Dodaj daty

Acapulco
Atrakcje letnie

Atrakcje letnie
Liczba znalezionych atrakcji: 33
Sortuj wg::

Nasze najbardziej polecane Acapulco Atrakcje letnie

Meksyk: Plan danych eSIM w roamingu mobilnym

1. Meksyk: Plan danych eSIM w roamingu mobilnym

Wybierz plan transmisji danych i okres ważności, który odpowiada Twoim potrzebom w podróży, a następnie dokonaj zakupu. Pobierz kod QR i wydrukuj go lub zeskanuj na inne urządzenie. Następnie połącz się z Internetem na smartfonie za pośrednictwem Wi-Fi lub mobilnej transmisji danych i zeskanuj kod QR, aby zainstalować pakiet eSIM na swoim urządzeniu. Następnie połącz się z lokalną siecią danych w Meksyku i zacznij korzystać z ulubionych aplikacji. Przeglądaj strony internetowe, aktualizuj media społecznościowe i nie tylko. Kup inny plan, jeśli wykorzystasz wszystkie dane i będziesz potrzebować doładowania. Postępuj zgodnie z przewodnikiem rozwiązywania problemów, jeśli masz jakiekolwiek problemy z korzystaniem z urządzenia.

*6 godz. Odbiór i dowóz z wszystkich atrakcji terminalu wycieczkowego

2. *6 godz. Odbiór i dowóz z wszystkich atrakcji terminalu wycieczkowego

Po wejściu na pokład udaj się na piękną plażę znajdującą się około 30 minut od molo, gdzie będziesz miał okazję poznać wszystkie ważne fakty dotyczące wypuszczania małego żółwia do Oceanu Spokojnego. Następnie Twoja wycieczka uda się do Kaplicy Pokoju, znajdującej się na szczycie drogiego hotelu Las Brisas, z najpiękniejszym widokiem na Zatokę Acapulco. Po drodze będziesz miał okazję podziwiać ekskluzywną dzielnicę mieszkalną w mieście. Następnie zostaniesz przewieziony główną aleją, aby zobaczyć obszary mieszkalne i zrobić jeszcze jeden przystanek na północy miasta Acapulco. Następnie Twoja wycieczka uda się na rynek miejski, źródło warzyw, owoców, wołowiny, kurczaka i wieprzowiny, podczas gdy Twój przewodnik wyjaśni i rozwinie wszystko, co trzeba wiedzieć o fantastycznym rynku. Później Twoja wycieczka uda się do „La Quebrada”, aby zobaczyć wystawę nurkowania (wstęp wliczony w cenę, jeśli określono). Zrób kolejny postój na zdjęcia na zachodnim wybrzeżu miasta, a następnie jedź tuż obok muralu Diego Rivery, jednego z najwybitniejszych artystów plastyków Meksyku. Nie tracimy czasu na postoje handlowe. Brak pułapek turystycznych.

Acapulco: Rejs katamaranem Acarey z imprezą

3. Acapulco: Rejs katamaranem Acarey z imprezą

Przeżyj piękną zatokę Acapulco z wody na pokładzie luksusowego katamaranu. Wejdź na pokład Acarey, który może pomieścić do 450 osób i skorzystaj ze wszystkich udogodnień, jakie oferuje ta łódź, aby spędzić niezapomniany czas na morzu. Wypij drinka w otwartym barze i ciesz się rozrywką muzyczną na żywo oraz tropikalnymi konkursami. Przeżyj wycieczkę na pokładzie, słuchając profesjonalnego przewodnika, który wskaże domy celebrytów i inne ciekawe miejsca w zatoce. Możesz wybrać między cieszeniem się wieczorem podziwiając piękny zachód słońca lub nocną przejażdżką łodzią. Acapulco jest znane na całym świecie ze swoich romantycznych i niesamowitych zachodów słońca, które są idealną okazją do intensywnego cieszenia się bujną i ciepłą zatoką na pokładzie jachtu rekreacyjnego Acarey. Popołudniowa przejażdżka to wycieczka po zatoce, podczas której wspominamy o ważnych miejscach turystycznych, takich jak El Fuerte de San Diego, La Isla De La Roqueta, La Quebrada i zwracamy uwagę na domy, które mają lub mieli w porcie bogaci i sławni ludzie z Acapulco. Będziesz mógł robić wspaniałe zdjęcia, ponieważ z łodzi będziesz cieszyć się widokiem 360 ° na najpiękniejsze krajobrazy portu. A jeśli chodzi o nocną przejażdżkę, jest to najbardziej zabawna i pożądana trasa ze względu na godziny jej otwarcia, imprezową atmosferę i romantyczny nocny widok na zatokę, ponieważ Acapulco nocą jest magiczne. Ta wycieczka jest idealna, aby cieszyć się narodowym otwartym barem i muzyką. Ciesz się dyskoteką na pierwszym pokładzie, a muzyka na żywo jest dostępna na drugim pokładzie, naprzemiennie w dowolnym momencie. Ponadto będziesz cieszyć się pokazem muzyki i tańca, który jest dostępny wyłącznie w Acarey.

