Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Wycieczka z przewodnikiem

Wenecja: lokalny targ rybny z Cicchetti, lunchem i winem

Wenecja: lokalny targ rybny z Cicchetti, lunchem i winem

Od 352,65 zł za osobę

Ta lokalna wycieczka kulinarna w Wenecji zabierze Cię przez serce miasta, targ rybny Rialto. Dowiesz się także o historii i tradycjach, które wpłynęły na współczesne życie Wenecjan.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 3 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odkryj wenecką kulturę kulinarną z lokalnym przewodnikiem
 • Dowiedz się o historii i znaczeniu największego otwartego rynku w Wenecji
 • Dowiedz się, jak rozpoznać świeże ryby i produkty na rynku oraz jak rozpoznać dobre lokalne restauracje
 • Ciesz się pyszną i typową wenecką kuchnią z winem
Pełny opis
Podczas tej wycieczki usłyszysz swojego przewodnika opowiadającego historie o wielowiekowej weneckiej kulturze winiarni i odwiedzisz jedne z najbardziej znanych barów i restauracji w mieście. Wypróbuj lokalne ulubione i baw się anegdotami z lokalnego przewodnika. Odwiedź obszar, który kiedyś był latarnią morską dla weneckiego imperium, targ Rialto. Teraz jest to jedno z najciekawszych i najbardziej ekscytujących miejsc do odwiedzenia podczas pobytu w Wenecji. Jeśli nie pijesz wina, istnieje wiele alternatyw, a także wiele różnych opcji jedzenia, które zadowolą każdego. Istnieje około 15 różnych degustacji, w tym lunch w słynnej restauracji, reprezentatywnej dla tego, co na co dzień jedliby Wenecjanie. Dowiesz się również, jak zamawiać jedzenie i wino jak miejscowi w Wenecji, jak rozpoznać wysokiej jakości restauracje w przeciwieństwie do bardziej turystycznych, a także historię i tradycje oraz dlaczego Cicchetti jest tak sławne w Wenecji. Podczas wycieczki udasz się do starożytnej winiarni, która kiedyś była odwiedzana przez słynną Casanovę i ma wspaniały wybór Chicchetti (jeśli będą zamknięte w dniu, w którym zarezerwowałeś alternatywę, zostanie zapewniona). Następnie udaj się do innych wspaniałych barów, z których każdy ma własną unikalną historię do opowiedzenia. Następnie zjedz lunch w słynnej restauracji z daniami sezonowymi. Latem koniecznie spróbuj lody w rzemieślniczym sklepie z lodami, aby zakończyć wycieczkę słodką nutą.
Wliczone w cenę
 • kulinarna wycieczka z przewodnikiem
 • Jedzenie i napoje
 • Dodatkowe jedzenie i napoje, które nie są częścią wycieczki
 • Napiwki

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Przed fontanną obok kościoła San Giacomo Di Rialto (na szczycie kościoła znajduje się duży zegar z XVI wieku, który można zobaczyć z zewnątrz). Kościół ten znajduje się bardzo blisko mostu Rialto po stronie San Polo. Po dotarciu do mostu Rialto jest to około 30 sekund

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co należy przynieść

 • Wygodne obuwie

Co trzeba wiedzieć

 • Prosimy o poinformowanie firmy co najmniej 48 godzin przed wycieczką o swoich alergiach lub ograniczeniach dietetycznych, aby mogli jak najlepiej dostosować się do Ciebie.
Opinie klientów

Ogólna ocena

5 /5

na podstawie 3 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  5/5
 • Jakość/cena
  4,5/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Bardzo dobra wycieczka. Znaliśmy już główne miejsca w Wenecji, a ta wycieczka pozwoliła nam odkryć nowe strony miasta. Anna jest dobrym przewodnikiem. Mówi biegle po angielsku, jest bardzo przyjazna i naprawdę wie o weneckim jedzeniu. Dyskutowanie z nią podczas trasy było przyjemnością.

20 lipca 2021

26 sierpnia 2020

Przetłumacz

To była fantastyczna wycieczka po smakach Wenecji. Nasza przewodniczka Anna była bardzo przyjazna i pełna informacji na temat win, jedzenia i Wenecji. Pokochałem to!

25 września 2020

Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 224247