Acapulco – nasze najbardziej polecane atrakcje

*6 godz. Odbiór i dowóz z wszystkich atrakcji terminalu wycieczkowego

1. *6 godz. Odbiór i dowóz z wszystkich atrakcji terminalu wycieczkowego

Po wejściu na pokład udaj się na piękną plażę znajdującą się około 30 minut od molo, gdzie będziesz miał okazję poznać wszystkie ważne fakty dotyczące wypuszczania małego żółwia do Oceanu Spokojnego. Następnie Twoja wycieczka uda się do Kaplicy Pokoju, znajdującej się na szczycie drogiego hotelu Las Brisas, z najpiękniejszym widokiem na Zatokę Acapulco. Po drodze będziesz miał okazję podziwiać ekskluzywną dzielnicę mieszkalną w mieście. Następnie zostaniesz przewieziony główną aleją, aby zobaczyć obszary mieszkalne i zrobić jeszcze jeden przystanek na północy miasta Acapulco. Następnie Twoja wycieczka uda się na rynek miejski, źródło warzyw, owoców, wołowiny, kurczaka i wieprzowiny, podczas gdy Twój przewodnik wyjaśni i rozwinie wszystko, co trzeba wiedzieć o fantastycznym rynku. Później Twoja wycieczka uda się do „La Quebrada”, aby zobaczyć wystawę nurkowania (wstęp wliczony w cenę, jeśli określono). Zrób kolejny postój na zdjęcia na zachodnim wybrzeżu miasta, a następnie jedź tuż obok muralu Diego Rivery, jednego z najwybitniejszych artystów plastyków Meksyku. Nie tracimy czasu na postoje handlowe. Brak pułapek turystycznych.

Acapulco: Spływ kajakowy na wysepkę El Morro

2. Acapulco: Spływ kajakowy na wysepkę El Morro

Twoja przygoda rozpocznie się po rejestracji, w której możesz przygotować się do wejścia do wody. Zostaniesz wyposażony w wiosło, buty do wody, rękawiczki, kask i kamizelkę w zależności od rozmiaru. Przed wejściem do wody jeden z instruktorów przekaże Ci instrukcje dotyczące bezpieczeństwa, zanim nauczy Cię, jak najlepiej wsiadać do kajaka i jak używać wiosła, aby poruszać się po wodzie. Gdy znajdziesz się w wodzie, instruktor będzie Ci towarzyszył, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo podczas przygody przez cały czas, zabierając Cię na wiosłowanie wokół Islote el Morro i pomagając zakotwiczyć, aby się wspiąć i zbadać. Gdy dotrzesz na wysepkę, pójdziesz ścieżką do jaskini, a jeśli przypływ i twój duch przygód na to pozwolą, możesz wejść do jaskini, aby ją zbadać. Po wyjściu z jaskini udasz się na górną platformę, skąd możesz w całej okazałości obserwować to, co zostało nazwane najpiękniejszą zatoką świata.

Meksyk: Plan danych w roamingu mobilnym eSIM eSim

3. Meksyk: Plan danych w roamingu mobilnym eSIM eSim

Spraw, aby Twoja podróż do Meksyku była bezproblemowa dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Meksyku. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Po prostu zeskanuj kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji w podróży. Dzięki temu rozwiązaniu zero waste unikniesz kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym czasem trwania. Większość urządzeń wydanych po 2019 roku jest kompatybilna z eSIM (np. iPhone XR, XS modeli nowszych, Google Pixel 4 i nowsze). Jeśli nie masz pewności, sprawdź zdjęcie wytycznych dotyczących zgodności, aby potwierdzić, że się kwalifikujesz. Jeśli nie możesz połączyć się z Internetem po zainstalowaniu tej karty eSIM, postępuj zgodnie z instrukcją samodzielnego rozwiązywania problemów znajdującą się na kuponie GYG. Wykorzystani operatorzy: Telcel

