Agadir – nasze najbardziej polecane atrakcje

Agadir lub Taghazout: Rajska Dolina i góry Atlas z lunchem

1. Agadir lub Taghazout: Rajska Dolina i góry Atlas z lunchem

Odkryj naturalne baseny Paradise Valley podczas wycieczki z Agadiru lub taghazout z transportem w obie strony i lokalnym przewodnikiem. Odwiedź Miodową Szlak w Immouzar, popływaj w naturalnych basenach i poznaj piękno gór Atlas. Ulepsz swoje wrażenia, dodając lunch i zdjęcia zrobione na wydmach. Rozpocznij dzień od odbioru z hotelu w Agadirze i udaj się do Paradise Valley, oazy ze świeżymi, naturalnymi basenami otoczonymi palmami i zapierającymi dech w piersiach górami. Podróżując po okolicy, podziwiaj krajobrazy pełne maleńkich strumyków, górskich wąwozów i kąpieli w malowniczych wioskach. Po krótkiej wędrówce warto popływać w naturalnych basenach lub przeżyć przygodę i spróbować nurkowania z klifów. Po kąpieli zrelaksuj się, korzystając z transferu z powrotem do hotelu.

Z Agadiru lub Taghazout: ATV Quad Biking Safari Dunes Trip

2. Z Agadiru lub Taghazout: ATV Quad Biking Safari Dunes Trip

Twoja przygoda rozpocznie się od odbioru z hotelu, a następnie jazdy na południe od Agadiru do wioski Berberów, aby spotkać się ze swoim przewodnikiem. Po krótkim wprowadzeniu do technik jazdy quadem ATV i sesji praktycznych porad, będziesz gotowy, aby wskoczyć na swój quad ATV i rozpocząć swoją przygodę. Zobacz wyjątkowe krajobrazy, złote wydmy i drzewa arganowe. Podążaj za swoim przewodnikiem, aby przeżyć niesamowite wrażenia na quadach, które zabiorą Cię wysoko na południe od Agadiru, gdzie widoki Cię zachwycą. Jeśli szukasz dreszczyku emocji, to jest to sport dla Ciebie, Twój przewodnik z przyjemnością zrobi zdjęcia/filmy do Twojego albumu fotograficznego. Po wycieczce na quadach wróć do garażu, zanim wrócisz do hotelu.

Z Agadiru lub Taghazout: przejażdżka na wielbłądzie nad rzeką Flamingo z herbatą

3. Z Agadiru lub Taghazout: przejażdżka na wielbłądzie nad rzeką Flamingo z herbatą

Wyrusz na malowniczą wieczorną wycieczkę z Agadiru lub Taghazout. Jedź na wielbłądzie aż do pięknej Souss Massa w Agadirze i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki. Ciesz się transferem do hotelu i popijaj pyszną marokańską herbatę. Rozpocznij swoją przygodę od odbioru z hotelu. Skorzystaj z pomocy swojego przewodnika i poczuj kołysanie tych łagodnych zwierząt, gdy wyruszysz wzdłuż rzeki Souss i zajrzyj do pałacu królewskiego, zanim wyruszysz wzdłuż oceanu. Nawiąż kontakt z lokalną kulturą wraz z rodziną lub przyjaciółmi i odkryj, jak to było, gdy wielbłądy były głównym środkiem transportu w okolicy. Wypij filiżankę marokańskiej herbaty miętowej, a następnie wróć do hotelu.

