Atrakcje i wycieczki
Adeje

Na południowym wybrzeżu Teneryfy znajdziesz piaszczyste plaże, wieloryby i sporty wodne.

Wszystkie atrakcje

Adeje – nasze najbardziej polecane atrakcje

Teneryfa: góra Teide z kolejką linową i transportem

Teneryfa: góra Teide z kolejką linową i transportem

Weź udział w całodniowej wycieczce z Santa Cruz de Tenerife do Parku Narodowego Teide, gdzie znajduje się najwyższy szczyt Hiszpanii – Teide. Skorzystaj z odbioru z hotelu, a następnie udaj się do parku i odkrywaj jego księżycowe krajobrazy. Wjedź kolejką linową na szczyt i poświęć czas wolny na podziwianie widoków. Skorzystaj z odbioru z wybranej lokalizacji i odwiedź największy park narodowy na Wyspach Kanaryjskich. Podziwiaj wulkaniczny krajobraz dzięki biletowi na przejazd kolejką gondolową na górę Teide. Zrezygnuj z samochodu i przyczyń się do ochrony przyrody wulkanu Teide. Zdecyduj się na transport grupowy, aby uniknąć tłumów w strefach parkingowych na terenie parku. Dzięki temu pomożesz chronić przyrodę. Udaj się do dolnej stacji, wsiądź do gondoli kolejki linowej i rozpocznij 8-minutową podróż na najwyższy szczyt Hiszpanii. Górna stacja kolejki znajduje się na wysokości 3555 m n.p.m. i tam rozpoczynają się 3 ciekawe szlaki, które z pewnością zainteresują miłośników wędrówek. Szlakami dojdziesz do punktów widokowych Pico Viejo i La Fortaleza, skąd można podziwiać wspaniałe widoki na północ i południe wyspy. Szlak Telesforo Bravo prowadzi do najwyższego punktu wulkanu na wysokości 3718 metrów n.p.m. Aby móc wejść na szczyt, należy odpowiednio wcześniej uzyskać pozwolenie.

Costa Adeje: rejs z obserwowaniem wielorybów i delfinów, jedzeniem oraz odbiorem

Costa Adeje: rejs z obserwowaniem wielorybów i delfinów, jedzeniem oraz odbiorem

Weź udział w tym wspaniałym rejsie katamaranem, by poznać malownicze południowe wybrzeże Teneryfy. Odpręż się, zjedz na pokładzie wyśmienity lunch i wypatruj miejscowej fauny oraz flory. Załoga zwróci Twoją uwagę na rozmaite dzikie zwierzęta, w tym na delfiny, wieloryby i wędrowne ptaki. Skorzystaj z usługi odbioru i wypłyń z przystani Puerto Colón. Wysłuchaj instruktażu na temat bezpieczeństwa i rozpocznij obserwację zwierząt. Wykorzystaj okazję, by poznać fantastyczne gatunki morskich stworzeń. Członkowie załogi przybliżą Ci każdy z nich i przedstawią ciekawostki dotyczące lokalnego środowiska. Po zakończeniu obserwacji zwierząt wyrusz w stronę zatoki przy plaży Playa de Diego Hernandez. Zażyj relaksu na siatkach do opalania lub orzeźwij się, wskakując do czystej wody. Delektuj się orzeźwiającym napojem i wybornym ryżem przyrządzonym w stylu kanaryjskim. Zabierz ze sobą sprzęt do nurkowania z rurką, by podziwiać kolorowe ryby. Jeśli dopisze Ci szczęście, uda Ci się dostrzec jednego lub dwa żółwie. Na koniec wróć do przystani Puerto Colón, która sąsiaduje z wybrzeżem Costa Adeje. Z tego miejsca roztaczają się fantastyczne widoki na okolicę, w tym na szczyt wulkaniczny Teide.

