Dodaj daty

Agios Ioannis Beach

Agios Ioannis Beach – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Mykonos: Wycieczka brzegowa dla pasażerów statków wycieczkowych

1. Mykonos: Wycieczka brzegowa dla pasażerów statków wycieczkowych

Ta wycieczka brzegowa dla pasażerów statków wycieczkowych rozpoczyna się wygodnym odbiorem bezpośrednio przy bramie portu Mykonos. Powita Cię miejscowy przewodnik z pasją i wsiądź do nowoczesnego, klimatyzowanego pojazdu, który zabierze Cię w podróż, której nigdy nie zapomnisz. Nasza wycieczka rozpoczyna się w latarni morskiej Armenistis, gdzie będziesz cieszyć się spektakularnym kultowym widokiem na wyspę Mykonos. Następnie odwiedzimy Kalafati Beach, dziewiczy odcinek piasku słynący z kitesurferów i parasailerów. Jedną z głównych atrakcji wycieczki jest spokojna wioska Ano Mera. Tutaj odkryjesz klasztor Panagia Tourliani, w którym znajdują się święte ikony w kompleksie z imponującą dzwonnicą. Skoro już tu jesteś, dlaczego nie zatrzymać się na grecką mrożoną kawę w rustykalnej tawernie? Wycieczka zakończy się w sercu miasta Mykonos, gdzie będziesz spacerować wąskimi, olśniewającymi białymi uliczkami i zobaczyć charakterystyczne wiatraki. Zakochaj się w Małej Wenecji, romantycznej dzielnicy eleganckich domów położonych stromo nad brzegiem morza. Nie zapomnij zrobić zdjęcia Panagia Paraportiani, jednego z najczęściej fotografowanych kościołów na świecie. A zanim wrócisz na statek, koniecznie kup jedną lub dwie pamiątki z jednego z lokalnych sklepów. W Vexperio mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wycieczek brzegowych po całej Europie. Możesz mieć pewność, że Twoja wycieczka jest dostosowana do czasu dokowania statku i przybędzie z dużą ilością czasu do odpłynięcia statku. Dołącz do nas i przeżyj niezapomnianą przygodę na wyspie Mykonos. Zarezerwuj wycieczkę już dziś!

Milos: Kleftiko Cruise z posiłkiem, napojami i zdjęciami w Sykia

2. Milos: Kleftiko Cruise z posiłkiem, napojami i zdjęciami w Sykia

Odkryj zachodnią część wyspy Milos podczas rejsu. Popłyń do schronienia piratów w słynnym Kleftiko. Zatrzymaj się w trzech najpiękniejszych miejscach do pływania: piaszczystej plaży Kalogries, niesamowitym miejscu Kleftiko, Agios Dimitrios i przejdź obok jaskini Sikia, aby zrobić zdjęcia. Wskocz na pokład statku w miejscu spotkania i wypłyń. W drodze do Kleftiko podziwiaj wielokolorowe skały Cave Vani, Bear Rocks i wiele więcej. Podczas wycieczki otrzymasz lekkie śniadanie, lunch i owoce sezonowe po południu. Wszystkie posiłki są przygotowywane na pokładzie ze świeżych składników, codziennie pozyskiwanych z lokalnego rynku i obejmują wodę, coca-colę, zimne piwo i wino. Kiedy przestaniesz pływać, użyj makaronu do pływania i sprzętu do nurkowania, aby rzucić okiem na podwodny świat. Załoga przedstawi wam historie i mity tej krainy. Poproś ich o więcej szczegółów lub dodatkową pomoc.

Adamas: Półdniowy rejs o zachodzie słońca z lunchem

3. Adamas: Półdniowy rejs o zachodzie słońca z lunchem

Płynąc na południe, dotrzemy do naszego pierwszego i głównego przystanku tego dnia: słynnej starej zatoki piratów Kleftiko, gdzie nasza załoga poprowadzi Cię do najlepszych miejsc do pływania, snorkelingu i zwiedzania licznych morskich jaskiń Następnie tęskniąc za zachodnim wybrzeżem Milos i mijając wszystkie wspaniałe miejsca, takie jak jaskinia Sykia z zawalonym sufitem, plaże Agios Ioannis, Triades lub Agathia, dotrzemy do naszego następnego miejsca do pływania, plaży Kalogries i jej przejrzyste wody. Alternatywnie i w zależności od pogody możemy zatrzymać się w Plathiena. Skręcając na imponujący przylądek Vani, przekroczymy zatokę i miniemy Arkoudes, kompleks skał lawowych, który swoją nazwę zawdzięcza charakterystycznemu kształtowi niedźwiedzia. Rejs zakończymy o zachodzie słońca, wchodząc do zatoki mijając wszystkie tradycyjne wioski rybackie Skinopi, Klima, Areti i Fourkovouni, z ich kolorowymi domkami zwanymi „Sirmata” zbudowanymi nad morzem i wpatrującymi się w niebo i jego zmieniające się kolory . *Program podlega modyfikacjom w zależności od warunków pogodowych i według uznania kapitana. Dokładniej, w przypadku złej pogody rejs pozostanie tylko na wyspie Southside

Prywatna wycieczka na wyspę: Odkryj Mykonos z nami

4. Prywatna wycieczka na wyspę: Odkryj Mykonos z nami

Poznaj wyspę Mykonos podczas 4-godzinnej prywatnej wycieczki po wyspie. Ukryte plaże, słynne atrakcje, takie jak latarnia morska Armenistis i wioska Ano Mera oraz lokalne miejsca to tylko niektóre z rzeczy, które z nami zobaczysz. Nasi doświadczeni przewodnicy i luksusowe pojazdy sprawią, że poczujesz się komfortowo i sprawią, że to doświadczenie będzie niezapomniane! Zrobimy kilka przystanków na zdjęcia i będziemy mieć trochę wolnego czasu w wiosce Ano Mera na zakupy i spacery. Specjalne życzenia mogą zostać zaakceptowane na życzenie i po wcześniejszym skontaktowaniu się z firmą. Odbiór i transport powrotny może odbyć się w wybranym przez Ciebie miejscu bezpłatnie.

Liczba znalezionych atrakcji: 5
Sortuj wg::

Agios Ioannis Beach: najlepsze atrakcje w pobliżu

Agios Ioannis Beach: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Agios Ioannis Beach? Kliknij tutaj.