Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Agrigento

Najciekawsze atrakcje

Agrigento: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 48
Sortuj wg::
Strona 1 z 3

Niezwykłe doznania

Agrigento: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Agrigento

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Agrigento?

Jakie są najlepsze niedrogie wycieczki w: Agrigento?

Agrigento: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Agrigento? Kliknij tutaj.

Agrigento: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1200 opinii

Agrigento jest bardzo dużym i potencjalnie przytłaczającym miejscem do odkrycia. Posiadanie przewodnika, aby przejść przez ruiny i zapewnić kontekst historyczny, jest koniecznością! Liz była świetnym przewodnikiem i zapewniała doskonały kontekst historyczny płynnie przełączający się między włoskim a angielskim. Była bardzo miła i czekała na naszą grupę po tym, jak poszliśmy do niewłaściwej bramy wjazdowej i spóźniliśmy się około 15 minut. Wielkość grupy była nieco duża, ale za oferowaną cenę to świetna okazja. Pamiętaj, że powinieneś zwrócić uwagę na miejsce spotkania i zostawić czas na wzięcie taksówki 10-15 minut ze stacji kolejowej w Agrigento. Nie popełnij błędu i spróbuj wyjść z pociągu!

Nasz przewodnik Enza, która towarzyszyła starym iluminatorom i śledztwom wszystkich trzech głównych świątyń w dolinie, śledztwa zawsze i interesantów (włoski i angielski). Il percorso ha diversi punti all'ombra quindi nonostante l'orario e il periodo (agosto, pomeriggio) che avrebbero potuto rovinare l'esperienza, ce la siamo cavata abbastanza bene (meta' percorso c'e' unacheana e un bar ) raccomandiamo per rinferscarsi nella calura estiva)

Bardzo ciekawa wizyta w Dolinie Świątyń. Prawie na pewno bez wsparcia przewodnika nie bylibyście w stanie nacieszyć się pięknem i urokiem tego miejsca. Mieliśmy naprawdę mądrą Lidę, która potrafiła być bardzo pouczająca, nigdy się nie nudząc. Dziękuję Ci bardzo!

Bardzo udany dzień! odbiór przed noclegiem, wygodna podróż, w której nasz przewodnik (Riccardo) opowiedział nam o historii Sycylii i miejscach, które odwiedzimy. Właściwe czasy, obiad w piecu w centrum Agrigento, a potem kilka godzin na plaży.

Trzeba zarezerwować więcej niż godzinkę, bo ledwo zobaczyliśmy wszystko, koniecznie zobaczyć popołudniu. Promienie zachodzącego słońca robią wybitną robotę. Jest magicznie