Ain Dubai

  • Atrakcje wodne
  • Karty miejskie
  • Przygody
Liczba znalezionych atrakcji: 17
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Ain Dubai: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ain Dubai? Kliknij tutaj.

Ain Dubai: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 10 362 opinii

Odkąd niedawno przeprowadziłem się do Dubaju, chciałem zrobić wycieczkę, aby lepiej poznać miasto. Stosunek jakości do ceny jest świetny, przewodnicy są bardzo mili, dbają o wszystkich na pokładzie, zatrzymaj się, aby zrobić zdjęcia i dać ci lodowatą wodę. Moją jedyną rekomendacją byłoby - idź późnym popołudniem. Poszedłem o 9 rano i wciąż było trochę porannej "mgły". Około południa jest zdecydowanie za gorąco, więc sugerowałbym po 16:00. Cieszyć się!

Idealny sposób na zakończenie podróży w Dubaju i poznanie cudownej Dubai Marina! Personel Xclusive Yachts był profesjonalny i przyjazny na pokładzie i poza nim! Jazda była tak gładka. Widoki były niesamowite! Jedzenie przerosło nasze oczekiwania. Rzeczywiście warty rejs!

Niesamowicie wspaniałe doświadczenie. Kapitan Teddy i jego załoga byli nie do pokonania. W najważniejszych punktach były przystanki na zdjęcia, kilka razy podawano schłodzoną wodę, a wrażenia z łodzi motorowej nie zostały zaniedbane. To była przyjemność

Przecudowny jacht, przepyszne jedzenie, piękny saksofon na żywo ! Złota zastawa... Byliśmy zachwyceni !!! Polecam rejs o 17:00 o zachodzie słońca :)

Polecam każdemu odwiedzającymi Dubai na wykupienie tej wycieczki , fajans przeżycie i duża prędkośc