Atrakcje i wycieczki Agadir

Zrelaksuj się na plaży i odkryj nadmorską promenadę pełną tętniących życiem restauracji i barów.

Często zadawane pytania dotyczące: Agadir

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Agadir?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Agadir

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Agadir to:

Taghazout

Agadir: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Agadir? Kliknij tutaj.

Agadir: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 1883 opinii

Bardzo pozytywne doświadczenie z naszym bardzo dobrym i opiekuńczym kierowcą Isail A także bardzo rozważną jazdą Pojechaliśmy najpierw do Rajskiej Doliny, piękne widoki między palmami i górami Niestety od dwóch lat jest sucho i powinno to być wyszczególnione w prezentacji wycieczki. jest mało wody, a pływanie można zrobić tylko po ładnym stromym zejściu.Słodka Isail wypożyczyć deskę surfingową, abyśmy mogli robić zjazdy po wydmach.Piękne doświadczenie

Było niesamowicie! Akram wykonał fantastyczną robotę i powiedział nam wszystko, co musimy wiedzieć, od oleju argonowego po samo miasto Marrakesz. Zanim dotarliśmy do Marrakeszu, wiedzieliśmy o nim prawie wszystko. Dzięki niemu! Doradzał też, jak reagować na niektórych sprzedawców i jak zachować ostrożność. Podróż tam była bardzo płynna i relaksująca. Całe doświadczenie z 10/10 tylko jednego niegrzecznego pasażera musiało to zepsuć.

Odwiedziliśmy wiele pięknych wiosek i miejsc, nasz gospodarz Mohammed był bardzo miły i opowiedział nam wiele o kulturze Berberów i odpowiedział na wszystkie nasze pytania. Obiad był bardzo smaczny! Mimo, że wielokrotnie zatrzymywaliśmy się, żeby zwiedzać różne miejsca, wcale nie było to męczące, ponieważ robiliśmy sobie przerwy i mogliśmy odpocząć w samochodzie. Polecamy w 100%!

Kiedy zarezerwowaliśmy tę wycieczkę, była to połowa ceny, którą oferował Tui, z dokładnie taką samą trasą. Nie zawiedliśmy się. Zostaliśmy odebrani z naszego hotelu wcześnie i wróciliśmy około 21, więc był to cały dzień, ale na pewno warto. Restauracja, w której zatrzymaliśmy się na lunch, była piękna i oferowała wspaniałe widoki z tarasu na dachu.

Doskonały. Wspaniałe powitanie, przewodnik bardzo uważny na życzenia. Spacer jest wspaniały. Klacze są piękne, a do koni czujemy miłość. Mieliśmy prawo do ballady o zachodzie słońca. Mój mąż był w stanie towarzyszyć mi w wyjeździe i przyjeździe (zdjęcia). Dziękuję tysiąc razy. Powtórka bez wahania.