdy na zapierającą dech w piersiach plażę Ain Sokhna. Po przyjeździe zamelduj się w swoim pokoju (jeśli wybrano dodatek) z widokiem na morze tylko na cały dzień (bez noclegów). Po 120-kilometrowej podróży udaj się na plażę, aby popływać w krystalicznie czystej wodzie i odpocząć na słońcu w tym relaksującym miejscu na plaży. Zjedz lunch w hotelowej restauracji lub serwuj go na plaży, na życzenie. Możesz także skosztować pysznych przekąsek i orzeźwiającej wody butelkowanej podczas relaksu na plaży. Później, jeśli ta opcja zostanie wybrana, spróbuj jeździć na nartach wodnych na 15-, 30- lub 60-minutową przejażdżkę pełną wrażeń. Po ekscytującej przygodzie wyjdziesz z pokoju, jeśli wybrałeś dodatek, o 16:00. Następnie kierowca przeniesie Cię z powrotem do hotelu lub preferowanej lokalizacji w Kairze.

Kair: 2-dniowa prywatna wycieczka po piramidach, muzeach i bazarach

Kair: 2-dniowa prywatna wycieczka po piramidach, muzeach i bazarach

Rozpocznij swoją przygodę od spotkania ze swoim przewodnikiem, egiptologiem, w recepcji Twojego hotelu. Odwiedź Muzeum Egipskie w Kairze i zobacz skarby młodego króla Tutenchamona. Uzyskaj dogłębny przegląd różnych epok historii starożytnego Egiptu. Następnie popłyń Nilem w feluce, tradycyjnej drewnianej żaglówce. Zatrzymaj się i zjedz lunch przed zwiedzaniem ulic Starego Kairu. Poznaj meczet Mohammeda Alego Paszy, bazar Khan El Khalili i ulicę Moez. Po zanurzeniu się w pięknie i energii Kairu zatrzymaj się na filiżankę herbaty przed powrotem do hotelu. Będziesz mieć możliwość zarezerwowania kolacji podczas rejsu lub pokazu dźwięku i światła. Dzień 2 — rozpocznij dzień w dogodny dla siebie sposób, korzystając z tego samego przewodnika. Odwiedź piramidy w Gizie, Wielkiego Sfinksa, starożytne pola piramid w Sakkarze i skansen w Memphis. Możesz również wejść do środka piramidy lub skorzystać z przejażdżki na wielbłądzie za dodatkową opłatą. Następnie przewodnik zabierze Cię z powrotem do hotelu w Kairze lub Gizie.

Kair: luksusowy rejs z rurką i lunch z opcjonalnym odbiorem

Kair: luksusowy rejs z rurką i lunch z opcjonalnym odbiorem

Wspaniały sposób, aby zobaczyć słynne życie morskie Ain el Sokhna i obfite systemy raf koralowych. Wyjątkowo popularna wycieczka ze względu na łatwość dostępu do miejsca, w którym możesz doświadczyć twarzą w twarz niektórych podwodnych cudów Morza Czerwonego. Wspaniała wycieczka dla całej rodziny z wliczonym lunchem i w pełni wykwalifikowanym przewodnikiem, który będzie z Tobą przez cały czas. Nasza wycieczka snorkelingowa odbywa się w obszarze Jabal el sakka, który jest najlepszym miejscem dla tętniących życiem raf koralowych, kolorowych ryb i być może kilku delfinów. Ta wycieczka oferuje możliwość odkrywania niezwykłych krajobrazów wybrzeża Morza Czerwonego, jednocześnie ciesząc się licznymi korzyściami wbudowanymi w Twój dzień: - Najczystsze, najlepiej utrzymane łodzie z załogą - nowoczesny i przestronny pokład słoneczny, luksusowy i dobrze wyposażony klimatyzowany salon poniżej. - Nasi szefowie kuchni przestrzegają najwyższych standardów higieny na pokładzie i zawsze używają najlepszych, świeżych składników do naszego menu: świeżo krojone sałatki: ryż, makaron i ziemniaki; kurczak i egipska kofta. - Dwa przystanki na snorkeling w tym samym miejscu najlepszych miejsc do snorkelingu w Morzu Czerwonym, aby odkryć oszałamiające rafy koralowe i życie morskie tętniące tuż pod powierzchnią. Nasi doświadczeni przewodnicy będą Ci towarzyszyć przez cały czas, zapewniając zarówno bezpieczeństwo, jak i maksymalną przyjemność. Nasz program: - Wypłynięcie z przystani i rejs przez 30 minut do obszaru Jabal el sakka, który jest najlepszym miejscem dla tętniących życiem raf koralowych. - Dwa przystanki snorkelingu w tym samym miejscu z naszymi doświadczonymi instruktorami. - Pyszny lunch w formie bufetu na jachcie. - Żeglowanie z powrotem do przystani. Jeśli wybrano opcję prywatnego transferu, nasz zespół obsługi klienta skontaktuje się z Tobą po dokonaniu rezerwacji, aby poinformować Cię o dokładnej godzinie odbioru. Uwaga: jeśli zarezerwujesz wycieczkę bez transferu, a następnie zmienisz zdanie, możesz poprosić o transfer z naszego działu obsługi klienta i zapłacić za niego po przyjeździe.