Z Marrakeszu: całodniowa wycieczka do Agadiru

4. Z Marrakeszu: całodniowa wycieczka do Agadiru

Odkryj Agadir, miasto słynące z plaż, parków i sklepów, które gwarantują niezapomniane wrażenia w Maroku. Rozpocznij swoją przygodę o 7:30 i ciesz się malowniczą przejażdżką po marokańskiej wsi. Zrób szybki postój na śniadanie przed przyjazdem do Agadiru. Pierwszy przystanek: słynny park Crocoparc, w którym żyje 325 krokodyli nilowych. Udaj się do Agadir Ufla, stanowiska archeologicznego znajdującego się w Agadirze Oufla i podziwiaj panoramiczne widoki przed wizytą w niesamowitej kasbie Ufla. Następnie przeżyj piękną plażę Agadiru. Tutaj możesz odpocząć na ciepłych brzegach, popływać lub spróbować sportów wodnych. Przeglądaj promenady i zatrzymaj się na pyszny lunch. Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po słynnym suku (targu) i odwiedź spółdzielnię kobiet, która produkuje tradycyjny olej arganowy. Na koniec dotrzyj do przystani i przespaceruj się po komercyjnym porcie Agadiru, pełnym barów, restauracji i wyjątkowych atrakcji. Podziwiaj rzędy jachtów, zanim dołączysz do swojej grupy.

Agadir/Taghazout: wycieczka do Marrakeszu z licencjonowanym przewodnikiem

5. Agadir/Taghazout: wycieczka do Marrakeszu z licencjonowanym przewodnikiem

Wyrusz z Agadiru lub Taghazout wczesnym rankiem i udaj się na trasę z Agadiru do Marrakeszu. Po 3-godzinnej podróży z przystankami przekroczysz góry Atlas i dotrzesz do Marrakeszu. Na miejscu w Marrakeszu spotkasz się z miejscowym przewodnikiem i rozpoczniesz piesze zwiedzanie mediny (starego miasta w Marrakeszu). Na początek zatrzymasz się przed historycznymi murami Meczetu Księgarzy i przespacerujesz się po placu Dżami al-Fana.  Skorzystaj z możliwości zakupu biletu do pałacu Bahia. Jeśli chcesz odwiedzić pałace Bahia i Badii, opuść grupę i ustal z przewodnikiem miejsce zbiórki na lunch (niewliczony w cenę). Po zwiedzaniu z przewodnikiem będziesz mieć czas wolny, aby przejść się ulicami suku (miejscowego bazaru), negocjować ze sprzedawcami i znaleźć dobre miejsce, aby spróbować miejscowych przysmaków. Po lunchu spotkasz się ponownie z kierowcą, który zabierze Cię w podróż powrotną do Twojego hotelu w Agadirze, z planowaną godziną powrotu między 21.00 a 21.30.

Agadir lub Taghazout: pływanie i lunch w Atlasie Rajskiej Doliny

6. Agadir lub Taghazout: pływanie i lunch w Atlasie Rajskiej Doliny

Przeżyj cuda natury oazy w rajskiej dolinie podczas tej wycieczki z Agadiru. Przejdź przez drzewa migdałowe i palmy i podziwiaj czystą wodę wadi w drodze do berberyjskiej wioski Imouzzer. Wybierz opcję przejażdżki buggy przez pustynię i plażę do swojej wycieczki. Odbiór z hotelu rano. Przejdź przez wzgórza usiane drzewami arganowymi i obserwuj, jak krajobraz zmienia się w zieloną dolinę palm. Zanurz się w tej wspaniałej oazie i zobacz małe berberyjskie wioski, które przylegają do białych i różowych klifów. Podziwiaj spokojną turkusową rzekę, która przepływa przez serce skalistego kanionu i wskocz do wody, by popływać. Poświęć trochę czasu, aby zatrzymać się i obserwować nietkniętą przyrodę i docenić wszystko wokół ciebie, od ptaków po wiatr wiejący w gałęziach drzew migdałowych. Oddychaj świeżym powietrzem i ciesz się sposobem, w jaki światło odbija się od wody i kanionu. Dotrzyj do berberyjskiej wioski Imouzzer przed powrotem do miejsca zakwaterowania w Agadirze.