Teneryfa: Zachód słońca i obserwacja gwiazd w Parku Narodowym Teide

Teneryfa: Zachód słońca i obserwacja gwiazd w Parku Narodowym Teide

Będziesz podziwiać zachód słońca nad wyspami La Palma, La Gomera i El Hierro z punktu widokowego (1400 m wysokości), tuż przy strumieniu lawy z erupcji wulkanu odnotowanej w dzienniku okrętowym Krzysztofa Kolumba w 1492 roku. Każdy zachód słońca jest inny! Możesz świętować to wyjątkowe doświadczenie i robić zdjęcia pięknych kolorów nieba ze słońcem świecącym przez kieliszek Cava (hiszpańskie wino musujące), które zapewniamy. Po zachodzie słońca przeniesiemy się do innego pięknego punktu widokowego tuż poniżej 2000 m, aby obserwować gwiazdy. Nasi przewodnicy pokażą Ci gwiazdy, konstelacje i planety za pomocą wskaźnika laserowego i swoich umiejętności opowiadania historii. Wyjaśnimy Ci, jak znaleźć Gwiazdę Polarną, Gwiazdę Północną, używając asteryzmu w Wielkiej Niedźwiedzicy i jak znaleźć galaktykę Andromedy za pomocą wielkiego kwadratu Pegaza, a wszystko to podczas nauki mitologii greckiej. Będziesz także cieszyć się szczegółami planet, galaktyk, mgławic i gromad gwiazd przez 12-calowy teleskop Dobsona, który zapewniamy. W zależności od pory roku, zobaczysz: - Księżyc, który będzie głównym obiektem na niebie w dniach poprzedzających pełnię (w tym celu co miesiąc obowiązują oferty specjalne) - planety i ich cechy, takie jak pierścienie Saturna i księżyce galileuszowe wokół Jowisza, gdy są widoczne na niebie (w miesiącach letnich i jesiennych), - piękne galaktyki, mgławice i gromady gwiazd, takie jak Plejady, znane również jako Siedem Sióstr w gwiazdozbiorze Byka (zimą). Zrobimy zdjęcia gościom indywidualnie przy użyciu technik astrofotografii, które pokażą koc gwiazd nad tobą. Bezpłatnie! Zabierz do domu wspaniałe wspomnienia z ciemnego nieba Teneryfy!

Teneryfa: Zachód słońca i obserwacja gwiazd w Parku Narodowym Teide

Teneryfa: Zachód słońca i obserwacja gwiazd w Parku Narodowym Teide

Przygotuj się na zachwyt krajobrazem, widokami, zachodami słońca i czystym, wypełnionym gwiazdami niebem Parku Narodowego Teide, w którym znajduje się góra Teide (El Teide), najwyższy punkt w Hiszpanii i trzecia najwyższa struktura wulkaniczna na świecie. Wybierając obserwację gwiazd z Night Skies Tenerife, zabierzemy Cię w hipnotyzującą podróż odkrywczą. Dołącz do naszych przyjaznych przewodników-ekspertów, aby doświadczyć najbliższego spojrzenia na nasz wszechświat, korzystając z najnowszych laserów i teleskopów o dużej mocy, odrobiny nauki i poczucia humoru. Nasze gwiezdne safari na nocnym niebie to kompleksowa atrakcja dla wszystkich. Obejmująca posiłek w autentycznej kanaryjskiej restauracji w drodze na górę, a także zatrzymanie się na niesamowity zachód słońca nad Morzem Chmur, nasza aktywność jest wprowadzeniem do nocnego nieba, gwiazd i Wszechświata. Obejmuje ona korzystanie z teleskopów z przewodnikiem do obserwacji nocnego nieba widocznych planet, Księżyca, gwiazd, galaktyk i nie tylko. Dołącz do nas i wybierz się na safari po nocnym niebie z naszymi laserami, korzystając z konstelacji i szczegółowych wyjaśnień nauki i mitologii przez doświadczonych przewodników astronomicznych. Będąc na Teneryfie, nasze wycieczki astronomiczne są idealną wycieczką dla wczasowiczów, wykorzystującą fakt, że Teneryfa jest jednym z najlepszych miejsc na świecie zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów astronomii. Naszym celem jest, aby obserwowanie nieba sprawiało Ci przyjemność i było dla Ciebie łatwe. Mamy nadzieję, że damy Ci jak najwięcej momentów WOW!