Snorkeling na jachcie z lunchem z Kairu

Snorkeling na jachcie z lunchem z Kairu

Wybierz się na 1-dniową wycieczkę do Ain Sokhna z naszym luksusowym jachtem wyruszającym z Kairu. Zanurz się w uosobieniu komfortu i wyrafinowania podczas rejsu z rurką, odkrywając krystalicznie czyste wody Morza Czerwonego. Delektuj się wyśmienitym lunchem, starannie przygotowanym, aby zaspokoić swoje kubki smakowe. Zanurz się w spokoju skąpanego w słońcu pokładu, rozkoszując się zapierającą dech w piersiach nadmorską scenerią, która rozpościera się przed Tobą. Ta niezwykła wycieczka gwarantuje niezapomniany dzień bezkonkurencyjnego luksusu, przygody i kulinarnej rozkoszy.

Kair: półokręt podwodny Ain Sokhna z opcjonalnym transferem

Kair: półokręt podwodny Ain Sokhna z opcjonalnym transferem

Odkryj podwodny świat Morza Czerwonego z klimatyzowanego komfortowego statku Semi-Submarine Royal seascope. Odpowiedni dla osób w każdym wieku i idealny dla osób nie umiejących pływać. Semi Submarines Sea Scope pozwalają każdemu doświadczyć cudów raf koralowych Morza Czerwonego przez ogromne panoramiczne okna tarasów widokowych, 4 metry pod powierzchnią. Nasz program: - Wypłynięcie z przystani o 10:00 lub 13:00 i 15-minutowy rejs do jednego z najlepszych miejsc z tętniącymi życiem rafami koralowymi i kolorowym życiem morskim. - Zejście na klimatyzowany podwodny pokład z przeszklonymi ścianami, aby przez około 45 minut cieszyć się wyjątkowo wyraźnymi panoramicznymi widokami niezwykłego podwodnego świata. - Zaprojektowany tak, aby każdy pasażer miał indywidualne miejsce przy oknie do oglądania z bliska wspaniałego podwodnego świata. - Żegluga z powrotem do Mariny

Kair: rejs jachtem premium i lunch z opcjonalnym odbiorem

Kair: rejs jachtem premium i lunch z opcjonalnym odbiorem

ze względu na łatwą lokalizację, w której możesz doświadczyć twarzą w twarz niektórych podwodnych cudów Morza Czerwonego. Wspaniała wycieczka dla całej rodziny z wliczonym lunchem i w pełni wykwalifikowanym przewodnikiem, który będzie z Tobą przez cały czas. Nasza wycieczka snorkelingowa odbywa się w obszarze Jabal el sakka, który jest najlepszym miejscem dla tętniących życiem raf koralowych, kolorowych ryb i być może kilku delfinów. Ta wycieczka oferuje możliwość odkrywania niezwykłych krajobrazów wybrzeża Morza Czerwonego, jednocześnie ciesząc się licznymi korzyściami wbudowanymi w Twój dzień: - Najczystsze, najlepiej utrzymane łodzie z załogą - nowoczesny i przestronny pokład słoneczny, luksusowy i dobrze wyposażony klimatyzowany salon poniżej. - Nasi szefowie kuchni przestrzegają najwyższych standardów higieny na pokładzie i zawsze używają najlepszych, świeżych składników do naszego menu: świeżo krojone sałatki: ryż, makaron i ziemniaki; kurczak i egipska kofta. - Dwa przystanki na snorkeling w tym samym miejscu najlepszych miejsc do snorkelingu w Morzu Czerwonym, aby odkryć oszałamiające rafy koralowe i życie morskie tętniące tuż pod powierzchnią. Nasi doświadczeni przewodnicy będą Ci towarzyszyć przez cały czas, zapewniając zarówno bezpieczeństwo, jak i maksymalną przyjemność. Nasz program: - Wypłynięcie z przystani i rejs przez 30 minut do obszaru Jabal el sakka, który jest najlepszym miejscem dla tętniących życiem raf koralowych. - Dwa przystanki snorkelingu w tym samym miejscu z naszymi doświadczonymi instruktorami. - Pyszny lunch w formie bufetu na jachcie. - Żeglowanie z powrotem do przystani. Jeśli wybrano opcję prywatnego transferu, nasz zespół obsługi klienta skontaktuje się z Tobą po dokonaniu rezerwacji, aby poinformować Cię o dokładnej godzinie odbioru.

