Atrakcje i wycieczki Acapulco

Acapulco – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Acapulco

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Acapulco?

Najlepsze atrakcje to:

Jakie są najlepsze niedrogie wycieczki w: Acapulco?

Acapulco: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Acapulco? Kliknij tutaj.

Acapulco: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 165 opinii

Wielkie odkrycie. Podnoszący na duchu

Ta wycieczka dała nam wiele informacji o tym pięknym kraju. Bardzo ciekawie było posłuchać naszego przewodnika Rudiego. Dziękuję Ci Rudy, za wiedzę i miłość do swojego kraju, którą nam przekazałeś. Wasza organizacja była doskonała i bardzo profesjonalna. To było bardzo magiczne uczestniczenie w wydaniu takich uroczych małych żółwi. Mój synek był zachwycony, który kocha zwierzęta :-) Posiłek był super dobry. Zjedz świeżo grillowaną rybę na plaży obserwując fale - to tylko sen! Następnie drzemka w hamaku. Jeśli to nie święta !!! Udane wakacje z Rudym! Zmiana scenerii, odkrycie, budujące i zabawne. Dziękuję Rudy :-) Pewnego dnia wrócimy do Acapulco :-)))))

Bardzo udany dzień, zwłaszcza wydanie żółwia.

Szybka wycieczka po rynku czarów, która nie była zaplanowana, ale była przeprosinami za późny start. Na łodzi wycieczkowej Lagoon, aby zobaczyć różne ptaki. Przystanek, aby zobaczyć kobietę, która robi okłady z błota i Coco Loco, a następnie przystanek na kąpiel, aby zmyć błoto. i zbliż się do niektórych ptaków. Zejście z łodzi i postój na jedzenie i picie, a następnie wypuszczenie żółwia w tym samym miejscu. Potem wróciłem do hotelu. Wszystko bardzo przyjemne z kilkoma dobrymi przewodnikami.

Przewodniki spotykają małe żółwie!

Byliśmy grupą 12 osób, więc mieliśmy prywatną wycieczkę. Rudy i Poncho byli fantastycznymi przewodnikami od początku do końca, nic nie było zbyt wielkim problemem, robili wszystko, aby upewnić się, że jesteśmy w stanie wypuścić małe żółwie, mimo że nie byliśmy tam w szczycie roku. Odwiedzenie rynku i zobaczenie wszystkich owoców było bonusem. W sumie było to genialne wprowadzenie nie tylko do Acapulco, ale i do Meksyku. Wysoce rekomendowane!

doskonały sposób na poznanie Acapulco w małej grupie. Ponieważ byliśmy tylko grupą 6 osób, życzenia i zmiany trasy naszej trasy mogły być traktowane bardziej hojnie. Jeszcze raz dziękuję za dostosowanie, aby zobaczyć klifów, a także zobaczyć małe żółwie. Mieliśmy wspaniały dzień.