Agadir Maroko Przejażdżka na wielbłądzie wzdłuż rzeki Flamingo z herbatą

7. Agadir Maroko Przejażdżka na wielbłądzie wzdłuż rzeki Flamingo z herbatą

Ciesz się dwugodzinną przejażdżką na wielbłądzie o zachodzie słońca po lesie i rzece zamieszkanej przez flamingi. Jedź aż do pięknych wydm Agadiru w Maroku, skąd możesz podziwiać zapierające dech w piersiach widoki. Poczuj kołysanie się tych łagodnych zwierząt w towarzystwie doświadczonego przewodnika podczas wyprawy wzdłuż rzeki Souss i zajrzyj do pałacu królewskiego, a następnie udaj się w podróż wzdłuż oceanu. Przejażdżka na wielbłądzie to świetny sposób na poznanie lokalnej kultury w gronie rodziny lub przyjaciół. Przenieś się wehikułem czasu w przeszłość, kiedy wielbłądy były głównym środkiem transportu.

Agadir lub Taghazout: plaża na quadach i przejażdżka po wydmach i przekąski

8. Agadir lub Taghazout: plaża na quadach i przejażdżka po wydmach i przekąski

Poczuj dreszczyk emocji, jeżdżąc na quadach po plaży i wydmach przez regiony berberyjskie i tereny przedsaharyjskie, zwiedzając okolice agadiru w Maroku. delektuj się autentycznymi lokalnymi smakami, zasiadając do śniadania w stylu berberyjskim, podlewającego mou. Rozpocznij swoją przygodę z odbiorem z hotelu w Agadirze. Zrelaksuj się w drodze do wioski berberyjskiej, gdzie przywita Cię przewodnik. po krótkim wprowadzeniu na temat technik pojazdów terenowych i sesji treningowej wyrusz w podróż. Poczuj adrenalinę podczas jazdy po wsi, napotykając berberyjskie wioski i pola uprawne. wdychaj aromatyczne powietrze, przechodząc przez sady arganowe i figowe. będziesz mieć okazję spotkać mieszkańców podczas rejsu po słonecznych wydmach. Zatrzymaj się na domowe śniadanie w stylu berberyjskim i napij się tradycyjnej miętowej herbaty podawanej z olejem arganowym i Amlou (marokański dip z masłem orzechowym). Spróbuj lokalnego miodu z domowym chlebem. Odpocznij i naładuj baterie przed kontynuowaniem jazdy. Wróć do bazy ATV, gdzie będzie na Ciebie czekał kierowca, który zabierze Cię z powrotem do miejsca zakwaterowania w Agadirze.

Agadir Taghazout 4×4 Jeep Safari z lunchem kuskus i tadżin

9. Agadir Taghazout 4×4 Jeep Safari z lunchem kuskus i tadżin

Twoja przygoda rozpocznie się od odbioru z hotelu w Agadirze w Maroku. Udaj się do Sidi R'bat, 1 godzinę i 20 minut na południe od Agadiru, aby odkryć bezludne plaże i mielizny. Zatrzymaj się w wiosce rybackiej na dzikiej plaży Sidi r'bat, gdzie będziesz miał okazję zobaczyć rybackie jaskinie wykute w klifach. Następnie jedź piaszczystą trasą, podziwiając widok na Ocean Atlantycki. Następnie zatrzymasz się szybko przy Oued Massa, przybrzeżnej rzece o długości 120 km, położonej w Parku Narodowym Souss-Massa. Tutaj, jeśli będziesz mieć szczęście, zobaczysz migrujące ptaki, głównie ibisa łysego. Rzucisz także okiem na piękną tamę Oussed Bin Tachfine. Następnie przejdź się po starym, otoczonym murami mieście Medina i przeglądaj. Następnie przejazd w kierunku Gór Atlas, aby w miejscowym domu berberyjskim zjeść tradycyjny lunch (tajine, kuskus i owoce sezonowe), z możliwością również dań wegetariańskich. Po obiedzie możesz swobodnie wędrować po małych wydmach Sahary, aby robić zdjęcia. Możesz także zostać sfotografowany podczas krótkiej przejażdżki na wielbłądzie.