Z portu Sokhna: Cairo & Pyramids New Passage Day-Tour

Z portu Sokhna: Cairo & Pyramids New Passage Day-Tour

Nasz przedstawiciel odbierze Cię z portu Ein El Sokhna na ekscytującą jednodniową wycieczkę do Kairu. Następnie udasz się do Kairu klimatyzowanym pojazdem. Panoramiczne widoki na piramidy Cheopsa, Chefrena i Mykerinusa zachwycą Cię. Największym i najbardziej znaczącym odkryciem XXI wieku jest niedawno odkryte tajne przejście, którego historia sięga 4500 lat wstecz. Ma 9 metrów długości i 2 metry szerokości. To odkrycie ujawni nowe sekrety dotyczące piramidy króla Cheopsa. Następnie udaj się do Wielkiego Sfinksa. Głowa faraona i ciało lwa pochodzą z czasów Chefrena. Lunch będzie serwowany w lokalnej restauracji. Przejdź do Muzeum Egipskiego, w którym znajdują się artefakty z okresu faraonów. Muzeum prezentuje rzadką kolekcję sztuki liczącą 5000 lat, uważaną za największą i najcenniejszą na świecie kolekcję sztuki egipskiej. Na wystawie znajduje się ponad 250 000 autentycznych artefaktów, w tym wystawa poświęcona złotemu skarbowi i klejnotom Tutenchamona, które były zapieczętowane w jego grobowcu przez ponad 3500 lat, zanim jego grób został odkryty podczas wykopalisk w latach dwudziestych XX wieku. Wróć do portu El Sokhna, aby dołączyć do rejsu.

Hurghada: 4-dniowa wycieczka konna, wielbłąda, spa, quadem, jeepem i delfinem

Hurghada: 4-dniowa wycieczka konna, wielbłąda, spa, quadem, jeepem i delfinem

Dzień 1: - 2-godzinną przejażdżkę konną wzdłuż Morza Czerwonego - 45-minutowy masaż całego ciała Dzień 2: - 2-godzinną wycieczkę quadem ATV po morzu i pustyni - 45-minutowy masaż całego ciała Dzień 3: - safari jeepami, przygoda buggy z kolacją i pokazem Dzień 4: - Oglądanie delfinów - Sporty wodne: bananowiec i sofa - 2 przystanki do snorkelingu w różnych obszarach - 2-godzinne spa i masaż w łaźni tureckiej Ta wycieczka jest idealna dla podróżników, którzy chcą doświadczyć tego, co najlepsze w Hurghadzie, od jej oszałamiającego naturalnego piękna po ekscytujące zajęcia i bogatą kulturę.

