Adeje

Gib dein Wunschdatum ein, um verfügbare Aktivitäten anzuzeigen

Adeje: największe atrakcje

Sightseeing in Adeje

Möchten Sie alle Aktivitäten in Adeje entdecken? Sehen Sie hier die vollständige Liste.

Adeje: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 4819 opinii

Zachwycająca wyprawa! Dwie godziny minęły momentalnie i pełen sukces bo widzieliśmy z bliska całe rodziny delfinów, które płynęły tuż przy katamaranie przez długie chwile, dosłownie na wyciągnięcie ręki! Były też wieloryby w nieco dalszej odległości. Jak ktoś liczy na suto zastawiony stół z przekąskami i napojami do wyboru i imprezą na łodzi, to będzie rozczarowany. Jeśli jednak chcecie naprawdę zobaczyć zwierzęta w ich naturalnym srodowisku, jak my, to rewelacyjna oferta i atrakcyjna cenowo!

Niesamowicie jest zobaczyć te piękne stworzenia, jednak bardzo krótko trwał postój na ich podziwianie. W cenie wycieczki miały być napoje ale trzeba było się o nie upomniec a następnie z nieco niesmaczną miną załogi Otrzymac :/ agresywna sprzedaż zdjęć zrobionych turystom tuż po wejściu na łódź razi (wszystko byłoby dobrze gdyby zaistniał jasny przekaz - co i za ile oraz dobra jakość zdjęć. TU niestety stawiają Cię przed faktem dokonanym). MIMO wszystko obsługa mile nastawiona do klientów.

Zarówno guide jak i kierowca- obaj wykonywali swoją prace bardzo dobrze, a nawet z lekkim nadmiarem (drobne humoreski). Na moją ocenę niewątpliwie wpływ miała fantastyczna pogoda dla wycieczki na Teide i do Masca. Podobno to nie zawsze się zdarza. No i błyskawiczne załatwienie zmiany rezerwacji z 9 na 10.04. Za to jestem Biuru bardzo wdzięczny i będe polecać usługi.

Wycieczka była fantastyczna! Pani przewodnik bardzo komunikatywna, bardzo dużo nam opowiedziała - zarówno o samym wulkanie, jak i o całej wyspie. Objechaliśmy też inną trasą na wulkan, inną z powrotem, co było dodatkową atrakcją, bo mogliśmy zobaczyć inną stronę wyspy. Nie żałujemy ani jednej wydanej złotówki :)

Było super, widzieliśmy wieloryby, delfiny, pływały one wszystkie blisko nas, super zabawa. Dwie godziny pełne jazdy bez trzymanki, a właściwie płynięcia (Haha).