Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Agrigento

Agrigento – najciekawsze atrakcje

Agrigento: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Agrigento? Kliknij tutaj.

Agrigento: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 644 opinii

Zostaliśmy odebrani wygodnie z naszego hotelu i odbyliśmy bardzo pouczającą przejażdżkę z naszym przewodnikiem, który powiedział nam wiele o kraju, ludziach i kulturze. Wizyta w Dolinie Świątyń była imponująca, ale trochę krótka. Jeśli chcesz spędzić tutaj ponad 1 1/2 godziny, powinieneś odwiedzić to miejsce indywidualnie. Obiad razem charakteryzował się tradycyjnym sycylijskim jedzeniem ulicznym i winem. Tureckie schody są imponujące, aby zobaczyć ten widok. Po prostu świetnie. Wszechstronna udana wycieczka.

Piknik i przekąska z winem przy Schodach Tureckich, potem 30 min na plaży - zdecydowanie za krótko. Dostęp z poziomu plaży niedostępny do skał, zdjęcie atrakcji z kąpiącymi się osobami chyba z przed 5 lat :-( Dolina Świątyń ok - 2 godz. , płatne osobno 10 euro / osoba. Połączenie wycieczki plażowej z historyczną, pomysł niedorzeczny w mojej opini. 2 godzinny spacer wśród ruin, w upale, bez dostępu po drodze do barów, etc.. - atrakcja tylko dla pasjonatów histori, dla mnie to spacer ok. 1,5 km wśród ruin.

Wycieczka była bardzo urozmaicona i zabawna, nie tylko ze względu na przyjemną grupę. Przewodnik robił wszystko, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich i dostarczał wielu informacji, aby zapewnić nam rozrywkę. Jeden z uczestników musiał następnie udać się bezpośrednio na lotnisko i bez żadnych problemów został dostarczony w to samo miejsce. Dolina Świątyń i Schody Turków były piękne, zdecydowanie warte odwiedzenia. Ogólnie wspaniałe doświadczenie!

Nasz przewodnik był w świetnym humorze, opowiedział nam wiele ciekawych rzeczy o wyspie i wszystko poszło dobrze. Jedzenie było pyszne. Chciałabym mieć 30-60 minut więcej czasu na Schodach Turków iw Dolinie Świątyń, ale to wystarczyło, aby posmakować tego.

Carlos był świetnym przewodnikiem. Dał nam wiele historii i interesujących informacji o naszej podróży i na Sycylii.