Niezwykłe doznania

Ajn Suchna

Ajn Suchna

Nasze najbardziej polecane Ajn Suchna Atrakcje wodne

Kair/Giza: Wycieczka z przewodnikiem po piramidach, Sfinksie i Muzeum Egipskim

Kair/Giza: Wycieczka z przewodnikiem po piramidach, Sfinksie i Muzeum Egipskim

Z przewodnikiem egiptologa ta jednodniowa wycieczka do Kairu pozwala odwiedzić kultowe miejsca starożytnego Egiptu, w tym piramidy w Gizie i Wielkiego Sfinksa, a następnie odwiedzić Muzeum Egipskie. Możesz wybrać wycieczkę prywatną lub dołączyć do wycieczki grupowej. Twoja wycieczka z przewodnikiem rozpoczyna się przy Wielkich Piramidach w Gizie. W tym kultowym miejscu znajdują się trzy duże starożytne piramidy egipskie, a także Wielki Sfinks i pozostałości wioski robotniczej. Największą atrakcją jest Piramida Cheopsa lub Chufu, która jest powszechnie znana jako Wielka Piramida. Jest to ostatni z siedmiu cudów starożytnego świata. Ta wspaniała budowla jest niesamowitym świadectwem pomysłowości starożytnych egipskich budowniczych tysiące lat temu.  Często fotografowana piramida Chefrena lub Chefrena jest jedyną z trzech piramid, w której zachowały się niektóre oryginalna obudowa wapienna. Mniejsza Piramida Menkauresza lub Mykerinos tworzy trio. W okolicy piramidy dostępnych jest kilka opcjonalnych atrakcji kompleks obejmujący przejażdżki na wielbłądach, przejażdżki konne i powozem, rejsy po Nilu i wejście do wnętrza piramid. Te zajęcia są opcjonalne i wiążą się z dodatkowymi opłatami, które należy uiścić w danym dniu. Zakaz zwiedzania Piramidy w Gizie kompleks byłby kompletny bez spojrzenia z bliska na tajemniczego Wielkiego Sfinksa. Dzięki długiej i burzliwej historii ten pomnik będący pół faraonem, pół lwem od wieków intryguje podróżników udających się do Egiptu. Kto jest twarzą Sfinksa? Możesz także odwiedzić Świątynię Doliny, która należy do piramidy Chefre. Świątynia pełniła ważną rolę w przygotowaniu i mumifikacji króla przed pochówkiem. Posiadanie pod ręką przewodnika egiptologa podczas wizyty w Gizie z pewnością przyda się przy tak bogatej historii.  Niedaleko piramid znajdziesz krótki przystanek w Instytucie Papirusu. Tutaj możesz zobaczyć, jak starożytni Egipcjanie stworzyli pierwszy na świecie papier. Sprawdź swoje umiejętności negocjacyjne i wynegocjuj dobrą cenę za pamiątkę z papirusu, którą możesz zabrać do domu. Zjedz opcjonalny lunch w restauracji w Kairze, a następnie udaj się do słynnego na całym świecie Muzeum Egipskiego. W muzeum znajduje się ogromna kolekcja rzadkich i cennych artefaktów z okresu faraonów, w tym mumie, rydwany, biżuteria i przedmioty codziennego użytku. Najsłynniejsze Muzeum Egipskie jest domem dla hipnotyzującej wystawy poświęconej kolekcji skarbów, złota i biżuterii Tutenchamona. Błyszczące artefakty zostały odkryte w nienaruszonym stanie w zapieczętowanej komorze grobowej króla Tuta w 1922 roku przez Howarda Cartera. Z ponad Twój przewodnik egiptologa, zawierający 250 000 artefaktów, ponownie poprowadzi Cię przez fascynującą historię starożytnego Egiptu i pomoże Ci poruszać się po wypełnionym po brzegi muzeum. Twoja jednodniowa wycieczka do Kairu kończy się transferem z powrotem do hotelu.

Kair: Jednodniowa wycieczka nad Morze Czerwone z lunchem

Kair: Jednodniowa wycieczka nad Morze Czerwone z lunchem

Twój kierowca odbierze Cię o 7:00 na około 2-godzinną przejażdżkę do El Ein Sohkna nad Morzem Czerwonym. Po przejechaniu 120 kilometrów do pracy możesz popływać, zrelaksować się i cieszyć się słonecznym dniem na plaży. Będziesz mieć pokój na cały dzień w hotelu przy plaży, a lunch jest wliczony w hotelową restaurację (która może być również serwowana na plaży na twoje życzenie). Podczas pobytu na plaży będziesz mógł cieszyć się butelkowaną wodą i przekąskami, a po kasie o 16:00 kierowca zawiezie Cię z powrotem do hotelu w Kairze.