Wycieczka z przewodnikiem po rajskiej dolinie Agadiru z lunchem

10. Wycieczka z przewodnikiem po rajskiej dolinie Agadiru z lunchem

Poznaj cuda natury oazy w Paradise Valley podczas wycieczki z przewodnikiem z Agadiru. Przejdź przez drzewa migdałowe i palmy i podziwiaj czystą wodę wadi w drodze do berberyjskiej wioski Imouzzer. Ciesz się opcjonalnymi zajęciami, takimi jak safari buggy, przejażdżka quadem i przejażdżka na wielbłądzie. Po odbiorze z hotelu przejdź przez wzgórza usiane drzewami arganowymi. Obserwuj, jak krajobraz zmienia się w dolinę palm. Zanurz się w przepięknych widokach, zobacz małe wioski berberyjskie i podziwiaj ogród botaniczny. Zjedz śniadanie (jeśli wybrano taką opcję) przed kontynuowaniem podróży. Dotrzyj do spokojnej turkusowej rzeki przepływającej przez serce skalistego kanionu. Wskocz do kąpieli i obserwuj nietkniętą przyrodę. Doceniaj wszystko wokół siebie, od ptaków po wiatr wiejący w gałęziach migdałowców. Po kąpieli odwiedź berberyjską wioskę Imouzzer, a następnie wróć do swojego miejsca zakwaterowania w Agadirze.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Agadir
Zrelaksuj się na plaży i odkryj nadmorską promenadę pełną tętniących życiem restauracji i barów.

Najciekawsze atrakcje

Agadir: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 800
Sortuj wg::

Niezwykłe doznania

Agadir: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Agadir

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Agadir

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Agadir to:

Marrakesz

Agadir: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Agadir? Kliknij tutaj.

Agadir: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 2642 opinii

Houcine a tout d'un doskonały przewodnik pour votre journée à Paradise Valley. Il est ponctuel, il s'adapte à la langue de chacun, est très sympathique et pret à aider toutes les personnes qu'il croise dans son chemin. Nous avons commencé par le jardin botanique avec visite d'une coopérative. Les femmes étaient d'une extrême gentillesse et j'ai beaucoup apprécié que personne ne se sente obligé d'acheter quelque wybrał. Ensuite nous sommes allés à la rajska dolina, où Houcine nous a emmené dans un endroit calme avec une très belle piscine naturelle. C'était vraiment une excellente demi-journée.

Było niesamowicie! Akram wykonał fantastyczną robotę i powiedział nam wszystko, co musimy wiedzieć, od oleju argonowego po samo miasto Marrakesz. Zanim dotarliśmy do Marrakeszu, wiedzieliśmy o nim prawie wszystko. Dzięki niemu! Doradzał też, jak reagować na niektórych sprzedawców i jak zachować ostrożność. Podróż tam była bardzo płynna i relaksująca. Całe doświadczenie z 10/10 tylko jednego niegrzecznego pasażera musiało to zepsuć.

Odwiedziliśmy wiele pięknych wiosek i miejsc, nasz gospodarz Mohammed był bardzo miły i opowiedział nam wiele o kulturze Berberów i odpowiedział na wszystkie nasze pytania. Obiad był bardzo smaczny! Mimo, że wielokrotnie zatrzymywaliśmy się, żeby zwiedzać różne miejsca, wcale nie było to męczące, ponieważ robiliśmy sobie przerwy i mogliśmy odpocząć w samochodzie. Polecamy w 100%!

Doskonały. Wspaniałe powitanie, przewodnik bardzo uważny na życzenia. Spacer jest wspaniały. Klacze są piękne, a do koni czujemy miłość. Mieliśmy prawo do ballady o zachodzie słońca. Mój mąż był w stanie towarzyszyć mi w wyjeździe i przyjeździe (zdjęcia). Dziękuję tysiąc razy. Powtórka bez wahania.

Ciekawa atrakcja dla ludzi z Europy możliwość zobaczenia zwierząt w naturalnym środowisku polecam dla dorosłych jak i rodziców z dziećmi