Abu Zabi

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Przygody
  • Pakiety
Liczba znalezionych atrakcji: 13
Sortuj według:

Abu Zabi: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Abu Zabi? Kliknij tutaj.

Abu Zabi: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 1904 opinii

Bardzo miłe doświadczenie! Dzień na szczycie! Wystarczy wybrać się na jednodniową wycieczkę do Abu Zabi! Pierwsza część wizyty odbyła się na szczycie i przede wszystkim świetnie zaaranżowana! Popołudnie (4 godziny w parku) to niezapomniane przeżycie, park z gwarantowanymi dreszczami emocji, 4 godziny w parku to aż nadto! Wielkie pozdrowienia dla naszego przewodnika Mounira! Bardzo miła osoba a przede wszystkim bardzo doświadczona! Jest „gwiazdą” w Abu Dhabi, rzeczywiście wszystkie miejsca turystyczne były dzięki niemu łatwo dostępne! Wielkie dzięki za sprowadzenie nas z powrotem na tor F1!

W mgnieniu oka ponownie zarezerwuję wspaniałą wycieczkę. Można zobaczyć wiele Abu Zabi, meczet był moją absolutną atrakcją tej podróży. Tyle tradycji, kultury i rzemiosła w tym pięknym budynku. Mieliśmy też szczęście z naszym przewodnikiem Zeeshanem, zrobił zdjęcia wszystkim uczestnikom, żadne zdjęcie nie było za dużo. Mówi bardzo dobrze i wyraźnie po angielsku, więc ja też mogę się z nim porozumieć trochę łamaną angielszczyzną. Wyjaśnia również, co widzimy podczas jazdy, z wieloma przydatnymi informacjami. Naprawdę bardzo dobry przyjazny przewodnik.

Świetna wycieczka, aby poznać kulturowe atrakcje Abu Zabi, a następnie zakończyć ją popołudniem zabawy w Ferrari World! Nauman był świetnym i pouczającym przewodnikiem. Jego wiedza o Abu Dhabi i Wielkim Meczecie zapewniła dobry kontekst, a także był w stanie podać nam listę najlepszych przejażdżek, których można doświadczyć w Ferrari World. Ogólnie polecam to każdemu, kto chce zobaczyć najważniejsze atrakcje Abu Dhabi i wyspy Yas w jeden dzień.

To była fajna wycieczka, wiele przystanków na zdjęcia w różnych lokalizacjach, świat Ferrari i meczet były niesamowite. Przewodnik Zeeshan udzielał świetnych informacji podczas wycieczki i robił mi ładne zdjęcia, gdy podróżowałem sam. Bardzo polecam tę wycieczkę.

Bardzo dziękujemy za ten cudowny dzień, bardzo dobrze poprowadzony na szczycie!!