Z Kairu: całodniowa wycieczka nad Morze Czerwone z opcjonalną przejażdżką skuterem wodnym

Z Kairu: całodniowa wycieczka nad Morze Czerwone z opcjonalną przejażdżką skuterem wodnym

Wymień zgiełk miasta na odmładzający dzień na plaży Ain Sokhna nad Morzem Czerwonym. Zrelaksuj się w pokoju przy plaży (jeśli wybrano dodatek), pluskaj się w falach i delektuj się lunchem i pikantnymi przekąskami, podziwiając panoramiczne piękno. Twój kierowca odbierze Cię z hotelu lub wybranej lokalizacji w Kairze o 8:00. Podziwiaj scenerię podczas 2-godzinnej jazdy na zapierającą dech w piersiach plażę Ain Sokhna. Po przyjeździe zamelduj się w swoim pokoju (jeśli wybrano dodatek) z widokiem na morze tylko na cały dzień (bez noclegów). Po 120-kilometrowej podróży udaj się na plażę, aby popływać w krystalicznie czystej wodzie i odpocząć na słońcu w tym relaksującym miejscu na plaży. Zjedz lunch w hotelowej restauracji lub serwuj go na plaży, na życzenie. Możesz także skosztować pysznych przekąsek i orzeźwiającej wody butelkowanej podczas relaksu na plaży. Później, jeśli ta opcja zostanie wybrana, spróbuj jeździć na nartach wodnych na 15-, 30- lub 60-minutową przejażdżkę pełną wrażeń. Po ekscytującej przygodzie wyjdziesz z pokoju, jeśli wybrałeś dodatek, o 16:00. Następnie kierowca przeniesie Cię z powrotem do hotelu lub preferowanej lokalizacji w Kairze.

Kair: 2-dniowa prywatna wycieczka po piramidach, muzeach i bazarach

Kair: 2-dniowa prywatna wycieczka po piramidach, muzeach i bazarach

Rozpocznij swoją przygodę od spotkania ze swoim przewodnikiem, egiptologiem, w recepcji Twojego hotelu. Odwiedź Muzeum Egipskie w Kairze i zobacz skarby młodego króla Tutenchamona. Uzyskaj dogłębny przegląd różnych epok historii starożytnego Egiptu. Następnie popłyń Nilem w feluce, tradycyjnej drewnianej żaglówce. Zatrzymaj się i zjedz lunch przed zwiedzaniem ulic Starego Kairu. Poznaj meczet Mohammeda Alego Paszy, bazar Khan El Khalili i ulicę Moez. Po zanurzeniu się w pięknie i energii Kairu zatrzymaj się na filiżankę herbaty przed powrotem do hotelu. Będziesz mieć możliwość zarezerwowania kolacji podczas rejsu lub pokazu dźwięku i światła. Dzień 2 — rozpocznij dzień w dogodny dla siebie sposób, korzystając z tego samego przewodnika. Odwiedź piramidy w Gizie, Wielkiego Sfinksa, starożytne pola piramid w Sakkarze i skansen w Memphis. Możesz również wejść do środka piramidy lub skorzystać z przejażdżki na wielbłądzie za dodatkową opłatą. Następnie przewodnik zabierze Cię z powrotem do hotelu w Kairze lub Gizie.

