Atrakcje i wycieczki
Acapulco

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 93
Sortuj wg::

Acapulco: najczęściej polecane atrakcje

Meksyk: Plan danych eSIM w roamingu mobilnym

Meksyk: Plan danych eSIM w roamingu mobilnym

Wybierz plan transmisji danych i okres ważności, który odpowiada Twoim potrzebom w podróży, a następnie dokonaj zakupu. Pobierz kod QR i wydrukuj go lub zeskanuj na inne urządzenie. Następnie połącz się z Internetem na smartfonie za pośrednictwem Wi-Fi lub mobilnej transmisji danych i zeskanuj kod QR, aby zainstalować pakiet eSIM na swoim urządzeniu. Następnie połącz się z lokalną siecią danych w Meksyku i zacznij korzystać z ulubionych aplikacji. Przeglądaj strony internetowe, aktualizuj media społecznościowe i nie tylko. Kup inny plan, jeśli wykorzystasz wszystkie dane i będziesz potrzebować doładowania. Postępuj zgodnie z przewodnikiem rozwiązywania problemów, jeśli masz jakiekolwiek problemy z korzystaniem z urządzenia.

*6 godz. Odbiór i dowóz z wszystkich atrakcji terminalu wycieczkowego

*6 godz. Odbiór i dowóz z wszystkich atrakcji terminalu wycieczkowego

Po wejściu na pokład udaj się na piękną plażę znajdującą się około 30 minut od molo, gdzie będziesz miał okazję poznać wszystkie ważne fakty dotyczące wypuszczania małego żółwia do Oceanu Spokojnego. Następnie Twoja wycieczka uda się do Kaplicy Pokoju, znajdującej się na szczycie drogiego hotelu Las Brisas, z najpiękniejszym widokiem na Zatokę Acapulco. Po drodze będziesz miał okazję podziwiać ekskluzywną dzielnicę mieszkalną w mieście. Następnie zostaniesz przewieziony główną aleją, aby zobaczyć obszary mieszkalne i zrobić jeszcze jeden przystanek na północy miasta Acapulco. Następnie Twoja wycieczka uda się na rynek miejski, źródło warzyw, owoców, wołowiny, kurczaka i wieprzowiny, podczas gdy Twój przewodnik wyjaśni i rozwinie wszystko, co trzeba wiedzieć o fantastycznym rynku. Później Twoja wycieczka uda się do „La Quebrada”, aby zobaczyć wystawę nurkowania (wstęp wliczony w cenę, jeśli określono). Zrób kolejny postój na zdjęcia na zachodnim wybrzeżu miasta, a następnie jedź tuż obok muralu Diego Rivery, jednego z najwybitniejszych artystów plastyków Meksyku. Nie tracimy czasu na postoje handlowe. Brak pułapek turystycznych.

Popołudniowy rejs tropikalny z Acapulco

Popołudniowy rejs tropikalny z Acapulco

Wypłyń na popołudniowy rejs przy dźwiękach tropikalnej muzyki na żywo i wybranych drinków z otwartego baru. Ciesz się zapierającymi dech w piersiach widokami na zatokę, zobacz prywatne nadmorskie posiadłości gwiazd filmowych i słynne na całym świecie klify La Quebrada, gdzie nurkują z wysokich klifów. Ta wycieczka to naprawdę niezapomniany sposób na przeżycie popołudnia w Acapulco!

*4-godzinna wycieczka brzegiem morza z odbiorem z terminalu statku wycieczkowego.

*4-godzinna wycieczka brzegiem morza z odbiorem z terminalu statku wycieczkowego.

