Wybierz daty
Abu Dhabi

związane z motoryzacją

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu związane z motoryzacją w: Abu Dhabi

Oprócz atrakcji typu związane z motoryzacją jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Abu Dhabi?

W: Abu Dhabi są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu związane z motoryzacją w: Abu Dhabi obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Abu Dhabi: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Abu Dhabi? Kliknij tutaj.

Abu Dhabi: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 97 opinii

To było fantastyczne. Ze względu na ograniczenia czasowe udało nam się tylko zieloną linią, która biegnie przez Luwr, wyspę Yas i wielki Meczet Zayeda. Nie wiedzieliśmy, że trasa bez wysiadania zajmuje 1 godzinę i 40 minut. Ale bardzo warto to zobaczyć. Możesz zobaczyć wiele nowości. Wyjaśnienia dotyczące słuchawek są bardzo dobre. Szczególnie imponujące było podejście do meczetu, który bardzo dobrze widać było ze wszystkich stron. Nie od dziś wiadomo, że jest nie tylko bardzo duża, ale i piękna. Ale kiedy widzisz je przed sobą, myślisz, że przeniosłeś się w czasie do 1001 Nocy, snu.

Nasza wycieczka była fantastyczna, a posiadanie Naumana jako naszego przewodnika sprawiło, że była niesamowita. Odpowiedział na wszystkie nasze pytania i dowiadujemy się o 7 Emriatach i oczywiście o Abu Dhabi. Spotkał się z nami w naszym hotelu na czas, jeszcze przed naszą wycieczką, jeden z przedstawicieli wycieczki wysłał nam wiadomość, żebyśmy powitali nas w Dubaju, przesłał nam wszystkie wymagania na ten dzień i był tak chętny, aby odpowiedzieć na wszystkie moje pytania. Jedyne, o co prosiliśmy, aby było jeszcze lepiej, to trochę muzyki w pojeździe i z naszego celu.

Całodniowa wycieczka do Abu Zabi była wspaniałym przeżyciem. Nasz przewodnik Zeeshan Aziz był doskonały i miał dużą wiedzę na temat miejsc, które trzeba zobaczyć w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Abu Zabi.

Nie jestem pewien, gdzie wziąć autobus, ponieważ mieliśmy taksówkę do Luwru, ale kiedy wycieczka się rozpoczęła, poszło dobrze.

Doskonała wycieczka! Nauman był fantastycznym przewodnikiem!!