Abu Dhabi
zamki i pałace

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu zamki i pałace w: Abu Dhabi

Oprócz atrakcji typu zamki i pałace jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Abu Dhabi?

W: Abu Dhabi są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Abu Dhabi: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Abu Dhabi? Kliknij tutaj.

Abu Dhabi: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 128 opinii

Ta trasa została wybrana, ponieważ odwiedziła 3 kluczowe zabytki Wielkiego Meczetu, Pałacu Królewskiego i Emirates Towers, których nie mogłem znaleźć gdzie indziej i odebrałem z terminalu wycieczkowego. Było trochę zamieszania co do dokładnego miejsca spotkania i może być pomocne, jeśli przewodnik nosił jakąś formę identyfikacji. Jednak po stwierdzeniu, że wycieczka była skuteczna, dobrze zorganizowana i przewodnik dobrze poinformowany i na pewno poleciłbym tę wycieczkę. Trwało to nieco dłużej niż 5,5 godziny od odbioru, ale było warto. Powiedziałbym tylko, że byłoby miło mieć 5 minut w centrum handlowym Mosque / sklepie souveneir lub w Royal Palace.

Bardzo fajna wycieczka klimatyzowanym minibusem. Nasz niemieckojęzyczny przewodnik najpierw zaprowadził nas do meczetu Zayid. Jeden z najpiękniejszych meczetów, które trzeba zobaczyć będąc w Abu Zabi. Następnie pojechaliśmy do wioski Beduinów, którą mogliśmy odwiedzić przez pół godziny, w międzyczasie pozwolono nam robić zdjęcia w różnych zabytkach i wreszcie byliśmy w małym sklepie z datami i mogliśmy spróbować kupić pyszne daktyle tam. Był tam również targ warzywny. Kupiliśmy 1kg pysznych pomidorów za 2 dirhamy. Nasz przewodnik był bardzo przyjaznym i zabawnym przewodnikiem, który jest zawsze polecany. Nazywa się Sudath Manodara.

Nasza wycieczka była fantastyczna, a posiadanie Naumana jako naszego przewodnika sprawiło, że była niesamowita. Odpowiedział na wszystkie nasze pytania i dowiadujemy się o 7 Emriatach i oczywiście o Abu Dhabi. Spotkał się z nami w naszym hotelu na czas, jeszcze przed naszą wycieczką, jeden z przedstawicieli wycieczki wysłał nam wiadomość, żebyśmy powitali nas w Dubaju, przesłał nam wszystkie wymagania na ten dzień i był tak chętny, aby odpowiedzieć na wszystkie moje pytania. Jedyne, o co prosiliśmy, aby było jeszcze lepiej, to trochę muzyki w pojeździe i z naszego celu.

Wszystko działało idealnie, mieliśmy niesamowity przewodnik Mounir, nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszego. Znał dobrze swoją pracę, moglibyśmy zapytać o fakty, wszystko dobrze wyjaśnione. Wszystkie trasy bardzo osobista, niezbyt duża grupa, która tak dobrze dla nas działała. Gorąco polecam każdemu, kto lubi jego przewodnika, aby był bardziej przyjacielem.

Miła wycieczka z dobrym przewodnikiem. Najpierw do meczetu gdzie byliśmy jednymi z nielicznych więc mogliśmy wszystko dobrze zobaczyć. Podczas jazdy autobusem zobaczysz wiele Avu Dhabi i zdecydowanie polecamy kilka przystanków!