Wybierz wspólny lub prywatny dzień zwiedzania Acapulco. Twój przyjazny anglojęzyczny przewodnik poprowadzi Cię wzdłuż Costera, mijając Kaplicę Pokoju położoną na wschodnim wybrzeżu Acapulco, w środku najbardziej ekskluzywnej i bogatej dzielnicy mieszkalnej miasta. Po 30 minutach wycieczka będzie kontynuowana do Costa Azul, typowej dzielnicy klasy średniej w Acapulco. Wycieczka będzie kontynuowana w centrum miasta i okolicy La Quebrada, gdzie zobaczysz wystawę nurkowania z wysokimi klifami (wstęp wliczony w cenę, jeśli wybrano opcję). Później wycieczka zatrzyma się jeszcze raz na zdjęcia w hotelu Casa Blanca. Następnie odwiedzisz mural słynnego meksykańskiego malarza Diego Rivery. Wycieczka zakończy się na przystani wycieczkowej, gdzie zostaniesz wysadzony. Nie tracimy czasu na postoje handlowe. Brak pułapek turystycznych.

0,4-godzinny rejs lub wycieczka po mieście po hotelach z wysokimi nurkami

0,4-godzinny rejs lub wycieczka po mieście po hotelach z wysokimi nurkami

Uprzejmie skontaktuj się ze swoim przyjaznym dostawcą, aby uzyskać szczegóły dotyczące opcji wycieczki. Podczas rejsu Twój przyjazny przewodnik będzie na Ciebie czekał tuż za ostatnią bramką bezpieczeństwa, zanim dotrzesz do ulicy i obok posterunku policji. Podczas pobytu w hotelu przewodnik będzie Cię szukał w holu Twojego ośrodka, obiektu Air B&B lub kondominium. (jeśli wybrano opcję) Zostaniesz przewieziony klimatyzowaną furgonetką lub samochodem z jednego końca zatoki Acapulco na drugi w ciągu 4 godzin. Przejedziesz przez dawną wioskę rybacką, mijając słynne plaże i centrum miasta. Podróżuj wzdłuż Costera Miguel Aleman do górnej części Puerto Marques, aby podziwiać wspaniałe widoki na wybrzeże, a następnie udaj się do Kaplicy Pokoju położonej na szczycie najwyższej części miasta, w samym środku drogiej dzielnicy mieszkalnej Las Brisas. Twoim ostatecznym celem będzie La Quebrada (zawarta tylko w wersji prywatnej), gdzie zobaczysz światowej sławy nurków skaczących do Pacyfiku. Na życzenie podczas wycieczki będzie również czas na zakupy. Uprzejmie skontaktuj się ze swoim przyjaznym dostawcą, aby uzyskać szczegóły dotyczące opcji wycieczki.

*4-godzinne nurkowanie z rurką i/lub wiosłowanie na wyspie Roqueta

*4-godzinne nurkowanie z rurką i/lub wiosłowanie na wyspie Roqueta

Po dogodnym odebraniu z hotelu wskocz do furgonetki na 30-minutową przejażdżkę przez zatokę Acapulco do miejsca spotkania. Nurkuj nad skalistymi zatoczkami, aby przyjrzeć się tętniącemu życiem morskim życiu wyspy i wypoczywaj na piaskach centralnie położonej plaży, gdzie możesz również spędzić trochę czasu, podziwiając rozległe widoki na rozległy Pacyfik i Zatokę Acapulco w Acapulco. Odkryj piękne wody zatoki Acapulco podczas tej 4-godzinnej wycieczki do pięknej plaży w zatoce Acapulco. Możesz zrelaksować się na pięknych piaszczystych plażach i nurkować z rurką w dziewiczych wodach, w których roi się od kolorowych stworzeń morskich. Wsparta ogromną wiedzą lokalną i wieloletnim doświadczeniem, jest to wyjątkowa wycieczka, która może zagwarantować zaspokojenie wszystkich poziomów zabawy z rurką, od początkujących po ekspertów. Nurkowanie z rurką to niewątpliwie świetny sposób na kontakt ze środowiskiem w Acapulco. Jest bardzo łatwy do nauczenia i zapewnia świetną zabawę w zatoce Acapulco. Jest idealny do ćwiczeń i spędzania czasu z przyjaciółmi i rodziną. Przyjdź i ucz się z mieszkańcami, którzy znają okolicę.

