Dodaj daty

Międzynarodowy port lotniczy Acapulco

Międzynarodowy port lotniczy Acapulco – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Meksyk: Plan danych eSIM w roamingu mobilnym

1. Meksyk: Plan danych eSIM w roamingu mobilnym

Wybierz plan transmisji danych i okres ważności, który odpowiada Twoim potrzebom w podróży, a następnie dokonaj zakupu. Pobierz kod QR i wydrukuj go lub zeskanuj na inne urządzenie. Następnie połącz się z Internetem na smartfonie za pośrednictwem Wi-Fi lub mobilnej transmisji danych i zeskanuj kod QR, aby zainstalować pakiet eSIM na swoim urządzeniu. Następnie połącz się z lokalną siecią danych w Meksyku i zacznij korzystać z ulubionych aplikacji. Przeglądaj strony internetowe, aktualizuj media społecznościowe i nie tylko. Kup inny plan, jeśli wykorzystasz wszystkie dane i będziesz potrzebować doładowania. Postępuj zgodnie z przewodnikiem rozwiązywania problemów, jeśli masz jakiekolwiek problemy z korzystaniem z urządzenia.

Lotnisko .Acapulco: Prywatny transfer w jedną stronę lub w obie strony

2. Lotnisko .Acapulco: Prywatny transfer w jedną stronę lub w obie strony

Ciesz się bezpiecznym i niezawodnym prywatnym transferem z lotniska Acapulco i zakwaterowania w Acapulco. Wybierz usługę w obie strony lub usługę w jedną stronę z lotniska. Powitaj swojego kierowcę, który będzie na Ciebie czekał w hali przylotów z tabliczką z Twoim imieniem i nazwiskiem. Twój kierowca będzie śledził Twój lot, więc nie będziesz musiał się martwić w przypadku opóźnienia lotu. Zaoszczędź sobie konieczności noszenia ciężkich toreb i poruszania się po systemie transportu publicznego i ciesz się komfortem, wiedząc, że wszystkie pojazdy są regularnie konserwowane zgodnie z wysokimi standardami jakości.

*Prywatny transfer lotniskowy w obie strony

3. *Prywatny transfer lotniskowy w obie strony

Zostaniesz powitany na lotnisku i zabrany bezpośrednio do hotelu w rejonie Acapulco. Anglojęzyczny przedstawiciel przywita Cię, gdy odprawisz odprawę celną na lotnisku i Twoje wakacje będą mogły się rozpocząć! Te transfery lotniskowe w obie strony są prywatne, więc nie musisz czekać, aż inni zostaną odwiezieni do hoteli. Cena dotyczy jednej osoby, przy założeniu, że na samochód/pojazd przypada co najmniej 2 osoby dorosłe. Ta wygodna forma transportu zabierze Cię z międzynarodowego lotniska Acapulco (ACA) do hotelu lub prywatnej rezydencji, a następnie z powrotem po zakończeniu podróży. Oznacza to, że spędzasz więcej czasu na cieszeniu się podróżą, a mniej na zastanawianiu się nad logistyką. Obejmuje to transfery do Diamond Sector, do Bay Area New & Traditional Acapulco Hotel Zones.

Liczba znalezionych atrakcji: 7
Sortuj wg::

Międzynarodowy port lotniczy Acapulco: najlepsze atrakcje w pobliżu

Międzynarodowy port lotniczy Acapulco: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Międzynarodowy port lotniczy Acapulco? Kliknij tutaj.