Abu Dhabi
związane z motoryzacją

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Abu Dhabi: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Abu Dhabi? Kliknij tutaj.

Abu Dhabi: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 97 opinii

Wszystko działało idealnie, mieliśmy niesamowity przewodnik Mounir, nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszego. Znał dobrze swoją pracę, moglibyśmy zapytać o fakty, wszystko dobrze wyjaśnione. Wszystkie trasy bardzo osobista, niezbyt duża grupa, która tak dobrze dla nas działała. Gorąco polecam każdemu, kto lubi jego przewodnika, aby był bardziej przyjacielem.

Istnieje transport z portu do pierwszego stadionu, zielona linia zajmuje około 2 godzin, jeśli nie wysiądziesz. Czerwony około 1,75 godz. Jest to bardzo przyjemne, ale także stresujące, jeśli chcesz coś zobaczyć. Na torze wyścigowym Yas Marina znajduje się dodatkowa linia autobusowa z Ferrari World. To jest również uwzględnione.

Byliśmy z przewodnikiem Zeeshanem Aziz,wspanialy przewodnik,polecamy ,tel do P.Aziz +971 58 2739820,bardzo kompetetentny, sympatyczny,uczynny przewodnik,Ma wielka cierpliwosc do turystow, Swietnie robi zdjecia,..prowadzi gosci doslownie za reke,opiekuje sie nimi,Wycieczka dla wymagajacych,Polecamy

Trasa jest naprawdę dobra, dużo więcej do zobaczenia na czerwonej trasie, ale ogólnie doskonała. Shaleen był niezwykle pomocny i udzielił więcej rad niż oczekiwano, co nam pomogło. Fantastyczny sposób na orientację i daje opcje, gdzie możesz wsiąść i wysiąść. Dziękuję bardzo.

Naprawdę niesamowite doświadczenie, ponieważ jako benzyna głowa naprawdę nie poprawia się. Naprawdę sprawili, że mój dzień ... jeśli kochasz samochody i jazdę, to jest oferta dla ciebie.