*4-godzinne nurkowanie z rurką i/lub wiosłowanie na wyspie Roqueta

4. *4-godzinne nurkowanie z rurką i/lub wiosłowanie na wyspie Roqueta

Po dogodnym odebraniu z hotelu wskocz do furgonetki na 30-minutową przejażdżkę przez zatokę Acapulco do miejsca spotkania. Nurkuj nad skalistymi zatoczkami, aby przyjrzeć się tętniącemu życiem morskim życiu wyspy i wypoczywaj na piaskach centralnie położonej plaży, gdzie możesz również spędzić trochę czasu, podziwiając rozległe widoki na rozległy Pacyfik i Zatokę Acapulco w Acapulco. Odkryj piękne wody zatoki Acapulco podczas tej 4-godzinnej wycieczki do pięknej plaży w zatoce Acapulco. Możesz zrelaksować się na pięknych piaszczystych plażach i nurkować z rurką w dziewiczych wodach, w których roi się od kolorowych stworzeń morskich. Wsparta ogromną wiedzą lokalną i wieloletnim doświadczeniem, jest to wyjątkowa wycieczka, która może zagwarantować zaspokojenie wszystkich poziomów zabawy z rurką, od początkujących po ekspertów. Nurkowanie z rurką to niewątpliwie świetny sposób na kontakt ze środowiskiem w Acapulco. Jest bardzo łatwy do nauczenia i zapewnia świetną zabawę w zatoce Acapulco. Jest idealny do ćwiczeń i spędzania czasu z przyjaciółmi i rodziną. Przyjdź i ucz się z mieszkańcami, którzy znają okolicę.

Acapulco: Rejs katamaranem Acarey z imprezą

5. Acapulco: Rejs katamaranem Acarey z imprezą

Przeżyj piękną zatokę Acapulco z wody na pokładzie luksusowego katamaranu. Wejdź na pokład Acarey, który może pomieścić do 450 osób i skorzystaj ze wszystkich udogodnień, jakie oferuje ta łódź, aby spędzić niezapomniany czas na morzu. Wypij drinka w otwartym barze i ciesz się rozrywką muzyczną na żywo oraz tropikalnymi konkursami. Przeżyj wycieczkę na pokładzie, słuchając profesjonalnego przewodnika, który wskaże domy celebrytów i inne ciekawe miejsca w zatoce. Możesz wybrać między cieszeniem się wieczorem podziwiając piękny zachód słońca lub nocną przejażdżką łodzią. Acapulco jest znane na całym świecie ze swoich romantycznych i niesamowitych zachodów słońca, które są idealną okazją do intensywnego cieszenia się bujną i ciepłą zatoką na pokładzie jachtu rekreacyjnego Acarey. Popołudniowa przejażdżka to wycieczka po zatoce, podczas której wspominamy o ważnych miejscach turystycznych, takich jak El Fuerte de San Diego, La Isla De La Roqueta, La Quebrada i zwracamy uwagę na domy, które mają lub mieli w porcie bogaci i sławni ludzie z Acapulco. Będziesz mógł robić wspaniałe zdjęcia, ponieważ z łodzi będziesz cieszyć się widokiem 360 ° na najpiękniejsze krajobrazy portu. A jeśli chodzi o nocną przejażdżkę, jest to najbardziej zabawna i pożądana trasa ze względu na godziny jej otwarcia, imprezową atmosferę i romantyczny nocny widok na zatokę, ponieważ Acapulco nocą jest magiczne. Ta wycieczka jest idealna, aby cieszyć się narodowym otwartym barem i muzyką. Ciesz się dyskoteką na pierwszym pokładzie, a muzyka na żywo jest dostępna na drugim pokładzie, naprzemiennie w dowolnym momencie. Ponadto będziesz cieszyć się pokazem muzyki i tańca, który jest dostępny wyłącznie w Acarey.

Popołudniowy rejs tropikalny z Acapulco

6. Popołudniowy rejs tropikalny z Acapulco

Wypłyń na popołudniowy rejs przy dźwiękach tropikalnej muzyki na żywo i wybranych drinków z otwartego baru. Ciesz się zapierającymi dech w piersiach widokami na zatokę, zobacz prywatne nadmorskie posiadłości gwiazd filmowych i słynne na całym świecie klify La Quebrada, gdzie nurkują z wysokich klifów. Ta wycieczka to naprawdę niezapomniany sposób na przeżycie popołudnia w Acapulco!