Adeje: Obserwacja wielorybów i delfinów z lunchem i pływaniem

Adeje: Obserwacja wielorybów i delfinów z lunchem i pływaniem

Wypłyń w poszukiwaniu wielorybów i delfinów w ich naturalnym środowisku podczas relaksującego rejsu. Obserwuj świat pod falami za pomocą podwodnych okien i ciesz się jedzeniem i napojami na pokładzie. Wybierz pomiędzy wycieczką 3-godzinną a 4,5-godzinną. Podróżuj wzdłuż południowego wybrzeża Teneryfy, podczas 4-5-godzinnego rejsu dotrzesz do spektakularnego Acantilado de los Gigantes i zatoki Masca. Podziwiaj spektakularne klify osiągające wysokość 600 metrów. Podczas 3-godzinnego rejsu zabierzemy Cię do krystalicznie turkusowych wód Zatoki Diego Hernandez na lunch i przerwę na pływanie. Zatrzymaj się, aby cieszyć się relaksującą kąpielą w spokojnych wodach zatoki. Rozkoszuj się zimnym piwem lub szklanką sangrii i lunchem na pokładzie. W cenę tej wycieczki wliczony jest bezpłatny lunch i napoje (piwo, sangria, napoje bezalkoholowe, sok i woda). Ciesz się pięknymi widokami na południową Teneryfę w drodze powrotnej do portu w Puerto Colon.

Costa Adeje: minirejs łodzią podwodną z wielorybami i delfinami

Costa Adeje: minirejs łodzią podwodną z wielorybami i delfinami

Odkryj majestatyczne, wesołe wieloryby i delfiny podczas rejsu katamaranem z Puerto Colón. Wskocz na pokład swojego stylowego katamaranu z podwodnymi stacjami widokowymi. Wybierz miejsce na pokładzie, aby zobaczyć wiele atrakcji dostępnych w sklepie podczas tej wycieczki. Gdy wypłyniesz z portu, Twoja profesjonalna załoga wykorzysta swoją lokalną wiedzę do śledzenia rodzin wielorybów i delfinów, które żyją w pobliżu wyspy przez cały rok. Posłuchaj przemówienia wprowadzającego swojego przewodnika, w tym demonstracji kamizelek bezpieczeństwa. Płyń wzdłuż wybrzeża Adeje, gdzie stada pełnych werwy delfinów i grup pilotów są częstym widokiem. Jeśli masz szczęście je dostrzec, spędź kilka minut pod pokładem i obserwuj je z punktu obserwacyjnego pod powierzchnią wody. Łódź wróci do Puerto Colon, a jeśli zarezerwowałeś transfer, autobus zabierze Cię z powrotem do miejsca odbioru.

Teneryfa: Rejs z obserwacją wielorybów i delfinów wikingów

Teneryfa: Rejs z obserwacją wielorybów i delfinów wikingów

Wybierz się na przygodę na statku wikingów na południowym wybrzeżu Teneryfy i spędź niezwykłe wakacje na pokładzie Ragnarok. Wypłyń z portu Los Cristianos, aby spotkać delfiny i wieloryby. Każda wyjątkowa chwila na statku zostaje uwieczniona przez fotografa. Pokład Twojego statku został zaprojektowany z myślą o Twoim komforcie i bezpieczeństwie. Przestrzeń dla każdego gościa, wysokiej jakości nagłośnienie i wielojęzyczna załoga są zawarte w Twojej wycieczce. Jeśli chcesz, skorzystaj z okazji, by przebrać się w stroje z epoki wikingów i cofnąć się do czasów wielkich wojowników. Dzielni Wikingowie będą Ci towarzyszyć przez cały rejs i pokażą sprzęt Wikingów. Ze względu na niezwykły klimat i odległość między wyspą La Gomera a Teneryfą, istnieje duża szansa na zobaczenie podczas podróży delfinów i wielorybów. Ssaki te często pływają wzdłuż statku, niemal dotykając burt, dzięki czemu każdy może zrobić niezapomniane zdjęcia.

Teneryfa: wieloryby i delfiny z napojami i przekąskami

Teneryfa: wieloryby i delfiny z napojami i przekąskami

Podczas rejsu jachtem podziwiaj czyste lazurowe wody południowej Teneryfy na Wyspach Kanaryjskich. Miej dużo miejsca na pokładzie, aby cieszyć się niezakłóconym widokiem na lokalną przyrodę i spektakularne wybrzeża. Obszar wokół Wysp Kanaryjskich złożył wniosek o wpisanie go na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Odkryj, dlaczego ta część świata jest tak ukochana. Zwróć uwagę na delfiny i wieloryby bawiące się przy jachcie, a powyżej na ptactwo. Zobacz po drodze najbardziej zaludnione miejsca delfinów i wielorybów. Po wypłynięciu na otwarte wody zakotwicz w zacisznej zatoce i popływaj z żółwiami lub po prostu zrelaksuj się i ciesz się dołączonymi przekąskami i napojami. Posłuchaj o okolicy i nie krępuj się zadawać pytań.

