Adeje

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Adeje: największe atrakcje

Adeje: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Adeje? Kliknij tutaj.

Adeje: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 5537 opinii

Bardzo "pro" obsługa i całkowicie zgodna z tym, co zostało ogłoszone. Kompetentna i dobrze zorganizowana kadra, ze szczególnym wyróżnieniem dla wielojęzycznego moderatora i udzielającego wielu informacji. Bardzo wygodna łódź, z otwartym pokładem i zadaszonym pokładem, co pozwala wybrać ilość słońca i wiatru, jaką chcesz otrzymać. Przeszklenie kadłuba umożliwiające widzenie pod wodą to prawdziwy plus, gdy ryby zbliżają się, co miało miejsce przy kilku okazjach (delfiny, „karłowate” wieloryby). Po minięciu hiper-zurbanizowanego obszaru południowo-zachodniego wybrzeża, od Los Gigantes po wąwozy Masca, krajobraz staje się naprawdę imponujący i wspaniały.

Bardzo sympatyczny Pan kapitan, super wycieczka, dużo ciekawych informacji. Zobaczyliśmy wieloryby, popływaliśmy w zatoce, zjedliśmy smaczne kanapeczki i napiliśmy się szampana. Bardzo fajna przygoda. Polecam każdemu.

Zabawna wycieczka z dedykowanym przewodnikiem ceremonii. Wszystkie oczekiwania są spełnione i widzimy Walenie i Delfiny. Polecam spędzić poranek.

Przecudowne uczucie, widoki zapierające dech w piersiach! Pływanie w zatoce Masca jest wspaniałe

można było zobaczyć kilka grindwali. To było wspaniałe doświadczenie