Popołudniowy rejs tropikalny z Acapulco

4. Popołudniowy rejs tropikalny z Acapulco

Wypłyń na popołudniowy rejs przy dźwiękach tropikalnej muzyki na żywo i wybranych drinków z otwartego baru. Ciesz się zapierającymi dech w piersiach widokami na zatokę, zobacz prywatne nadmorskie posiadłości gwiazd filmowych i słynne na całym świecie klify La Quebrada, gdzie nurkują z wysokich klifów. Ta wycieczka to naprawdę niezapomniany sposób na przeżycie popołudnia w Acapulco!

Acapulco: Wypuszczanie małego żółwia morskiego z odbiorem

5. Acapulco: Wypuszczanie małego żółwia morskiego z odbiorem

Ta czynność musi być wykonywana pod okiem certyfikowanego profesjonalisty, aby nie uszkodzić ich w trakcie. Ważne jest, aby postępować zgodnie z instrukcjami, nie dotykać ich w trakcie ani nie hałasować podczas ich wypuszczania. Według biologów i specjalistów żółwie utrwalają i przechowują informacje o plaży, na której się urodziły; W ten sposób po latach, jako dorośli, wrócą w to samo miejsce na tarło. Być może widziałeś to w filmach lub czytałeś w czasopismach, ale czy kiedykolwiek widziałeś z bliska wykluwające się młode żółwie, które zmierzają do morza, aby rozpocząć nowe życie, czego nie każdy może się pochwalić, ale tylko na brzegu plaży Acapulco, możesz zobaczyć tę niesamowitą scenę. Wzdłuż wybrzeży można spotkać cztery różne rodzaje żółwi morskich: skórzasty, oliwkowy Ridley, czarny. Skórzaste i żółw szylkretowy.

*4-godzinna wycieczka brzegiem morza z odbiorem z terminalu statku wycieczkowego.

6. *4-godzinna wycieczka brzegiem morza z odbiorem z terminalu statku wycieczkowego.

Wybierz wspólny lub prywatny dzień zwiedzania Acapulco. Twój przyjazny anglojęzyczny przewodnik poprowadzi Cię wzdłuż Costera, mijając Kaplicę Pokoju położoną na wschodnim wybrzeżu Acapulco, w środku najbardziej ekskluzywnej i bogatej dzielnicy mieszkalnej miasta. Po 30 minutach wycieczka będzie kontynuowana do Costa Azul, typowej dzielnicy klasy średniej w Acapulco. Wycieczka będzie kontynuowana w centrum miasta i okolicy La Quebrada, gdzie zobaczysz wystawę nurkowania z wysokimi klifami (wstęp wliczony w cenę, jeśli wybrano opcję). Później wycieczka zatrzyma się jeszcze raz na zdjęcia w hotelu Casa Blanca. Następnie odwiedzisz mural słynnego meksykańskiego malarza Diego Rivery. Wycieczka zakończy się na przystani wycieczkowej, gdzie zostaniesz wysadzony. Nie tracimy czasu na postoje handlowe. Brak pułapek turystycznych.

Uwolnienie małego żółwia, przejażdżka łodzią po lagunie i farma krokodyli

7. Uwolnienie małego żółwia, przejażdżka łodzią po lagunie i farma krokodyli

Laguna znajduje się około 45 minut od hotelu. Zanim tam dotrzesz, wycieczka zatrzyma się w obozie ochrony żółwi morskich, gdzie po wyjaśnieniu ich misji ochrony tego zagrożonego gatunku pojedziesz na obszar zamieszkały przez wyzwolone młode żółwie. Po przybyciu do laguny wsiądziesz na typową motorówkę na rejs po lagunie trwający co najmniej godzinę. To sanktuarium jest domem dla wielu gatunków egzotycznych ptaków. Podczas rejsu zobaczysz tunele namorzynowe, dziewicze laguny i naturalny ogród dzikich kwiatów. To rzadka okazja do poznania tego rodzaju tropikalnego rezerwatu przyrody. Rozpocznij swoją wycieczkę od podziwiania drzew mango, gajów kokosowych i palmowych oraz delikatnych hiacyntów wodnych pływających wzdłuż brzegów. Znajduje się tam rezerwat ptaków, w którym żyją czaple siwe i białe, pelikany, marabuty, bociany i nie tylko. Po przejażdżce laguną w porze lunchu skosztujesz znanego na całym świecie „Pescado a la Talla”, kurczaka z węglem drzewnym lub kuchni meksykańskiej (pescado a la Talla stało się koniecznością dla meksykańskich turystów w Acapulco). Po obiedzie można wybrać się na spacer wzdłuż laguny lub na plażę nad oceanem, która znajduje się w odległości spaceru. Na koniec odwiedź nowo otwartą farmę krokodyli.