*Przejażdżka konna w wiosce Afro-Mex, farma krokodyli uwalniająca żółwie

*Przejażdżka konna w wiosce Afro-Mex, farma krokodyli uwalniająca żółwie

Uprzejmie prosimy o kontakt z lokalnym dostawcą w celu ustalenia dokładnego czasu i miejsca odbioru. Oferujemy BEZPŁATNY odbiór i dowóz do wszystkich hoteli, mieszkań i nieruchomości air b & b w mieście. Twój przyjazny i profesjonalny przewodnik punktualnie spotka się z Tobą w hotelu lub terminalu statku wycieczkowego. Po wejściu na pokład wycieczka uda się do Obozu Żółwi Vallarino, gdzie po krótkim, ale bardzo wyczerpującym wyjaśnieniu ich misji w obozie, pomożesz uwolnić wszystkie żółwie do oceanu. Twoja spokojna wędrówka zaczyna się od podstawowej techniki jazdy i poznania swojego konia. Nie bój się! Ta wycieczka jest przeznaczona dla jeźdźców na każdym poziomie doświadczenia, więc nie wahaj się zadawać pytań. Profesjonalnie przeszkoleni przewodnicy z przyjemnością wyjaśnią wszystko, co musisz wiedzieć. Gdy już usiądziesz w siodle, ciesz się spokojną jazdą przez oszałamiający krajobraz otaczający Acapulco. Twoi zabawni przewodnicy udzielą informacji o wyjątkowym terenie i będziesz mieć mnóstwo okazji do robienia zdjęć. Miej oczy szeroko otwarte, aby uzyskać idealne ujęcie panoramy Oceanu Spokojnego lub po prostu zrelaksuj się i ciesz się morską bryzą na twarzy. Na koniec odwiedź nowo otwartą farmę krokodyli. Twoja wycieczka kończy się odwiezieniem do hotelu.

0,6 godz. Tour Diving Show Wypuszczanie małego żółwia i wszystkie atrakcje

0,6 godz. Tour Diving Show Wypuszczanie małego żółwia i wszystkie atrakcje

Uprzejmie skontaktuj się ze swoim przyjaznym dostawcą, aby uzyskać szczegóły dotyczące opcji wycieczki. Podczas rejsu Twój przyjazny przewodnik będzie na Ciebie czekał tuż za ostatnią bramką bezpieczeństwa, zanim dotrzesz do ulicy i obok posterunku policji. Zrzut również wliczony w cenę. Skontaktuj się z lokalnym dostawcą, aby określić dokładny czas i miejsce odbioru Podczas pobytu w hotelu przewodnik będzie Cię szukał w holu Twojego ośrodka, obiektu Air B&B lub kondominium. Skontaktuj się z lokalnym dostawcą, aby określić dokładny czas i miejsce odbioru Po wejściu na pokład udaj się na piękną plażę znajdującą się około 30 minut od molo, gdzie będziesz miał okazję poznać wszystkie ważne fakty dotyczące wypuszczania małego żółwia do Oceanu Spokojnego. Następnie Twoja wycieczka uda się do Kaplicy Pokoju, znajdującej się na szczycie drogiego hotelu Las Brisas, z najpiękniejszym widokiem na Zatokę Acapulco. Po drodze będziesz miał okazję podziwiać ekskluzywną dzielnicę mieszkalną w mieście. Następnie zostaniesz przewieziony główną aleją, aby zobaczyć obszary mieszkalne klasy średniej i biednej oraz zrobić jeszcze jeden przystanek na północy miasta Acapulco. Następnie wycieczka uda się na rynek miejski, źródło warzyw, owoców, wołowiny, kurczaka i wieprzowiny, podczas gdy przewodnik wyjaśni i rozwinie wszystko, co trzeba wiedzieć o fantastycznym rynku. Następnie Twoja wycieczka uda się do „La Quebrada”, aby zobaczyć wystawę nurkowania (w cenie, jeśli wybrano opcję prywatną). Zatrzymasz się także na zdjęcia na zachodnim wybrzeżu miasta, a następnie przejedziesz tuż obok muralu Diego Rivery, jednego z najwybitniejszych artystów plastyków Meksyku. Na koniec wycieczka pojedzie do restauracji La Cabaña (jeśli wybrano opcję), gdzie będziesz miał czas na lunch (nie wliczony w cenę), przed powrotem do punktu początkowego.