Kair: luksusowy rejs z rurką i lunch z opcjonalnym odbiorem

Kair: luksusowy rejs z rurką i lunch z opcjonalnym odbiorem

Wspaniały sposób, aby zobaczyć słynne życie morskie Ain el Sokhna i obfite systemy raf koralowych. Wyjątkowo popularna wycieczka ze względu na łatwość dostępu do miejsca, w którym możesz doświadczyć twarzą w twarz niektórych podwodnych cudów Morza Czerwonego. Wspaniała wycieczka dla całej rodziny z wliczonym lunchem i w pełni wykwalifikowanym przewodnikiem, który będzie z Tobą przez cały czas. Nasza wycieczka snorkelingowa odbywa się w obszarze Jabal el sakka, który jest najlepszym miejscem dla tętniących życiem raf koralowych, kolorowych ryb i być może kilku delfinów. Ta wycieczka oferuje możliwość odkrywania niezwykłych krajobrazów wybrzeża Morza Czerwonego, jednocześnie ciesząc się licznymi korzyściami wbudowanymi w Twój dzień: - Najczystsze, najlepiej utrzymane łodzie z załogą - nowoczesny i przestronny pokład słoneczny, luksusowy i dobrze wyposażony klimatyzowany salon poniżej. - Nasi szefowie kuchni przestrzegają najwyższych standardów higieny na pokładzie i zawsze używają najlepszych, świeżych składników do naszego menu: świeżo krojone sałatki: ryż, makaron i ziemniaki; kurczak i egipska kofta. - Dwa przystanki na snorkeling w tym samym miejscu najlepszych miejsc do snorkelingu w Morzu Czerwonym, aby odkryć oszałamiające rafy koralowe i życie morskie tętniące tuż pod powierzchnią. Nasi doświadczeni przewodnicy będą Ci towarzyszyć przez cały czas, zapewniając zarówno bezpieczeństwo, jak i maksymalną przyjemność. Nasz program: - Wypłynięcie z przystani i rejs przez 30 minut do obszaru Jabal el sakka, który jest najlepszym miejscem dla tętniących życiem raf koralowych. - Dwa przystanki snorkelingu w tym samym miejscu z naszymi doświadczonymi instruktorami. - Pyszny lunch w formie bufetu na jachcie. - Żeglowanie z powrotem do przystani. Jeśli wybrano opcję prywatnego transferu, nasz zespół obsługi klienta skontaktuje się z Tobą po dokonaniu rezerwacji, aby poinformować Cię o dokładnej godzinie odbioru. Uwaga: jeśli zarezerwujesz wycieczkę bez transferu, a następnie zmienisz zdanie, możesz poprosić o transfer z naszego działu obsługi klienta i zapłacić za niego po przyjeździe.

Snorkeling na jachcie z lunchem z Kairu

Snorkeling na jachcie z lunchem z Kairu

Wybierz się na 1-dniową wycieczkę do Ain Sokhna z naszym luksusowym jachtem wyruszającym z Kairu. Zanurz się w uosobieniu komfortu i wyrafinowania podczas rejsu z rurką, odkrywając krystalicznie czyste wody Morza Czerwonego. Delektuj się wyśmienitym lunchem, starannie przygotowanym, aby zaspokoić swoje kubki smakowe. Zanurz się w spokoju skąpanego w słońcu pokładu, rozkoszując się zapierającą dech w piersiach nadmorską scenerią, która rozpościera się przed Tobą. Ta niezwykła wycieczka gwarantuje niezapomniany dzień bezkonkurencyjnego luksusu, przygody i kulinarnej rozkoszy.

Kair: półokręt podwodny Ain Sokhna z opcjonalnym transferem

Kair: półokręt podwodny Ain Sokhna z opcjonalnym transferem

Odkryj podwodny świat Morza Czerwonego z klimatyzowanego komfortowego statku Semi-Submarine Royal seascope. Odpowiedni dla osób w każdym wieku i idealny dla osób nie umiejących pływać. Semi Submarines Sea Scope pozwalają każdemu doświadczyć cudów raf koralowych Morza Czerwonego przez ogromne panoramiczne okna tarasów widokowych, 4 metry pod powierzchnią. Nasz program: - Wypłynięcie z przystani o 10:00 lub 13:00 i 15-minutowy rejs do jednego z najlepszych miejsc z tętniącymi życiem rafami koralowymi i kolorowym życiem morskim. - Zejście na klimatyzowany podwodny pokład z przeszklonymi ścianami, aby przez około 45 minut cieszyć się wyjątkowo wyraźnymi panoramicznymi widokami niezwykłego podwodnego świata. - Zaprojektowany tak, aby każdy pasażer miał indywidualne miejsce przy oknie do oglądania z bliska wspaniałego podwodnego świata. - Żegluga z powrotem do Mariny

