Abu Dhabi Mall

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Abu Dhabi Mall: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Abu Dhabi Mall? Kliknij tutaj.

Abu Dhabi Mall: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 774 opinii

Nie jestem pewien, czy stosunek jakości do ceny!

Pierwszą rzeczą, którą robię, gdy jestem w nowym mieście, jest wsiadanie do autobusu. Kocham ich. Ale muszę przyznać, że nie prowadziłbym do tego BK. Jeśli lubisz parki rozrywki, zdecydowanie warto. Mamy bilet na 48 godzin. Obejmował on 2 trasy i rejs statkiem. Druga trasa była na wyspie Yas więcej motywów pk. Nie my . Ale pierwszy był w mieście. Szczerze mówiąc, znaleźliśmy tylko kilka miejsc, w których chcieliśmy wysiąść. W takim przypadku cena może nie być warta ceny. Rejs odbył się w innym czasie niż reklamowany, więc koniecznie zapytaj. Podsumowując, nie polecam, ponieważ DLA NAS nie robimy motywów, czasy rejsów nie pasowały do naszego harmonogramu! 2,5-godzinna podróż po mieście miała tylko 4 z 16 (myślę) przystanków, które chcieliśmy odwiedzić. Byliśmy dużą grupą, więc taksówka byłaby dla nas lepsza pod względem ceny i czasu.

Abu Dhabi ON / Abu Dhabi off

Zawsze identyczna, czerwona linia z autobusem, aby zrobić wycieczkę (głosowanie) po mieście z przystankami (orzeczeniami) dla różnych miejsc, w których można zwiedzić zabytki, i niebieska linia, która prowadzi na wyspę Yas, aby odkryć świat Ferrari, wodny świat, a także duży obwód formuły 1, są wyjątki, ponieważ tutaj dodawana jest zielona linia, aby popłynąć łodzią, aby odkryć morze inny widok (widok) miasta tutaj, w tym konkretnym przypadku wycieczka (głosowanie) w Dhow, aby zobaczyć półkę i robić widoki (widoki) pod innym kątem. Z reguły (w zasadzie) dzień jest wystarczający (samowystarczalny). Tutaj, odległości są zbyt długie, a także liczba autobusów jest najwyraźniej ograniczona, zaplanuj co najmniej dwa dni, aby zobaczyć wszystko.

Istnieje transport z portu do pierwszego stadionu, zielona linia zajmuje około 2 godzin, jeśli nie wysiądziesz. Czerwony około 1,75 godz. Jest to bardzo przyjemne, ale także stresujące, jeśli chcesz coś zobaczyć. Na torze wyścigowym Yas Marina znajduje się dodatkowa linia autobusowa z Ferrari World. To jest również uwzględnione.

Trasa jest naprawdę dobra, dużo więcej do zobaczenia na czerwonej trasie, ale ogólnie doskonała. Shaleen był niezwykle pomocny i udzielił więcej rad niż oczekiwano, co nam pomogło. Fantastyczny sposób na orientację i daje opcje, gdzie możesz wsiąść i wysiąść. Dziękuję bardzo.

Otrzymasz dobry przegląd miast. Niestety długie przerwy między przystankami autobusu i powtarzające się informacje z głośnika. Transfer między 2 miastami działał bardzo dobrze. Bilety autobusowe bardzo drogie w stosunku do innych miast!