0,6 godz. Tour Diving Show Wypuszczanie małego żółwia i wszystkie atrakcje

8. 0,6 godz. Tour Diving Show Wypuszczanie małego żółwia i wszystkie atrakcje

Uprzejmie skontaktuj się ze swoim przyjaznym dostawcą, aby uzyskać szczegóły dotyczące opcji wycieczki. Podczas rejsu Twój przyjazny przewodnik będzie na Ciebie czekał tuż za ostatnią bramką bezpieczeństwa, zanim dotrzesz do ulicy i obok posterunku policji. Zrzut również wliczony w cenę. Skontaktuj się z lokalnym dostawcą, aby określić dokładny czas i miejsce odbioru Podczas pobytu w hotelu przewodnik będzie Cię szukał w holu Twojego ośrodka, obiektu Air B&B lub kondominium. Skontaktuj się z lokalnym dostawcą, aby określić dokładny czas i miejsce odbioru Po wejściu na pokład udaj się na piękną plażę znajdującą się około 30 minut od molo, gdzie będziesz miał okazję poznać wszystkie ważne fakty dotyczące wypuszczania małego żółwia do Oceanu Spokojnego. Następnie Twoja wycieczka uda się do Kaplicy Pokoju, znajdującej się na szczycie drogiego hotelu Las Brisas, z najpiękniejszym widokiem na Zatokę Acapulco. Po drodze będziesz miał okazję podziwiać ekskluzywną dzielnicę mieszkalną w mieście. Następnie zostaniesz przewieziony główną aleją, aby zobaczyć obszary mieszkalne klasy średniej i biednej oraz zrobić jeszcze jeden przystanek na północy miasta Acapulco. Następnie wycieczka uda się na rynek miejski, źródło warzyw, owoców, wołowiny, kurczaka i wieprzowiny, podczas gdy przewodnik wyjaśni i rozwinie wszystko, co trzeba wiedzieć o fantastycznym rynku. Następnie Twoja wycieczka uda się do „La Quebrada”, aby zobaczyć wystawę nurkowania (w cenie, jeśli wybrano opcję prywatną). Zatrzymasz się także na zdjęcia na zachodnim wybrzeżu miasta, a następnie przejedziesz tuż obok muralu Diego Rivery, jednego z najwybitniejszych artystów plastyków Meksyku. Na koniec wycieczka pojedzie do restauracji La Cabaña (jeśli wybrano opcję), gdzie będziesz miał czas na lunch (nie wliczony w cenę), przed powrotem do punktu początkowego.

*Prywatny pokaz Cliff Diver z kolacją +2 drinki +1 drink Sunset

9. *Prywatny pokaz Cliff Diver z kolacją +2 drinki +1 drink Sunset

Wyjedź z holu hotelu klimatyzowaną furgonetką. Twój przyjazny i kompetentny przewodnik / kierowca wyjaśni ci wszystko, co trzeba wiedzieć o Acapulco i jego kultowym pokazie nurkowania z klifów. Udaj się do hotelu Los Flamingos, gdzie będziesz cieszyć się meksykańskim drinkiem i podziwiać najpiękniejszy zachód słońca na świecie. Ten hotel był kiedyś kryjówką Hollywood Gang w Acapulco, a także będziesz miał czas na podziwianie pamiątek tego miejsca. Następnie udaj się na pokaz pokazu nurkowania z klifów w punkcie widokowym z La Perla Super Club. Tutaj zjesz 3-daniową kolację „A La Carte” i kieliszek meksykańskiego wina. Zanim wrócisz do hotelu, zobaczysz dwa ekscytujące programy.

.Beach Horse Riding Turtle Release Doświadczenie na farmie krokodyli

10. .Beach Horse Riding Turtle Release Doświadczenie na farmie krokodyli

Po odebraniu z hotelu lub portu wsiądź do pojazdu na 45 minut do jednej godziny jazdy na przygodę z jazdą konną poza Acapulco i sesję wypuszczania małego żółwia. Na pokładzie odwiedź Vallarino Turtle Camp, gdzie dowiesz się wszystkiego o ich misji w obozie, który dąży do ochrony i dobrego samopoczucia żółwi morskich. Następnie pomożesz wypuścić żółwie do oceanu, a następnie będziesz kontynuować wycieczkę do wioski afro-meksykańskiej, którą wykorzystamy jako bazę operacyjną w czasie, gdy będzie ci to odpowiadać, na przejażdżkę konną wzdłuż rajskiej, bezludnej plaży. Jazda będzie odpowiednia dla każdego poziomu, a otrzymasz odprawę bezpieczeństwa i podstawowe instrukcje. Następnie wyrusz na szlak przez dżunglę, mijając po drodze palmy kokosowe i inne rodzime rośliny i zwierzęta. Jedź przez około 1 godzinę wzdłuż plaży przed powrotem do bazy. Na koniec odwiedź farmę krokodyli, aby dowiedzieć się wszystkiego o tych prehistorycznych gadach. Podczas wycieczki będziesz mieć mnóstwo okazji do robienia zdjęć, więc miej oczy szeroko otwarte, aby uchwycić idealne ujęcie Oceanu Spokojnego. Twoja wycieczka zakończy się transportem do hotelu lub na statek wycieczkowy.

Acapulco

Acapulco

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Atrakcje letnie w: Acapulco

Oprócz atrakcji typu Atrakcje letnie jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Acapulco?

W: Acapulco są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Acapulco: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Acapulco? Kliknij tutaj.