*Prywatny pokaz Cliff Diver z kolacją +2 drinki +1 drink Sunset

*Prywatny pokaz Cliff Diver z kolacją +2 drinki +1 drink Sunset

Wyjedź z holu hotelu klimatyzowaną furgonetką. Twój przyjazny i kompetentny przewodnik / kierowca wyjaśni ci wszystko, co trzeba wiedzieć o Acapulco i jego kultowym pokazie nurkowania z klifów. Udaj się do hotelu Los Flamingos, gdzie będziesz cieszyć się meksykańskim drinkiem i podziwiać najpiękniejszy zachód słońca na świecie. Ten hotel był kiedyś kryjówką Hollywood Gang w Acapulco, a także będziesz miał czas na podziwianie pamiątek tego miejsca. Następnie udaj się na pokaz pokazu nurkowania z klifów w punkcie widokowym z La Perla Super Club. Tutaj zjesz 3-daniową kolację „A La Carte” i kieliszek meksykańskiego wina. Zanim wrócisz do hotelu, zobaczysz dwa ekscytujące programy.

Uwolnienie małego żółwia, przejażdżka łodzią po lagunie i farma krokodyli

Uwolnienie małego żółwia, przejażdżka łodzią po lagunie i farma krokodyli

Laguna znajduje się około 45 minut od hotelu. Zanim tam dotrzesz, wycieczka zatrzyma się w obozie ochrony żółwi morskich, gdzie po wyjaśnieniu ich misji ochrony tego zagrożonego gatunku pojedziesz na obszar zamieszkały przez wyzwolone młode żółwie. Po przybyciu do laguny wsiądziesz na typową motorówkę na rejs po lagunie trwający co najmniej godzinę. To sanktuarium jest domem dla wielu gatunków egzotycznych ptaków. Podczas rejsu zobaczysz tunele namorzynowe, dziewicze laguny i naturalny ogród dzikich kwiatów. To rzadka okazja do poznania tego rodzaju tropikalnego rezerwatu przyrody. Rozpocznij swoją wycieczkę od podziwiania drzew mango, gajów kokosowych i palmowych oraz delikatnych hiacyntów wodnych pływających wzdłuż brzegów. Znajduje się tam rezerwat ptaków, w którym żyją czaple siwe i białe, pelikany, marabuty, bociany i nie tylko. Po przejażdżce laguną w porze lunchu skosztujesz znanego na całym świecie „Pescado a la Talla”, kurczaka z węglem drzewnym lub kuchni meksykańskiej (pescado a la Talla stało się koniecznością dla meksykańskich turystów w Acapulco). Po obiedzie można wybrać się na spacer wzdłuż laguny lub na plażę nad oceanem, która znajduje się w odległości spaceru. Na koniec odwiedź nowo otwartą farmę krokodyli.

Często zadawane pytania dotyczące: Acapulco

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Acapulco?

Najlepsze atrakcje to:

Acapulco: zobacz wszystkie najważniejsze atrakcje

Acapulco: Najciekawsze atrakcje

Acapulco: Wycieczki i bilety

Meksyk: Ciekawe miejsca

Acapulco: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Acapulco? Kliknij tutaj.

Acapulco: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(186 recenzji)