Kair: rejs jachtem premium i lunch z opcjonalnym odbiorem

Kair: rejs jachtem premium i lunch z opcjonalnym odbiorem

ze względu na łatwą lokalizację, w której możesz doświadczyć twarzą w twarz niektórych podwodnych cudów Morza Czerwonego. Wspaniała wycieczka dla całej rodziny z wliczonym lunchem i w pełni wykwalifikowanym przewodnikiem, który będzie z Tobą przez cały czas. Nasza wycieczka snorkelingowa odbywa się w obszarze Jabal el sakka, który jest najlepszym miejscem dla tętniących życiem raf koralowych, kolorowych ryb i być może kilku delfinów. Ta wycieczka oferuje możliwość odkrywania niezwykłych krajobrazów wybrzeża Morza Czerwonego, jednocześnie ciesząc się licznymi korzyściami wbudowanymi w Twój dzień: - Najczystsze, najlepiej utrzymane łodzie z załogą - nowoczesny i przestronny pokład słoneczny, luksusowy i dobrze wyposażony klimatyzowany salon poniżej. - Nasi szefowie kuchni przestrzegają najwyższych standardów higieny na pokładzie i zawsze używają najlepszych, świeżych składników do naszego menu: świeżo krojone sałatki: ryż, makaron i ziemniaki; kurczak i egipska kofta. - Dwa przystanki na snorkeling w tym samym miejscu najlepszych miejsc do snorkelingu w Morzu Czerwonym, aby odkryć oszałamiające rafy koralowe i życie morskie tętniące tuż pod powierzchnią. Nasi doświadczeni przewodnicy będą Ci towarzyszyć przez cały czas, zapewniając zarówno bezpieczeństwo, jak i maksymalną przyjemność. Nasz program: - Wypłynięcie z przystani i rejs przez 30 minut do obszaru Jabal el sakka, który jest najlepszym miejscem dla tętniących życiem raf koralowych. - Dwa przystanki snorkelingu w tym samym miejscu z naszymi doświadczonymi instruktorami. - Pyszny lunch w formie bufetu na jachcie. - Żeglowanie z powrotem do przystani. Jeśli wybrano opcję prywatnego transferu, nasz zespół obsługi klienta skontaktuje się z Tobą po dokonaniu rezerwacji, aby poinformować Cię o dokładnej godzinie odbioru.

Z portu Sokhna: Cairo & Pyramids New Passage Day-Tour

Z portu Sokhna: Cairo & Pyramids New Passage Day-Tour

Nasz przedstawiciel odbierze Cię z portu Ein El Sokhna na ekscytującą jednodniową wycieczkę do Kairu. Następnie udasz się do Kairu klimatyzowanym pojazdem. Panoramiczne widoki na piramidy Cheopsa, Chefrena i Mykerinusa zachwycą Cię. Największym i najbardziej znaczącym odkryciem XXI wieku jest niedawno odkryte tajne przejście, którego historia sięga 4500 lat wstecz. Ma 9 metrów długości i 2 metry szerokości. To odkrycie ujawni nowe sekrety dotyczące piramidy króla Cheopsa. Następnie udaj się do Wielkiego Sfinksa. Głowa faraona i ciało lwa pochodzą z czasów Chefrena. Lunch będzie serwowany w lokalnej restauracji. Przejdź do Muzeum Egipskiego, w którym znajdują się artefakty z okresu faraonów. Muzeum prezentuje rzadką kolekcję sztuki liczącą 5000 lat, uważaną za największą i najcenniejszą na świecie kolekcję sztuki egipskiej. Na wystawie znajduje się ponad 250 000 autentycznych artefaktów, w tym wystawa poświęcona złotemu skarbowi i klejnotom Tutenchamona, które były zapieczętowane w jego grobowcu przez ponad 3500 lat, zanim jego grób został odkryty podczas wykopalisk w latach dwudziestych XX wieku. Wróć do portu El Sokhna, aby dołączyć do rejsu.

Hurghada: 4-dniowa wycieczka konna, wielbłąda, spa, quadem, jeepem i delfinem

Hurghada: 4-dniowa wycieczka konna, wielbłąda, spa, quadem, jeepem i delfinem

Dzień 1: - 2-godzinną przejażdżkę konną wzdłuż Morza Czerwonego - 45-minutowy masaż całego ciała Dzień 2: - 2-godzinną wycieczkę quadem ATV po morzu i pustyni - 45-minutowy masaż całego ciała Dzień 3: - safari jeepami, przygoda buggy z kolacją i pokazem Dzień 4: - Oglądanie delfinów - Sporty wodne: bananowiec i sofa - 2 przystanki do snorkelingu w różnych obszarach - 2-godzinne spa i masaż w łaźni tureckiej Ta wycieczka jest idealna dla podróżników, którzy chcą doświadczyć tego, co najlepsze w Hurghadzie, od jej oszałamiającego naturalnego piękna po ekscytujące zajęcia i bogatą kulturę.

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Atrakcje wodne w: Ajn Suchna

Oprócz atrakcji typu Atrakcje wodne jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Ajn Suchna?

W: Ajn Suchna są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Ajn Suchna: atrakcje

Egipt: miasta

Ajn Suchna: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ajn Suchna? Kliknij tutaj.