Wybierz daty

Afsluitdijk

  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 1
Sortuj według:

Afsluitdijk: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Afsluitdijk? Kliknij tutaj.

Afsluitdijk: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 409 opinii

Dokładnie tak, jak opisano na stronie, a pogoda nam się poszczęściła! Wioska była piękna i masz mnóstwo czasu, aby cieszyć się nią, jak chcesz. Jedyne, co powiem, to to, że zatrzymanie się na otaczającej grobli wydawało mi się trochę bezcelowe, ponieważ nie wolno im już zatrzymywać się na samym pliku, ale raczej tuż po nim. I zatrzymujesz się gdzieś, gdzie tak naprawdę nie możesz tego zobaczyć. Ale to nie jest wielka sprawa, ponieważ prawdziwym powodem, dla którego tam jesteś, jest Geithoorn.

Świetny dzień Trochę niezorganizowane wsiadanie do autobusów Pierwszy przystanek nie był świetny - strata czasu na zakup czegoś do łazienki Miasto Gliethorn było świetne. Byliśmy na pierwszym rejsie łodzią. Wyobrażam sobie, że inni się nie zgodzą, ponieważ musieli czekać godzinę na przejażdżkę łodzią Ładne restauracje na nabrzeżu Świetny dzień ogólnie?

Trasa jest dobra, aby zobaczyć styl życia Giethoorn

Wycieczka trwa 2-3 godziny w autobusie bez napojów i przekąsek, aw autobusie nie ma toalety. Ale ogólnie dobrze jest zobaczyć wioski Giethoorn i przewodnik jest dobry do wyjaśnienia. Jednogodzinna wycieczka po kanałach w Amsterdamie, którą warto zrobić w ciągu dnia, pozwala zobaczyć więcej niż noc. (Wziąłem około 18:30, a niektóre budynki nie widziały)