Teneryfa: Całodniowa wycieczka z odbiorem z Parku Narodowego Teide

Teneryfa: Całodniowa wycieczka z odbiorem z Parku Narodowego Teide

Odkryj różnorodną geografię i geologię Teneryfy w ramach tej całodniowej wycieczki po 4 różnych typach krajobrazów wokół najwyższej góry wyspy. Po odbiorze z hotelu udaj się do Parku Narodowego Teide i na górę Teide, która stanowi dziedzictwo narodowe. Zachwyć się zapierającymi dech w piersi widokami na zachodnie wybrzeże wyspy. Przejedź przez rozmaite miejscowości, w tym Vilaflor. Zobacz wspaniałe sosnowe lasy przed dotarciem na płaskowyż wulkanu. Zobacz księżycowy krajobraz, który posłużył za plan filmowy w takich produkcjach jak „Planeta małp” i „Starcie tytanów”. Przejedź przez dolinę Orotava do miasta Icod de los Vinos, które słynie z win. Zobacz legendarne drzewo smocze, które jest znane ze swoich mistycznych mocy. Zatrzymaj się na typowy dla Wysp Kanaryjskich lunch (na własny koszt), a następnie udaj się do Garachico – miasteczka, które zostało zniszczone w 1706 roku w wyniku erupcji wulkanu. Później doświadczysz magii miejscowości Masca i zachwycisz się widokiem na wyspę La Gomera. Miejscowość Masca, którą zamieszkuje zaledwie około 120 osób, stanowiła niegdyś kryjówkę dla piratów i ich łupów skradzionych ze statków przy La Gomerze. Przejedź obok ogromnych klifów Los Gigantes, a następnie udaj się z powrotem do swojego hotelu.

Teneryfa: Paralotniarstwo z krajowym mistrzem paralotniarstwa

Teneryfa: Paralotniarstwo z krajowym mistrzem paralotniarstwa

Lot paralotnią nad Teneryfą z doświadczonym przewodnikiem. Twój przewodnik, Daniel Crespo, jest krajowym mistrzem paralotni, więc będziesz w bezpiecznych rękach podczas paralotni. Rozpocznij aktywność od odprawy bezpieczeństwa dotyczącej startu, lądowania i paralotniarstwa. Lot będzie trwał 20-30 minut. Trasa będzie się różnić w zależności od warunków pogodowych. Niektóre trasy będą obejmować loty nad wąwozami. Inne obejmują latanie nad grzbietem Conde. Lot zwykle kończy się nad wybrzeżem Adeje. Zbliżając się do lądowiska na plaży, będziesz miał okazję wykonać akrobacje lub spróbować pilotować paralotnię.

Często zadawane pytania dotyczące: Adeje

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Adeje?

Najlepsze atrakcje to:

Adeje: zobacz wszystkie najważniejsze atrakcje

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Adeje

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Adeje to:

Adeje – zobacz wszystkie wycieczki całodniowe i wyprawy na GetYourGuide

Jakie są najlepsze niedrogie wycieczki w: Adeje?

Oto najlepsze atrakcje w: Adeje, gdy masz ograniczony budżet:

Adeje – zobacz wszystkie niedrogie atrakcje na GetYourGuide

Adeje: Najciekawsze atrakcje

Adeje: Wycieczki i bilety

Hiszpania: Ciekawe miejsca

Adeje: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Adeje? Kliknij tutaj.

Adeje: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(8831 recenzji)

Piękne widoki zapierające dech w piersiach. Autokar z klimatyzacją. Przewodnik bardzo sympatyczny Pan ,który przekazał dużo wiadomości a dla Pana kierowcy wielki szacun i brawa bo prowadził autobus po waskiej drodze czy uliczkach doskonale bezpiecznie.

Wspaniały przewodnik Byliśmy jedynymi anglojęzycznymi wśród niemieckich turystów Wcale tego nie odczuliśmy Wrażenia z Teide niesamowite Wszystko zgodne z opisem Widoki ze szczytu porażające. Wspaniała wyprawa 😀

Pomimo że nie było warunków żeby wjechać na szczyt kolejką wszystko było super pan przewodnik super udzielał konkretnych informacji

Świetna wycieczka, perfekcyjnie przygotowany przewodnik, który podczas całej podróży tłumaczył wszystkie szczegóły wycieczki.

Bardzo miła i pomocna obsługa oraz udany wyjazd z dziećmi.