Atrakcje i wycieczki
Ajt Bin Haddu

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Ajt Bin Haddu

Na jakich wycieczkach w: Ajt Bin Haddu obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Ajt Bin Haddu: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ajt Bin Haddu? Kliknij tutaj.

Ajt Bin Haddu: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 5520 opinii

Poznaj lokalną kulturę podczas zabawy ze wspaniałym przewodnikiem po RiDa. Mieliśmy najwspanialsze doświadczenie podróżując na pustynię Zagora, odwiedziliśmy Ouarzazate i kilka innych atrakcji. Nasz przewodnik i on był również naszym kierowcą Rida odebrali nas w tym czasie. Był zabawny i opiekuńczy. Był kompetentny i zabawny. Udało mu się zabrać nas w wiele ciekawych, pięknych i niesamowitych miejsc, zanim rozpoczęliśmy przejażdżkę na wielbłądach przed zachodem słońca. Świetnie się bawiliśmy, naprawdę poznając i doświadczając lokalnej kultury. Spędziliśmy noc na pustyni, która była jedną z najbardziej pamiętnych rzeczy, które kochamy. Wszyscy baber mężczyźni byli naprawdę mili, pomocni i dali nam jedno z najlepszych doświadczeń do zapamiętania na całe życie. Naprawdę polecam tę jednodniową wycieczkę i przewodnika każdemu, kto odwiedza Marrakesz. Przygotuj się na dobrą zabawę i poznanie kilku rzeczy o kraju.

Dwudniowa wycieczka na pustynię dobiegła końca, z tęsknoty jestem bardzo zadowolona z pracy kierowcy youssef, który nie tylko zadbał o życie i przeżycie dwóch dni, ale także dał pełna gra na jego wykwalifikowanej wiedzy biznesowej i cieszenie się obyczajami i pięknymi krajobrazami regionu pustynnego, jego szczera prostota, optymizm i pogodny charakter sprawiły, że pustynna podróż była pełna radości, ale także pełna tęsknoty za pustynią. Wrócę w przyszłości. Do zobaczenia na Saharze!

Świetne doświadczenie od A do Z Dobrze doświadczony kierowca i dobrze poinformowany pod każdym względem. Bardzo uważny na szczegóły. Dobre i miłe przewodniki, dobry wybór hoteli i restauracji - były idealne. Trasa i miejsca do odwiedzenia są wspaniałe, a także zajęcia. To będzie niezapomniana przygoda. Nasza grupa była niesamowita. Naprawdę mieliśmy szczęście!

Bardzo miłe doświadczenie dla nas. Odkryliśmy wspaniałe krajobrazy, poznaliśmy ludzi wszelkiego pochodzenia, osoby nadzorujące podróż bardzo się o Was troszczą i wszyscy są bardzo gościnni. Nasz kierowca Amid, który nas przewoził przez te trzy dni, był z nami naprawdę świetny. Naprawdę polecam to niezapomniane przeżycie.

To było niezapomniane przeżycie, biorąc pod uwagę, że autobusy jeżdżą wiele godzin, szczególnie w drodze powrotnej, ale kierowca był zawsze bardzo przyjazny i chętnie się zatrzymywał, gdy tylko go potrzebowaliśmy. Doskonałe jedzenie i wspaniałe zakwaterowanie. Dzięki milionowi za wszystko