.Beach Horse Riding Turtle Release Doświadczenie na farmie krokodyli

7. .Beach Horse Riding Turtle Release Doświadczenie na farmie krokodyli

Po odebraniu z hotelu lub portu wsiądź do pojazdu na 45 minut do jednej godziny jazdy na przygodę z jazdą konną poza Acapulco i sesję wypuszczania małego żółwia. Na pokładzie odwiedź Vallarino Turtle Camp, gdzie dowiesz się wszystkiego o ich misji w obozie, który dąży do ochrony i dobrego samopoczucia żółwi morskich. Następnie pomożesz wypuścić żółwie do oceanu, a następnie będziesz kontynuować wycieczkę do wioski afro-meksykańskiej, którą wykorzystamy jako bazę operacyjną w czasie, gdy będzie ci to odpowiadać, na przejażdżkę konną wzdłuż rajskiej, bezludnej plaży. Jazda będzie odpowiednia dla każdego poziomu, a otrzymasz odprawę bezpieczeństwa i podstawowe instrukcje. Następnie wyrusz na szlak przez dżunglę, mijając po drodze palmy kokosowe i inne rodzime rośliny i zwierzęta. Jedź przez około 1 godzinę wzdłuż plaży przed powrotem do bazy. Na koniec odwiedź farmę krokodyli, aby dowiedzieć się wszystkiego o tych prehistorycznych gadach. Podczas wycieczki będziesz mieć mnóstwo okazji do robienia zdjęć, więc miej oczy szeroko otwarte, aby uchwycić idealne ujęcie Oceanu Spokojnego. Twoja wycieczka zakończy się transportem do hotelu lub na statek wycieczkowy.

Acapulco: Wypuszczanie małego żółwia morskiego z odbiorem

8. Acapulco: Wypuszczanie małego żółwia morskiego z odbiorem

Ta czynność musi być wykonywana pod okiem certyfikowanego profesjonalisty, aby nie uszkodzić ich w trakcie. Ważne jest, aby postępować zgodnie z instrukcjami, nie dotykać ich w trakcie ani nie hałasować podczas ich wypuszczania. Według biologów i specjalistów żółwie utrwalają i przechowują informacje o plaży, na której się urodziły; W ten sposób po latach, jako dorośli, wrócą w to samo miejsce na tarło. Być może widziałeś to w filmach lub czytałeś w czasopismach, ale czy kiedykolwiek widziałeś z bliska wykluwające się młode żółwie, które zmierzają do morza, aby rozpocząć nowe życie, czego nie każdy może się pochwalić, ale tylko na brzegu plaży Acapulco, możesz zobaczyć tę niesamowitą scenę. Wzdłuż wybrzeży można spotkać cztery różne rodzaje żółwi morskich: skórzasty, oliwkowy Ridley, czarny. Skórzaste i żółw szylkretowy.

Lotnisko .Acapulco: Prywatny transfer w jedną stronę lub w obie strony

9. Lotnisko .Acapulco: Prywatny transfer w jedną stronę lub w obie strony

Ciesz się bezpiecznym i niezawodnym prywatnym transferem z lotniska Acapulco i zakwaterowania w Acapulco. Wybierz usługę w obie strony lub usługę w jedną stronę z lotniska. Powitaj swojego kierowcę, który będzie na Ciebie czekał w hali przylotów z tabliczką z Twoim imieniem i nazwiskiem. Twój kierowca będzie śledził Twój lot, więc nie będziesz musiał się martwić w przypadku opóźnienia lotu. Zaoszczędź sobie konieczności noszenia ciężkich toreb i poruszania się po systemie transportu publicznego i ciesz się komfortem, wiedząc, że wszystkie pojazdy są regularnie konserwowane zgodnie z wysokimi standardami jakości.

*4-godzinna wycieczka brzegiem morza z odbiorem z terminalu statku wycieczkowego.

10. *4-godzinna wycieczka brzegiem morza z odbiorem z terminalu statku wycieczkowego.

Wybierz wspólny lub prywatny dzień zwiedzania Acapulco. Twój przyjazny anglojęzyczny przewodnik poprowadzi Cię wzdłuż Costera, mijając Kaplicę Pokoju położoną na wschodnim wybrzeżu Acapulco, w środku najbardziej ekskluzywnej i bogatej dzielnicy mieszkalnej miasta. Po 30 minutach wycieczka będzie kontynuowana do Costa Azul, typowej dzielnicy klasy średniej w Acapulco. Wycieczka będzie kontynuowana w centrum miasta i okolicy La Quebrada, gdzie zobaczysz wystawę nurkowania z wysokimi klifami (wstęp wliczony w cenę, jeśli wybrano opcję). Później wycieczka zatrzyma się jeszcze raz na zdjęcia w hotelu Casa Blanca. Następnie odwiedzisz mural słynnego meksykańskiego malarza Diego Rivery. Wycieczka zakończy się na przystani wycieczkowej, gdzie zostaniesz wysadzony. Nie tracimy czasu na postoje handlowe. Brak pułapek turystycznych.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Acapulco

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 65
Sortuj wg::

Niezwykłe doznania

Często zadawane pytania dotyczące: Acapulco

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Acapulco?

Najlepsze atrakcje to:

Acapulco: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Acapulco? Kliknij tutaj.