Adeje
Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Adeje: Najciekawsze atrakcje

Wyświetl wszystkie pod hasłem „Adeje”

Adeje: Co mówią inni?

Od samego początku do końca rejs był wspaniałym przeżyciem. 4,5 godziny wydaje się długim czasem, ale minęło nam błyskawicznie! Niedługo po wypłynięciu napotkaliśmy rodzinę małych wielorybów, wkrótce potem duże stado delfinów. (Przypuszczam, że na łodzi używają sonaru do ich lokalizacji, żeby zwiększyć prawdopodobieństwo napotkania). Niesamowite przeżycie móc samemu obserwować ich wyczyny, zabawy i ściganie się z łodzią. Duże wrażenie robi dopływanie do kilkusetmetrowych pionowych ścian Los Gigantes. Dopływamy do zatoczki, za którą zlokalizowana jest najmniejsza i najbardziej odosobniona (ponoć) wioska na Teneryfie - Masca. Tam mamy 45-60 min. przerwy (tak mi się wydaje, naprawdę nie patrzyłem na zegarek) na obiad i pływanie. Posiłek całkiem smaczny. Potem płyniemy jeszcze wzdłuż klifów, po czym zawracamy i wpływamy do portu o zachodzie słońca. Cała załoga uczynna, życzliwa, przewodnik nawija w kilkunastu językach, ale nie zagaduje na śmierć pasażerów. Zdecydowanie warte tych pieniędzy

Zachwycająca wyprawa! Dwie godziny minęły momentalnie i pełen sukces bo widzieliśmy z bliska całe rodziny delfinów, które płynęły tuż przy katamaranie przez długie chwile, dosłownie na wyciągnięcie ręki! Były też wieloryby w nieco dalszej odległości. Jak ktoś liczy na suto zastawiony stół z przekąskami i napojami do wyboru i imprezą na łodzi, to będzie rozczarowany. Jeśli jednak chcecie naprawdę zobaczyć zwierzęta w ich naturalnym srodowisku, jak my, to rewelacyjna oferta i atrakcyjna cenowo!

Niesamowicie jest zobaczyć te piękne stworzenia, jednak bardzo krótko trwał postój na ich podziwianie. W cenie wycieczki miały być napoje ale trzeba było się o nie upomniec a następnie z nieco niesmaczną miną załogi Otrzymac :/ agresywna sprzedaż zdjęć zrobionych turystom tuż po wejściu na łódź razi (wszystko byłoby dobrze gdyby zaistniał jasny przekaz - co i za ile oraz dobra jakość zdjęć. TU niestety stawiają Cię przed faktem dokonanym). MIMO wszystko obsługa mile nastawiona do klientów.

Wycieczka była fantastyczna! Pani przewodnik bardzo komunikatywna, bardzo dużo nam opowiedziała - zarówno o samym wulkanie, jak i o całej wyspie. Objechaliśmy też inną trasą na wulkan, inną z powrotem, co było dodatkową atrakcją, bo mogliśmy zobaczyć inną stronę wyspy. Nie żałujemy ani jednej wydanej złotówki :)

Teneryfa: wycieczka na górę Teide Autor: Anita, 11.10.2020

Polecamy wszystkim rejs z obserwacja delfinów, my trafiliśmy wspaniale bo bylo ich cale mnóstwo, Los Gigantes robi naprawdę wrażenie, w tych pięknych okolicznościach serwowany jest lunch. Załoga bardzo serdeczna. Wspomnienia zostaną na całe życie. Dziękujemy