Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Wycieczka prywatna

Wenecja: Prywatna wycieczka po żywności z 10 degustacjami

4,8 / 5

Opinie: 63

Wenecja: Prywatna wycieczka po żywności z 10 degustacjami

Od 415,78 zł za osobę

Zdobądź najlepsze smakołyki w mieście i ciesz się wyjątkową trasą, dzięki której poznasz styl wenecki. Ciesz się 10 niesamowitymi degustacjami z doskonałym lokalnym smakoszem, podziwiając jednocześnie najbardziej fascynujące miejsca tego pięknego miasta.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 3 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski
Prywatna grupa

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Ciesz się 10 pysznymi degustacjami
 • Odkryj ukąszenie w Wenecji po ugryzieniu
 • Zjedz pyszne jedzenie podczas zwiedzania miasta
 • Doświadcz autentycznej kuchni weneckiej
Pełny opis
Weź udział w tej ekscytującej i pysznej prywatnej wycieczce po najciekawszym lokalu w Wenecji. Lokalny smakosz podzielił się najlepszymi weneckimi przekąskami, aby cieszyć się podczas odkrywania miasta. Najlepsza część? To wszystko stworzone i spersonalizowane specjalnie dla Ciebie! Przygotuj swoje kubki smakowe: czeka na Ciebie 10 pysznych degustacji! Poczuj swoje zmysły, odkrywając autentyczne smaki miasta. Spróbuj klasycznego weneckiego Spritz i odwiedź ulubione miejsce na śniadanie dla lokalnych mieszkańców, na pyszne kanapki z mozzarellą. Skosztuj najlepszych lokalnych serów w rodzinnym sklepie i cofaj się w czasie, gdy postawisz stopę w najstarszym "bacaro" w mieście, gdzie czekają na ciebie wina i "cicchetti". Co więcej, po drodze odwiedzicie najpiękniejsze atrakcje miasta, takie jak sekretne zaułki, które prowadzą do najlepszych lokali gastronomicznych w mieście. A co powiesz na piękny widok na bazylikę z niebiańską radością z Tramezzini w jednej ręce? Gdy spodoba ci się widok, twój lokalny przewodnik może opowiedzieć Ci o pochodzeniu tych pysznych przekąsek. Jest jeszcze więcej! Wypróbuj najlepsze gelato jakie kiedykolwiek jadłeś w autentycznej Gelaterii, która istnieje od ponad 80 lat! To prywatne doświadczenie daje wyjątkowe połączenie smakołyków i lokalnych atrakcji. Lokalni gospodarze tej prywatnej wycieczki są wielkimi smakoszami i mogą opowiedzieć Ci o kuchni włoskiej.
Wliczone w cenę
 • Lokalny przewodnik
 • Prywatna wycieczka
 • Dostępna opcja wycieczki w małej grupie
 • Lokalny przewodnik
 • 10 degustacji potraw i napojów
 • Alternatywy wegetariańskie
 • Hotel pick-up
 • Dodatkowe jedzenie lub napoje
Nie zaleca się następującym osobom
 • Osoby z dysfunkcjami ruchowymi
 • Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Campo Manin, pod posągiem Manina.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co należy przynieść

 • Wygodne obuwie

Co trzeba wiedzieć

 • Możesz dostosować swoją wycieczkę, kontaktując się ze swoim przewodnikiem przed wycieczką lub informując go o swoich preferencjach na początku wycieczki
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,8 /5

na podstawie 63 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  5/5
 • Jakość/cena
  4,6/5
 • Jakość usług
  4,4/5
 • Organizacja
  4,2/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Giada była wyjątkową gospodynią! Nie potrafię wyrazić, jak wspaniałe było nasze doświadczenie. Spotkanie z nią było jak spotkanie starego przyjaciela, ciepłego, hojnego i znającego się na Wenecji. Gorąco polecam ją każdemu, kto przyjeżdża do Wenecji, kto chce autentycznego doświadczenia. Nigdy nie byliśmy w Wenecji i powiedzieliśmy jej o naszych upodobaniach / niechęciach, kiedy przyszliśmy do naszej palety, a ona dostosowała wycieczkę tak, aby była tak przyjemna. Była bardzo uważna i naprawdę sprawiła, że nasz czas tutaj był wyjątkowy. Zdecydowanie atrakcją naszego czasu w Wenecji! ! !

Czytaj dalej

9 października 2021

Kochamy, kochamy, uwielbiamy tę prywatną wycieczkę kulinarną. Mamy pewne ograniczenia dietetyczne i Giada była w stanie dostosować się do doskonałych gustów. Giada bardzo dobrze znała okolicę i najlepsze miejsca, w których można znaleźć pyszne jedzenie. Gorąco polecamy tę wycieczkę wszystkim odwiedzającym okolicę Wenecji. To była nasza trzecia podróż do Wenecji i odeszliśmy, czując, że rozumiemy miasto i opcje jedzenia o wiele bardziej.

Czytaj dalej

24 września 2021

Czas, który spędziliśmy z Giadą na wycieczce kulinarnej w Wenecji, był absolutnie fantastyczny! Była przyjazna, ujmująca, przychylna i super kompetentna. Miejsca, do których nas zabrała, były najwyższej jakości i fajnie było próbować lokalnych potraw, o których inaczej byśmy nie wiedzieli. Oprócz wspaniałych informacji o jedzeniu i napojach, jest również bardzo poinformowana o historii Wenecji, co było dość interesujące! Świetnie się bawiliśmy i nie zawahamy się zarezerwować kolejnej wycieczki podczas naszej następnej podróży, a także polecić rodzinie i przyjaciołom.

Czytaj dalej

22 sierpnia 2021

Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 192174